Sari la conținut

❤❤❤Renata prima data la voi in oras ❤❤ 0758169277


Vizitator RenataR

Postări Recomandate

Vizitator RenataR
Reputație: 0
Acum 7 minute, trekstar a spus:

mulțumim Bogznimf. E clară treaba.

in privat la voi poti sa ii multumesti , nu aici ...ca la mine nu este chat baby ;)

Asta asa ca sa ne intelegem . . Daca din 10 persoane iti spun 8 ca esti beat , ar fi cazul sa asculti . Referitor la postare , ai fi cazul si la tine sa te documentezi mai bine 😂!

 

Link spre comentariu
  • pisicuts a schimbat titlul în ❤❤❤Renata prima data la voi in oras ❤❤ 0746331074
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare
Acum 1 minut, RenataR a spus:

Doar pupici cu sclipicii 😃

pentru raspunsul asta meriti un downtempo de la san miguel. te-as cauta desi 100% ai clientzii tai fideli care te tzin ocupata. convinge-ma s-o fac. in 2-3 cuvinte...de ce este speciala? sper sa nu-mi dai un raspuns de genul: du-te ma si pisa-te 😂

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 1 minut, sandstorm6 a spus:

pentru raspunsul asta meriti un downtempo de la san miguel. te-as cauta desi 100% ai clientzii tai fideli care te tzin ocupata. convinge-ma s-o fac. in 2-3 cuvinte...de ce este speciala? sper sa nu-mi dai un raspuns de genul: du-te ma si pisa-te 😂

 

shogore, "du-te, convinge-te!"..

daca iti place genul rbyrbk, atunci dute!

daca vrei un oral deep cam cu de toate..du-te!..ai unde, ai cu cine.. ai si cu ce cred, nu?🤭

ma oftic ca n-am prins blonda...ehh.. next time hope!

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator RenataR
Reputație: 0
Acum 14 minute, sandstorm6 a spus:

pentru raspunsul asta meriti un downtempo de la san miguel. te-as cauta desi 100% ai clientzii tai fideli care te tzin ocupata. convinge-ma s-o fac. in 2-3 cuvinte...de ce este speciala? sper sa nu-mi dai un raspuns de genul: du-te ma si pisa-te 😂

 

Te convingi singur dupa ce mai citesti inca 2 3 4 clienti care posteaza ca au plecat impliniti si fericiti 🥰.

Asta este si ideea mea , daca tu esti fericit , sunt si eu .

Link spre comentariu
Vizitator RenataR
Reputație: 0
Acum 14 minute, _sahy_ a spus:

shogore, "du-te, convinge-te!"..

daca iti place genul rbyrbk, atunci dute!

daca vrei un oral deep cam cu de toate..du-te!..ai unde, ai cu cine.. ai si cu ce cred, nu?🤭

ma oftic ca n-am prins blonda...ehh.. next time hope!

Mulțumesc draguuu meuuuu .

Da te prind eu sa iti fac unul mai adanc data viitoare 🥰

Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare
Acum 11 minute, Ada90 a spus:

Vinnn si euuu cu voii 😍

adevarul e ca pe tine am pus ochii. cind dau de o blonda imi sare capacul de pe oala 😂

deci sahy. am cu ce dar nu-s anomalie 😂 la ora asta oala fierbe puternic...n-am mai facut sex de mult...

Ada90...offff viatzaaaa meaaa :felatie:bow2:moil

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare
La 03.12.2021 la 18:00, bogznimf a spus:

Dragi confutaciosi, am fost azi la dameza din topicul asta. Am luat pachetul "duo" , incluzand un 3some cu Ada  de 1 ora (500 RON).

Desi n-am mai prea activat pe forum in ultima vreme, am decis ca in cazul asta e nevoie sa va relatez cele intamplate. In primul rand trebuie sa va zic ca am ajuns la ele cu coaiele pline si am plecat la fel 😀 + bonus , un gust de scarba in urma celor intamplate.

Initial pareau in regula si credeeam ca va fi o experienta ok , dar pe masura ce trecea timpul in cadrul orei ,  care a fost de fapt 40 de min, m-au anuntat ca s-a terminat timpul, motivand ca am intarziat aprox 10 min, din cauza tarficului si pana am gasit locatia.
Aparent , dupa spusele lor au programat urmatorul client fix la 1 ora dupa ce "terminam" eu, nelasand putin timp pentru eventuale decalaje, denotand faptul ca aceste dameze sunt puse pe fast fuck si nu tin cont de particularitatile clientilor.

Ce s-a intamplat e departe de vreo fantezie ce as fi avut in priv unui 3some. Desi le-am anuntat sa nu fie dure in privinta "mecanizarii" suptului de pula, mi-am simtit-o de parca as si bagat-o intr-un malaxor 😀.

Te fac sa te simti ca esti pe timp si e complet opus fata de a fi relaxat, ceea ce face ca si erectia se nu fie pe masura a ceea ce mi-am propus sa fie.

Pe langa ca a iesit aiurea, tiganca din topicul asta a avut si arfe de genul "stii cine sunt eu? " .

Cea din topicul asta , a fost totusi mai decenta ,dar nu a salvat situatia.. Cel putin nu a comentat aiurea.

Concluzia o trageti voi, dar eu sunt pe forumul asta de aproape 10 ani si asta e una dintre cele mai proaste /dezamagitoare experiente.

Numai bine.

 

nu mai mergeti la asemea persoane ca asa macar scapam de ele de pe raza orasului te grabeste 

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator RenataR
Reputație: 0

!!!!! 0746331074 Numar nou !!!!

Buna Buna dragii meiiii

Am revenit putin pe la voi 🥰🥰🥰

va astept cu drag

locatia fiind temporar pe George cosbuc .

 

Pupiceiiiiii🥰😘😘😘😘😘

 

original_441541.jpg

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...