Sari la conținut

❤❤❤Renata prima data la voi in oras ❤❤ 0758169277


Vizitator RenataR

Postări Recomandate

Acum 16 minute, _sahy_ a spus:

asa zic!..fii baiat cuminte si nu deranja topicele prin nonsensurile tale.. eu zic ca e ... mai bine..

aaa! unele topice*.. sa vad cat de smart esti..daca ai prins ideea ..

..

Ma ameninți nenea mare cu lanț de aur? 

Link spre comentariu
Vizitator RenataR
Reputație: 0
Acum 36 minute, RenataR a spus:

Buna dimineata oamenii frumosii 🥳😘😘

Astazi dispibibilitate de la 12:00 pana la 22:00

Doar pe baza de programare !😘🥰

Disponibilitate ***

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare
La 01.12.2021 la 11:15, RenataR a spus:

Obsedatule !!! Ma confunzi !!! Lasa ma in paceeee !!!!

Nu sunt nici Elena,  nici Ramona,  nici Viorica !!!

Ajunge cu centura ta cu tot . Toate  femeile care sunt pe forum sunt de pe centura , da nu ai pic de bun simt ?

Ignora Renata.....te consumi degeaba....deși nu am reușit încă sa ne vedem....eu te apreciez și sper sa avem clipe frumoase împreună!

Link spre comentariu
Vizitator RenataR
Reputație: 0
Acum 9 minute, Raull42 a spus:

Ignora Renata.....te consumi degeaba....deși nu am reușit încă sa ne vedem....eu te apreciez și sper sa avem clipe frumoase împreună!

Omu chiar are o problema Raull...face asa cu majoritatea de pe forum .

Fereasca Dumnezeu.  Imi strica topicu intentionat.

Azi sa sti ca sunt mai libera cu programarile !!!

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

În sfârșit am ajuns și eu la Renata!! Sunat ..programat...ajuns la locație republicii vis a vis de spălătoria auto lui Beny ,prima scara ultimul etaj, deschide o bruneta în jur de 1.70- 1.75 mai cu forme....nu slim dar nici grasa...! Deoarece timpul a fost foarte scurt am optat 30 min , nu ma grăbit deloc! Locația frumoasa cu mansarda, în locație mai era și Ada...colega ei! Frumoasa și ea ! Merita încercată! Invitat sus, sa dezbrăcat am trecut la un oral ......superb....ud.....atenție la oo .....deep.....neprotejat! Fk.....și optat un dogy ca are un posterior pe care ai ce lucra...și chiar sa udat..............!

Oral---- 9.5 superb

Normal 9

Atitudine 9

Aspect 8.5 la cine le place slim, sa știți ca nu e slim! Mie îmi plac și/ și!!!De revenit clar o sa mai revin ! Nu te grăbește....! Data viitoare sper sa pot sta o ora! 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator RenataR
Reputație: 0
Acum 15 minute, Raull42 a spus:

În sfârșit am ajuns și eu la Renata!! Sunat ..programat...ajuns la locație republicii vis a vis de spălătoria auto lui Beny ,prima scara ultimul etaj, deschide o bruneta în jur de 1.70- 1.75 mai cu forme....nu slim dar nici grasa...! Deoarece timpul a fost foarte scurt am optat 30 min , nu ma grăbit deloc! Locația frumoasa cu mansarda, în locație mai era și Ada...colega ei! Frumoasa și ea ! Merita încercată! Invitat sus, sa dezbrăcat am trecut la un oral ......superb....ud.....atenție la oo .....deep.....neprotejat! Fk.....și optat un dogy ca are un posterior pe care ai ce lucra...și chiar sa udat..............!

Oral---- 9.5 superb

Normal 9

Atitudine 9

Aspect 8.5 la cine le place slim, sa știți ca nu e slim! Mie îmi plac și/ și!!!De revenit clar o sa mai revin ! Nu te grăbește....! Data viitoare sper sa pot sta o ora! 

Multumesc frumos .

Chiar m am bucurat sa te intalnesc 🥰😘 esti un om foarte frumos si cu foarte mult bun simt .

Mi-as dorii sa qiba toate fetele parte de oamenii ca si tine !

