Sari la conținut

Bruneta 21 ani - Coposu


Postări Recomandate

Serviciile mele sunt:

- oral protejat sau neprotejat in functie de igiena

- normal protejat

- 69

- CIM (finalizare orala)

- COB (finalizare pe corp)

- dus impreuna

 

Cadoul pentru distractia cu mine:

- in locatia mea 100 FIN sau 200 ora

- outcall 300 ora

am modificat pretul outcall este 300 ora inclus taxi

Program:10:00 pana la 00:00

 

Locatia mea: zona uniri mircea voda

 

Contact:0766755619

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:buc
  • Oras:buc

                Având in vedere ca mi s-a anulat o programare din anumite motive tehnice si neavând o alternativa, cu toate ca am incercat, dar peste tot ocupat, am trecut pe la domnisoara. Locatie, Mircea Vodă intre Camera de comert si Timpuri Noi intr-un bloc la parter, cu programare in jum. de ora pe care am respectat-o, o sun si imi raspunde, dar parca cineva n-o lăsa sa vorbeasca, chiar vorbea intrerupt. Ajung in fata usii, imi deschide, ea ascunsa dupa ușă, dupa ce intru, inchide repede sa nu cumva sa o iau la fugă, văd o d-ra subtirică, inalta 1,80 cu tocuri, in costum de baie, dar de culoare prea creolă, 23 ani declarati de ea si nestingherit un cateluș gravita in jurul meu. La care m-am scuzat si-am luat-o la sănatoasa, nu am avut nimic cu această specie până când bunicămi-i i-au furat lemnele pt. iarnă, si de atunci nici să nu-i văd, m-am oprit in prima cârciumă si mi-am înecat amarul în beutură. Cred că mai bine așa decât un esec............s-au cine stie ce se mai ivea, oricum la ceva bun nu ai cum să te aștepti.Nu vreau să-i stric topicul fetei, daca se riscă altcineva n-are decât eu nu aveam cum să rămân..............pt. că dacă dragoste nu e, nimic nu se scoală.

  • Like 4
Link spre comentariu

... nu am avut nimic cu această specie până când bunicămi-i i-au furat lemnele pt. iarnă, si de atunci nici să nu-i văd, m-am oprit in prima cârciumă si mi-am înecat amarul în beutură.

Strabunica-mii ii fura gastile si gainile din patul, apoi cand iesea galagie in sat a doua zi tot ei erau cu gura mare ca le-a mancat dihoru'.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...