Sari la conținut

❤❤❤Renata prima data la voi in oras ❤❤ 0758169277


Vizitator RenataR

Postări Recomandate

Vizitator RenataR
Reputație: 0
1 oră în urmă, pitiku a spus:

Nu mai e colegul...a migrat la SM si pleacă și de acolo!

Da da .

Din 5 decembrie sunt inapoi la voi 🥰.

Daca ma primiti , desigur 🤗🥰😘 pupiciiii

Link spre comentariu
Vizitator RenataR
Reputație: 0
Acum 1 oră, Raull42 a spus:

Scuze...dar puteai sa raspunzi 2 sec....și sa nu ma lași sa aștept....multa sănătate!!!

Da ma da ...cu capu in cutia respectiva  , vomitand...iti rsspundeam tie...asa e .

Fereasca Dumnezeu.

Cand un om are o problema , are o problema  si punct . Eu nu I I raspuns mamei mele ...si iti raspundeam tie ?

Hai sa fim seriosi .

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 7 minute, RenataR a spus:

Da ma da ...cu capu in cutia respectiva  , vomitand...iti rsspundeam tie...asa e .

Fereasca Dumnezeu.

Cand un om are o problema , are o problema  si punct . Eu nu I I raspuns mamei mele ...si iti raspundeam tie ?

Hai sa fim seriosi .

Sa ti se raspunda la telefon cand ea era vai de ea ?  Da tu ai raspunde cand ai o cadere de calciu grava ? 

  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare
Acum 10 ore, Ada90 a spus:

Sa ti se raspunda la telefon cand ea era vai de ea ?  Da tu ai raspunde cand ai o cadere de calciu grava ? 

Multe fructe, vitamine & without smoking, coffee, etc. Viatza organizata fara stres si mult sport in aer liber. Cu alte cuvinte: lifestyle change...are efect...am verificat. multa sanatate. 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator RenataR
Reputație: 0
Acum 30 minute, sandstorm6 a spus:

Multe fructe, vitamine & without smoking, coffee, etc. Viatza organizata fara stres si mult sport in aer liber. Cu alte cuvinte: lifestyle change...are efect...am verificat. multa sanatate. 

Am inceput sa fac o mare parte din ele ❤si pot sa iti spun ca intradevar dau rezultate. Iti multumesc frumos pentru sfat ! 😘😘😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
Acum 31 minute, sandstorm6 a spus:

Multe fructe, vitamine & without smoking, coffee, etc. Viatza organizata fara stres si mult sport in aer liber. Cu alte cuvinte: lifestyle change...are efect...am verificat. multa sanatate. 

Da și mult sex 😁😁

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare
La 22.11.2021 la 23:46, RenataR a spus:

Da ma da ...cu capu in cutia respectiva  , vomitand...iti rsspundeam tie...asa e .

Fereasca Dumnezeu.

Cand un om are o problema , are o problema  si punct . Eu nu I I raspuns mamei mele ...si iti raspundeam tie ?

Hai sa fim seriosi .

Bun.....de unde sa îți știu eu problema ta!!! În fine....sa fii sănătoasă asta e tot ce contează!!!poate data viitoare o sa am noroc! 

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare
La 22.11.2021 la 23:55, Ada90 a spus:

Sa ti se raspunda la telefon cand ea era vai de ea ?  Da tu ai raspunde cand ai o cadere de calciu grava ? 

Pai....normal ca nu...dar puncte în situația mea ca nu aveam de unde sa știu ce a pățit....asta e ideea! Bine ca e ok....în rest nu contează!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator RenataR
Reputație: 0

Pentru ca am avut yn feeling foarte frumos la voi si am primit unele solicitari pentru a ma intoarce mai devreme , vreau sa va anunt ca incepand de Maine, ora 14:00 sunt din nou la voi 😘😘😘😘😘....

Ps: revine si ada90 🥰.

 

Pupici cu sclipici

Link spre comentariu
Acum 15 ore, RenataR a spus:

Pentru ca am avut yn feeling foarte frumos la voi si am primit unele solicitari pentru a ma intoarce mai devreme , vreau sa va anunt ca incepand de Maine, ora 14:00 sunt din nou la voi 😘😘😘😘😘....

Ps: revine si ada90 🥰.

 

Pupici cu sclipici

La vara ne întâlnim iară pe centura Târgu Jiului așai Elena sau Ra.... 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator RenataR
Reputație: 0
Acum 14 minute, Maine a spus:

La vara ne întâlnim iară pe centura Târgu Jiului așai Elena sau Ra.... 

Obsedatule !!! Ma confunzi !!! Lasa ma in paceeee !!!!

Nu sunt nici Elena,  nici Ramona,  nici Viorica !!!

Ajunge cu centura ta cu tot . Toate  femeile care sunt pe forum sunt de pe centura , da nu ai pic de bun simt ?

Link spre comentariu
Acum 5 minute, RenataR a spus:

Obsedatule !!! Ma confunzi !!! Lasa ma in paceeee !!!!

Nu sunt nici Elena,  nici Ramona,  nici Viorica !!!

Ajunge cu centura ta cu tot . Toate  femeile care sunt pe forum sunt de pe centura , da nu ai pic de bun simt ?

Vad ca tu nu ai și minți poporul cu televizorul 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Acum 1 minut, Maine a spus:

Da domnul peste stau cuminte de frica ta ce zici? 

asa zic!..fii baiat cuminte si nu deranja topicele prin nonsensurile tale.. eu zic ca e ... mai bine..

aaa! unele topice*.. sa vad cat de smart esti..daca ai prins ideea ..

..

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...