Link spre comentariu
Vizitator RenataR
Reputație: 0

Astazi programari de la 12:30

Va astept cu drag 😘🥳

 

Clienti care nu isi vor onora programarile fara a anunta in prealabil vor fi blocati si pusi in Black List pentru a nu mai pierde timpul si altor colege .

 

Mulțumesc 😘😘😘😘pupici !!!

Oferta de DUO cu @Ada90rAda90ramane valabila pana in 07.12.2021.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Vestul Salbatic
  • Oras:Vestul Salbatic

Dragi confutaciosi, am fost azi la dameza din topicul asta. Am luat pachetul "duo" , incluzand un 3some cu Ada  de 1 ora (500 RON).

Desi n-am mai prea activat pe forum in ultima vreme, am decis ca in cazul asta e nevoie sa va relatez cele intamplate. In primul rand trebuie sa va zic ca am ajuns la ele cu coaiele pline si am plecat la fel 😀 + bonus , un gust de scarba in urma celor intamplate.

Initial pareau in regula si credeeam ca va fi o experienta ok , dar pe masura ce trecea timpul in cadrul orei ,  care a fost de fapt 40 de min, m-au anuntat ca s-a terminat timpul, motivand ca am intarziat aprox 10 min, din cauza tarficului si pana am gasit locatia.
Aparent , dupa spusele lor au programat urmatorul client fix la 1 ora dupa ce "terminam" eu, nelasand putin timp pentru eventuale decalaje, denotand faptul ca aceste dameze sunt puse pe fast fuck si nu tin cont de particularitatile clientilor.

Ce s-a intamplat e departe de vreo fantezie ce as fi avut in priv unui 3some. Desi le-am anuntat sa nu fie dure in privinta "mecanizarii" suptului de pula, mi-am simtit-o de parca as si bagat-o intr-un malaxor 😀.

Te fac sa te simti ca esti pe timp si e complet opus fata de a fi relaxat, ceea ce face ca si erectia se nu fie pe masura a ceea ce mi-am propus sa fie.

Pe langa ca a iesit aiurea, tiganca din topicul asta a avut si arfe de genul "stii cine sunt eu? " .

Cea din topicul asta , a fost totusi mai decenta ,dar nu a salvat situatia.. Cel putin nu a comentat aiurea.

Concluzia o trageti voi, dar eu sunt pe forumul asta de aproape 10 ani si asta e una dintre cele mai proaste /dezamagitoare experiente.

Numai bine.

 

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator RenataR
Reputație: 0
Acum 24 minute, bogznimf a spus:

Dragi confutaciosi, am fost azi la dameza din topicul asta. Am luat pachetul "duo" , incluzand un 3some cu Ada  de 1 ora (500 RON).

Desi n-am mai prea activat pe forum in ultima vreme, am decis ca in cazul asta e nevoie sa va relatez cele intamplate. In primul rand trebuie sa va zic ca am ajuns la ele cu coaiele pline si am plecat la fel 😀 + bonus , un gust de scarba in urma celor intamplate.

Initial pareau in regula si credeeam ca va fi o experienta ok , dar pe masura ce trecea timpul in cadrul orei ,  care a fost de fapt 40 de min, m-au anuntat ca s-a terminat timpul, motivand ca am intarziat aprox 10 min, din cauza tarficului si pana am gasit locatia.
Aparent , dupa spusele lor au programat urmatorul client fix la 1 ora dupa ce "terminam" eu, nelasand putin timp pentru eventuale decalaje, denotand faptul ca aceste dameze sunt puse pe fast fuck si nu tin cont de particularitatile clientilor.

Ce s-a intamplat e departe de vreo fantezie ce as fi avut in priv unui 3some. Desi le-am anuntat sa nu fie dure in privinta "mecanizarii" suptului de pula, mi-am simtit-o de parca as si bagat-o intr-un malaxor 😀.

Te fac sa te simti ca esti pe timp si e complet opus fata de a fi relaxat, ceea ce face ca si erectia se nu fie pe masura a ceea ce mi-am propus sa fie.

Pe langa ca a iesit aiurea, tiganca din topicul asta a avut si arfe de genul "stii cine sunt eu? " .

Cea din topicul asta , a fost totusi mai decenta ,dar nu a salvat situatia.. Cel putin nu a comentat aiurea.

