Sari la conținut

Ary💜 0784427053


aryanaaa

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Azi de dimineață,când m-am trezit,am intrat pe forumul,,nimfomane",sa vad ce s-a mai scris și ce noutăți au mai apărut.Am avut o mare surpriza când am aflat,că domnișoară Aryanna revine din nou în Craiova.Ea este una dintre fetele,care ne-au vizitat orașul și care mie mi-a plăcut foarte mul.Pe Aryanna am cunoscut-o prima dată anul trecut în luna noiembrie când avea locația pe strada Amaradia.La a doua vizita ne-am revăzut in Calea București la El greco.Despre ea pot spune că este o fata atrăgătoare,înaltă,corp frumos.Pe care daca o vezi pe strada întorci capu după ea.Ofera servicii de calitate pentru care merita vizitata.Urmeaza sa-ifac o noua vizită.🌹

  • Like 15
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Doar ce am ieșit de la domnița, a fost cel mai bun oral din viața mea de pana acum cu finalizare orală, nu am încercat prea multe pentru ca eram pe fugă deși odată început am vrut sa stau o ora dat avea programare după.

locația 8/10 as fi preferat mai multa lumină

Te pup Aryanaaaa

Link spre comentariu
  • Telefon: 0722710976
  • Indisponibila
  • Telefon: 0722710976
  • Indisponibila
Acum 26 minute, robinet a spus:

Doar ce am ieșit de la domnița, a fost cel mai bun oral din viața mea de pana acum cu finalizare orală, nu am încercat prea multe pentru ca eram pe fugă deși odată început am vrut sa stau o ora dat avea programare după.

locația 8/10 as fi preferat mai multa lumină

Te pup Aryanaaaa

🤗🤗🙈mulțumescccc

Program mâine 10-22

 

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:bolintin
  • Oras:bolintin

Salut! Bifat și eu pe Aryanna azi si am cuvinte numai de lauda la adresa ei începând de la aspect fizic, atitudine pro client iar despre acțiune fata e bestiala știe meserie dar ii și place ceea ce face. Sper sa o mai prind măcar o data dar am sa stau o oră căci m-am simțit în al 9-lea cer. Ca și parte negativa ar fi ca vine rar în Craiova și sta puțin.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722710976
  • Indisponibila
  • Telefon: 0722710976
  • Indisponibila
Acum 4 ore, Dlgoe.. a spus:

Azi de dimineață,când m-am trezit,am intrat pe forumul,,nimfomane",sa vad ce s-a mai scris și ce noutăți au mai apărut.Am avut o mare surpriza când am aflat,că domnișoară Aryanna revine din nou în Craiova.Ea este una dintre fetele,care ne-au vizitat orașul și care mie mi-a plăcut foarte mul.Pe Aryanna am cunoscut-o prima dată anul trecut în luna noiembrie când avea locația pe strada Amaradia.La a doua vizita ne-am revăzut in Calea București la El greco.Despre ea pot spune că este o fata atrăgătoare,înaltă,corp frumos.Pe care daca o vezi pe strada întorci capu după ea.Ofera servicii de calitate pentru care merita vizitata.Urmeaza sa-ifac o noua vizită.🌹

Multumesc. Astept sa ne revedem🙈❤❤

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722710976
  • Indisponibila
  • Telefon: 0722710976
  • Indisponibila
Acum 19 minute, gheo00 a spus:

Salut! Bifat și eu pe Aryanna azi si am cuvinte numai de lauda la adresa ei începând de la aspect fizic, atitudine pro client iar despre acțiune fata e bestiala știe meserie dar ii și place ceea ce face. Sper sa o mai prind măcar o data dar am sa stau o oră căci m-am simțit în al 9-lea cer. Ca și parte negativa ar fi ca vine rar în Craiova și sta puțin.

Multumesc mult🥰🤩 

Nu mai am disponibilitate astazi.

Programari whatsapp pentru maine, va imbrațisez🤗

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator Lizzz
Reputație: 0
Acum 2 ore, aryanaaa a spus:

Multumesc mult🥰🤩 

Nu mai am disponibilitate astazi.

Programari whatsapp pentru maine, va imbrațisez🤗

Cât timp stai la noi?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0722710976
  • Indisponibila
  • Telefon: 0722710976
  • Indisponibila
Acum 30 minute, bubulix a spus:

Sunt sanse sa ajungi in Bucuresti? Macar in trecere. Pot rezolva pentru locatie. Multumesc.

Am in plan si Bucuresti,dar nu stiu cand

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
19 minutes ago, aryanaaa said:

Am in plan si Bucuresti,dar nu stiu cand

Chiar si in drumul tau din Craiova catre Galati (de exemplu). Cand stii ca treci prin apropierea Bucurestiului da-mi un telefon si aranjez locatie sa ne putem vedea. Iti las numarul meu in SMS in cateva minute.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Draga Aryanna după discuțiile pe care le-am avut cu tine ieri dimineață pe watsapp,mi-a părut bine că m-ai recunoscut cine sunt,fără să-ți spun eu. Și chiar te-ai bucurat.Dupa prima întâlnire,când am fost la tine,mi-ai trimis un mesaj,in care mi-ai mulțumit și mi-ai spus că sunt un client de calitate.Asa pot spune și eu despre tine,că ești o fata de calitate.Esti o fata care îți respecți clienții fata de unele fete care nu știu ce înseamnă cuvântul respect.

  • Like 18
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722710976
  • Indisponibila
  • Telefon: 0722710976
  • Indisponibila
Acum 2 ore, Dlgoe.. a spus:

Draga Aryanna după discuțiile pe care le-am avut cu tine ieri dimineață pe watsapp,mi-a părut bine că m-ai recunoscut cine sunt,fără să-ți spun eu. Și chiar te-ai bucurat.Dupa prima întâlnire,când am fost la tine,mi-ai trimis un mesaj,in care mi-ai mulțumit și mi-ai spus că sunt un client de calitate.Asa pot spune și eu despre tine,că ești o fata de calitate.Esti o fata care îți respecți clienții fata de unele fete care nu știu ce înseamnă cuvântul respect.

😘 multumesc pentru cuvintele frumoase.

Disponibila astazi dupa ora 10, doar cu programare🤗🥰

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member

×
×
  • Creează nouă...