Sari la conținut

Maya 0729675387


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Salutare ! 

Am vizitat-o pe Maya .

Mod contact:  watssap face si confirmare , poze reale.

Tarif: 200 jumătate ora oral si normal protejate, 400 h, la ora face 69 si oral np.

Locatia Bartolomeu Avangarden3 , str Egretei.

Spune ca are 18 ani nu contest este tinerica, subtirica ,1.65  si are niste sani superbi (gen Alina Dinu de pe calea Bucuresti pt cunoscatori ceva mai fermi si mai tari datorita varstei)

Am socializat la o tigara unde ,ce , cum este vorbareata , f amabila.

Am facut duș , domnisoara m-a asteptat in dormitor in lenjerie intima, ma intind pe pat se dezbraca si incepe cu un oral 7.5 ( se ajuta de mana, fara deep, lins oua  etc), trecem la 69 la care la un moment s-a oprit din supt , a trecut la laba si gemea f incet nu parea sa fie de placere .

Normal: 8 pt sani, a venit peste mine unde am si finalizat am prins-o de buci si am dat ..

Igiena : 10

Domnisoara este tanara si buna de maciuca, daca ar pune interes mai mult si nu ar mai asculata manele in timp ce te fute ar avea succes. 

Achitat 400 ,nu merita din puncul meu de vedere. Vedem pe viitor poate o sa evolueze si o sa isi merite bani .

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 18 minute, Guguguru a spus:

Salutare ! 

Am vizitat-o pe Maya .

Mod contact:  watssap face si confirmare , poze reale.

Tarif: 200 jumătate ora oral si normal protejate, 400 h, la ora face 69 si oral np.

Locatia Bartolomeu Avangarden3 , str Egretei.

Spune ca are 18 ani nu contest este tinerica, subtirica ,1.65  si are niste sani superbi (gen Alina Dinu de pe calea Bucuresti pt cunoscatori ceva mai fermi si mai tari datorita varstei)

Am socializat la o tigara unde ,ce , cum este vorbareata , f amabila.

Am facut duș , domnisoara m-a asteptat in dormitor in lenjerie intima, ma intind pe pat se dezbraca si incepe cu un oral 7.5 ( se ajuta de mana, fara deep, lins oua  etc), trecem la 69 la care la un moment s-a oprit din supt , a trecut la laba si gemea f incet nu parea sa fie de placere .

Normal: 8 pt sani, a venit peste mine unde am si finalizat am prins-o de buci si am dat ..

Igiena : 10

Domnisoara este tanara si buna de maciuca, daca ar pune interes mai mult si nu ar mai asculata manele in timp ce te fute ar avea succes. 

Achitat 400 ,nu merita din puncul meu de vedere. Vedem pe viitor poate o sa evolueze si o sa isi merite bani .

Un link cu anunțul?  Poze ?

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Hello lume,

Am vizitat-o si eu recent pe Maya, atras de sanii ei mari.

Serviciile sunt OP/NP...10 min..100 lei

ON, NP 15 min ..150 lei si 300 o ora.

Ca sa nu arunc banii aiurea am optat pt varianta de 150 si bine am facut.

Ca sa incep cu o concluzie, merita vizitata doar daca sunteti pro-sâni cupa D si pentru palmares. Serviciile sunt acceptabile, dar nimic wow. ON fara artificii, dar ok (executat corect, fara dinti, fara deep si cam lent . La normal am schimbat 2 pozitii si recomand LOT cu vedere la calitatea ei principala. 

La fața nu e Ileana Cosanzeana, dar nici nu te sperii. Trasaturi cumva rurale. E slim, max  45 kg. Pozele de pe Publi sunt ale ei.

M am simtit putin grabit de cele 15 min, dar ea nu m a gonit. Curatenia e modesta iar  prosoapele nu prea sunt. 

Personal, in lipsa de altceva, cred ca as mai da 100 lei pt o descarcare rapida. 

Locatia e pe Egretei 33.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...