Concluzia o trageti voi, dar eu sunt pe forumul asta de aproape 10 ani si asta e una dintre cele mai proaste /dezamagitoare experiente.

Numai bine.

 

Haide Sa o luam logic si pe rand " domnule "  oricum esti orice dar departe de a fi un domn ...cât timp nu ne cunoaștem,iti spun atat ...

Lasa anabolizantele si steroizii si atunci poate o sa ti se scoale pula corespunzator si iti va functiona "mecanismul" . Iar faptul ca doua femei sau chinuit cu tine 48 d minute de fapt pana le a amortit maxilarul  pentru ca erai dozat de anaboale denota si prestatia ta .

de ce nu sa plans nimenisi tu esti primul ?

Pentru ca sunt oamenii cu caracter si nu baga in el anaboale pana le moare pula .

 

Cand ti am spus ca ti sa terminat timpul ai inceput cu figuri ca Vai ca eu am intarziat ...ai intarziat ? Iti asumi !!!

Cum ar fi sa intarzie toti 10 15 20 d minute ?

Hai sa fim seriosi

In ceea ce priveste minciuna ta ordinara , tu mi ai spus mie lasa tonu mai jos ca nu sti cu cine vorbesti la care ti am raspuns of course ca tu nu sti cu cine vorbesti .

 

Ahhhh si sa nu uitam ...spunele oamenilor si cum ne ai amenintat !

Asta de ce nu le mai spui ?

ti e rusine ?

Inainte de toate invata sa fi om

 

 

Link spre comentariu

hello hello!

eu cred ca nici nu relatai cele intamplate.. daca nu te simteai direct vizat.. pe un alt topic..

dar primul care isi spune varianta, se erijeaza in detinatorul dreptatii..

ai scris multisor  dar n-am inteles decat ca fetele folosesc un malaxor, sa-ti agite mostenitorii..

plm.. vorbesc ca unu care n-a apucat sa o viziteze.. dar care ar avea in plan asta.. acu eu ce sa inteleg?

unii zic ca-i ok.. raul..si 8585.. de la care am mai citit recenzii.. si chiar asa a fost cum au zis ei..cat despre tine, colegu.. nu fie cu suparare.. nici nu stiam ca ai fii bm...

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Vestul Salbatic
  • Oras:Vestul Salbatic

😀 Imi place ca te-ai atacat si te-ai simtit 😀
 

Asculta aici tiganco, probabil nu stiai dar daca il faci pe un barbat sa se simta grabit  , ii iei pula in malaxor si mai ai tupeul sa nu fii suficient de bine spalata la pizda i,  trebuie sa fii obsedat rau sa ai chef sa futi in aceste conditii .

 

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator RenataR
Reputație: 0

Sincer dragu meu , daca efectiv orice ii faceam lui ii murea pula in maxim un minut .

Ne am chinuit amândouă maxim .

Sa Vina sa ne ameninte ulterior ?

Nu Sahy , nu suntem sclavele nimanui .

La plecare cu amenintari ca o sa vedeti voi si chestii deastea ?

Da cine esti tu ?? Acuma sincer , nu se poate asa ceva . De cand facem si fac memorial asta nu am avut o reclamatie  macar ca eu nu as sti sa fac oral sau ca gura mea este malaxor  .

Rusine sa ii fie

 

Link spre comentariu
  • Oras:Vestul Salbatic
  • Oras:Vestul Salbatic
Acum 2 minute, _sahy_ a spus:

hello hello!

eu cred ca nici nu relatai cele intamplate.. daca nu te simteai direct vizat.. pe un alt topic..

dar primul care isi spune varianta, se erijeaza in detinatorul dreptatii..

ai scris multisor  dar n-am inteles decat ca fetele folosesc un malaxor, sa-ti agite mostenitorii..

plm.. vorbesc ca unu care n-a apucat sa o viziteze.. dar care ar avea in plan asta.. acu eu ce sa inteleg?

unii zic ca-i ok.. raul..si 8585.. de la care am mai citit recenzii.. si chiar asa a fost cum au zis ei..cat despre tine, colegu.. nu fie cu suparare.. nici nu stiam ca ai fii bm...

 

Nu inteleg ce vrei sa zici mai exact ?!

Ce alt topic ? N-am mai avut treaba pana acum cu aceste caprioare.

