Sari la conținut

Ary💜 0784427053


aryanaaa

Postări Recomandate

  • Telefon: 0722710976
  • Indisponibila
  • Telefon: 0722710976
  • Indisponibila
Acum 3 ore, Geo1993 a spus:

Heey de luni mai esti? 😜

Nu🤗 incep mâine de la 7. Nu mai pot sta până la 23 astăzi și nu mai primesc noaptea,aveți un oraș mai aparte...suna tot felul de persoane ciudate la această ora.😅 

Va mulțumesc pentru intelegere!❤️

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Reîntors in țara de 3 zile doar ce m-am semetiști după drum văzut anunțul pe forum curios din fire cum am întrebat și anul trecut de Deep face fuck am băgat de 20 de lei motorina și m-am dus racheta 😂 sunat stabilit programarea respectata de ambele părți .Ajuns la locație îmi deschide intru dau de o fata ok undeva la 170+- șatena câteva Șuvițe roșii foarte drăguțe 😅ma invita in dormitor foarte vorbăreață ma întreba cât stau ii zic o ora,dezbrăcat sărit in mijlocul patului și aici începe oralul ăla pe care îl căutam cu lins cu supt pe toată scuipat tot ce trebuie îndesată cu gura in pla finalizare orală scurta pauza stat la taclale 10 minute trecem la nr 2 același oral perfect fara a simți vrun dinte după trece peste in jur de 10 min unde te cam fute ea schimbam ea caprta sa nu rămân dator mai dau 10 min și finalizez mai stam de vorba câteva minute apoi ma îmbrac ma spăl pe mâine și am plecat 

Ca note Per total un 9+
fata carne buna tare ai pe ce pune mâna mai ales curul ăla dai in el bine de tot când sta capra 

sper ca am fost de ajutor nu am făcut recenzii fiind plecat din țara 🤷‍♂️Mai mult ..

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722710976
  • Indisponibila
  • Telefon: 0722710976
  • Indisponibila
Acum 34 minute, padryno a spus:

Reîntors in țara de 3 zile doar ce m-am semetiști după drum văzut anunțul pe forum curios din fire cum am întrebat și anul trecut de Deep face fuck am băgat de 20 de lei motorina și m-am dus racheta 😂 sunat stabilit programarea respectata de ambele părți .Ajuns la locație îmi deschide intru dau de o fata ok undeva la 170+- șatena câteva Șuvițe roșii foarte drăguțe 😅ma invita in dormitor foarte vorbăreață ma întreba cât stau ii zic o ora,dezbrăcat sărit in mijlocul patului și aici începe oralul ăla pe care îl căutam cu lins cu supt pe toată scuipat tot ce trebuie îndesată cu gura in pla finalizare orală scurta pauza stat la taclale 10 minute trecem la nr 2 același oral perfect fara a simți vrun dinte după trece peste in jur de 10 min unde te cam fute ea schimbam ea caprta sa nu rămân dator mai dau 10 min și finalizez mai stam de vorba câteva minute apoi ma îmbrac ma spăl pe mâine și am plecat 

Ca note Per total un 9+
fata carne buna tare ai pe ce pune mâna mai ales curul ăla dai in el bine de tot când sta capra 

sper ca am fost de ajutor nu am făcut recenzii fiind plecat din țara 🤷‍♂️Mai mult ..

Mulțumesc 🤗

Am încheiat vizita la voi, mulțumesc tuturor pentru primire🥰❤️ dacă revin anunț. 

🚧

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator neymarjrfive
Reputație: 0
Acum 11 minute, aryanaaa a spus:

Bine v-am regăsit!

Disponibila astăzi de la 16

Doar cu programare!

Ultima vizită la voi in oraș pe acest an, va mulțumesc 🥰

 

Niste poze noi?

Link spre comentariu
Vizitator chipesul00
Reputație: 0
2 hours ago, aryanaaa said:

Bine v-am regăsit!

Disponibila astăzi de la 16

Doar cu programare!

Ultima vizită la voi in oraș pe acest an, va mulțumesc 🥰

 

Ai telefonul inchis.. cum procedam cu programarile, numarul din titlu este cel pe care il folosesti?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...