Sari la conținut

0736560533 TEAPAAAAA


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salut,am sunat la domnișoara care are foarte multe anunțuri,minim 8,de curiozitate am mers pana la Kauffland,la Rouri,..am întrebat-o de la telefon despre poze confirmându-mi ca sunt reale 100%,ajuns sunat urcat degeaba,când mi-a deschis usa nu exista pic de asemănare cu rapandula nesimțita mincinoasa care mi-a deschis usa!!!!!! Am întrebat-o de ce minte ca ea este in poze răspunzându-mi ca sunt prosti sa rămână și așa,la care au intervenit și 2 colege la fel de buhăite mahalagioaice, îmi venea sa le iau de par sa le cobor pe scări la ce nervi îmi făcusera dar am făcut cale întoarsă așa ca mare grija! Satul de astea îmi doresc sa posteze și alții sa nu ne mai prosteasca sa se creadă atât de deștepte!!! 

  • Trist 1
Link spre comentariu
Vizitator Bogdan.VL
Reputație: 0
On 11/12/2021 at 9:37 PM, Iulian6666 said:

Salut,am sunat la domnișoara care are foarte multe anunțuri,minim 8,de curiozitate am mers pana la Kauffland,la Rouri,..am întrebat-o de la telefon despre poze confirmându-mi ca sunt reale 100%,ajuns sunat urcat degeaba,când mi-a deschis usa nu exista pic de asemănare cu rapandula nesimțita mincinoasa care mi-a deschis usa!!!!!! Am întrebat-o de ce minte ca ea este in poze răspunzându-mi ca sunt prosti sa rămână și așa,la care au intervenit și 2 colege la fel de buhăite mahalagioaice, îmi venea sa le iau de par sa le cobor pe scări la ce nervi îmi făcusera dar am făcut cale întoarsă așa ca mare grija! Satul de astea îmi doresc sa posteze și alții sa nu ne mai prosteasca sa se creadă atât de deștepte!!! 

Mai scutit de un drum. Ms fain

Link spre comentariu

  • Oras:Intr-o cutie de carton sub Podul Vinerii Mari
  • Oras:Intr-o cutie de carton sub Podul Vinerii Mari

Am facut eu astazi cunostinta cu mahalagoaicele alea doua care au iesit sa ii faca galerie respectivei din topic.

Ce trebuie mentional ca respectiva este la RO6 et.10 iar cele doua colege au schimbat etajul acum.Constient de intamplarea ta,eu am facut o vizitata la colega si nu o regret.

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...