Jump to content

Warning +18

This website offers sexually explicit material intended for adults only.

By clicking the ENTER button, you confirm that you are 18 year and older, and accept our terms of use, otherwise click EXIT button to leave the website.

EXIT

❤❤❤Renata prima data la voi in oras ❤❤ 0743695167

Recommended Posts

• Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Buna dragilor ...Numele meu este Renata . Am 26 de ani , sunt la voi in oras pentru cateva zile incepand cu data de : 15.11.2021 Luni de la ora 16:00 Iar incepand de Marti cu orele 09:00

Buna dimineațaaaaaa

Buna dimineațaaaaaa 🥰😘😘😘😘 Sa aveti o zi frumoasa! ♥️

Posted Images

Acum 1 oră, Raull42 a spus:

Scuze...dar puteai sa raspunzi 2 sec....și sa nu ma lași sa aștept....multa sănătate!!!

Da ma da ...cu capu in cutia respectiva  , vomitand...iti rsspundeam tie...asa e .

Fereasca Dumnezeu.

Cand un om are o problema , are o problema  si punct . Eu nu I I raspuns mamei mele ...si iti raspundeam tie ?

Hai sa fim seriosi .

Acum 7 minute, RenataR a spus:

Da ma da ...cu capu in cutia respectiva  , vomitand...iti rsspundeam tie...asa e .

Fereasca Dumnezeu.

Cand un om are o problema , are o problema  si punct . Eu nu I I raspuns mamei mele ...si iti raspundeam tie ?

Hai sa fim seriosi .

Sa ti se raspunda la telefon cand ea era vai de ea ?  Da tu ai raspunde cand ai o cadere de calciu grava ? 

• Confuz 1
Acum 10 ore, Ada90 a spus:

Sa ti se raspunda la telefon cand ea era vai de ea ?  Da tu ai raspunde cand ai o cadere de calciu grava ? 

Multe fructe, vitamine & without smoking, coffee, etc. Viatza organizata fara stres si mult sport in aer liber. Cu alte cuvinte: lifestyle change...are efect...am verificat. multa sanatate. 

• Inimioara 2
Acum 30 minute, sandstorm6 a spus:

Multe fructe, vitamine & without smoking, coffee, etc. Viatza organizata fara stres si mult sport in aer liber. Cu alte cuvinte: lifestyle change...are efect...am verificat. multa sanatate. 

Am inceput sa fac o mare parte din ele ❤si pot sa iti spun ca intradevar dau rezultate. Iti multumesc frumos pentru sfat ! 😘😘😘😘😘

Acum 31 minute, sandstorm6 a spus:

Da și mult sex 😁😁

La 22.11.2021 la 23:46, RenataR a spus:

Fereasca Dumnezeu.

Hai sa fim seriosi .

Bun.....de unde sa îți știu eu problema ta!!! În fine....sa fii sănătoasă asta e tot ce contează!!!poate data viitoare o sa am noroc! 

La 22.11.2021 la 23:55, Ada90 a spus:

Pai....normal ca nu...dar puncte în situația mea ca nu aveam de unde sa știu ce a pățit....asta e ideea! Bine ca e ok....în rest nu contează!!!

• Like 1
Acum 23 minute, Raull42 a spus:

Bună seara! Mai ești in baia mare?

La 25.11.2021 la 21:37, RenataR a spus:

Va multumesc frumos pentru primire .

Dragalasi ca deobicei.

Va pup si ne revedem pe 4 decembrie. 

Pupici cu sclipici 😘😘😘😘😘

• Like 2

Pentru ca am avut yn feeling foarte frumos la voi si am primit unele solicitari pentru a ma intoarce mai devreme , vreau sa va anunt ca incepand de Maine, ora 14:00 sunt din nou la voi 😘😘😘😘😘....

Ps: revine si ada90 🥰.

Pupici cu sclipici

• Inimioara 1
Acum 15 ore, RenataR a spus:

Pentru ca am avut yn feeling foarte frumos la voi si am primit unele solicitari pentru a ma intoarce mai devreme , vreau sa va anunt ca incepand de Maine, ora 14:00 sunt din nou la voi 😘😘😘😘😘....

Ps: revine si ada90 🥰.

Pupici cu sclipici

La vara ne întâlnim iară pe centura Târgu Jiului așai Elena sau Ra.... 

• Minus 1
Acum 14 minute, Maine a spus:

La vara ne întâlnim iară pe centura Târgu Jiului așai Elena sau Ra.... 

Obsedatule !!! Ma confunzi !!! Lasa ma in paceeee !!!!

Nu sunt nici Elena,  nici Ramona,  nici Viorica !!!

Ajunge cu centura ta cu tot . Toate  femeile care sunt pe forum sunt de pe centura , da nu ai pic de bun simt ?

Acum 5 minute, RenataR a spus:

Obsedatule !!! Ma confunzi !!! Lasa ma in paceeee !!!!

Nu sunt nici Elena,  nici Ramona,  nici Viorica !!!

Ajunge cu centura ta cu tot . Toate  femeile care sunt pe forum sunt de pe centura , da nu ai pic de bun simt ?

Vad ca tu nu ai și minți poporul cu televizorul 

• Minus 1
Acum 1 minut, Maine a spus:

Da domnul peste stau cuminte de frica ta ce zici? 

asa zic!..fii baiat cuminte si nu deranja topicele prin nonsensurile tale.. eu zic ca e ... mai bine..

aaa! unele topice*.. sa vad cat de smart esti..daca ai prins ideea ..

..

• Like 1
  • Inimioara 1