Detinatorul dreptatii ?! Am spus clar "concluzia o trageti voi". Daca vreti sa mergeti si sa va incercati norocul, nici o problema din partea mea, dar fiind un forum in care poti sa-ti exprimi parerile, cred ca e de bun simt sa previi astfel de "incidente" , cum la randul meu si eu apreciez recenziile altora, putand sa-mi fac o imagine in minte despre persoana discutata.

 

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator RenataR
Reputație: 0
Acum 8 minute, bogznimf a spus:

😀 Imi place ca te-ai atacat si te-ai simtit 😀
 

Asculta aici tiganco, probabil nu stiai dar daca il faci pe un barbat sa se simta grabit  , ii iei pula in malaxor si mai ai tupeul sa nu fii suficient de bine spalata la pizda i,  trebuie sa fii obsedat rau sa ai chef sa futi in aceste conditii .

 

Tiganca ? Usor cu jigniriile si dute la anabolizantele tale !!!

Imi vb mie de igiena ma ? Ai tupeuuuuuuuu jegossss !!! Iti mirosea gura a peste si a ceapaaa.

In viata asta nu am avut o reclamatie , din contra  am fost laudata pentru asta!!!! Chiar si mai sus de oamenii de la Baia Mare .

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Vestul Salbatic
  • Oras:Vestul Salbatic
Acum 4 minute, RenataR a spus:

Sincer dragu meu , daca efectiv orice ii faceam lui ii murea pula in maxim un minut .

Ne am chinuit amândouă maxim .

Sa Vina sa ne ameninte ulterior ?

Nu Sahy , nu suntem sclavele nimanui .

La plecare cu amenintari ca o sa vedeti voi si chestii deastea ?

Da cine esti tu ?? Acuma sincer , nu se poate asa ceva . De cand facem si fac memorial asta nu am avut o reclamatie  macar ca eu nu as sti sa fac oral sau ca gura mea este malaxor  .

Rusine sa ii fie

 

Imi cer scuze, alteta in a suptului pulii, cum de mi-am permis sa dao o nota negativa tehnicii tale, tu care ai doborat atatea puli 😀😀
 

Daca esti putin inteligenta, desi ma indoiesc dupa felul in care ai abordat problema, ai putea invata si tu ca fiecare client are anumite preferinte si sa nu tratezi toata lumea standard si sa incerci sa te adaptezi TU, dupa ce prefera clientul pentru ca pana la urma cine vine la tine, plateste pentru un serviciu si dioreste sa fie satisfacut ,adaptandu-te dupa nevoile fiecaruia.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Vestul Salbatic
  • Oras:Vestul Salbatic
Acum 7 minute, RenataR a spus:

Tiganca ? Usor cu jigniriile si dute la anabolizantele tale !!!

Imi vb mie de igiena ma ? Ai tupeuuuuuuuu jegossss !!! Iti mirosea gura a peste si a ceapaaa.

In viata asta nu am avut o reclamatie , din contra  am fost laudata pentru asta!!!! Chiar si mai sus de oamenii de la Baia Mare .

 

 

Daca-mi mirosea a peste, e doar din cauza am facut greseala sa-mi apropii gura de pizdele voastre 😀😀

Laudata? De cine mai ? Nu te flata singura.

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator RenataR
Reputație: 0
Acum 4 minute, bogznimf a spus:

Imi cer scuze, alteta in a suptului pulii, cum de mi-am permis sa dao o nota negativa tehnicii tale, tu care ai doborat atatea puli 😀😀
 

Daca esti putin inteligenta, desi ma indoiesc dupa felul in care ai abordat problema, ai putea invata si tu ca fiecare client are anumite preferinte si sa nu tratezi toata lumea standard si sa incerci sa te adaptezi TU, dupa ce prefera clientul pentru ca pana la urma cine vine la tine, plateste pentru un serviciu si dioreste sa fie satisfacut ,adaptandu-te dupa nevoile fiecaruia.

Baiii nesimtirea pamantuluiiiii .

Ti am facut si incet , si in slow motion   si medium si Tare .

Tie nu ti se scula pula mai mult de 1 minuttttt .

Poate nu sunt eu Buna.  Da adda ce a avut de iti murea pula si la ea ?!

Link spre comentariu

eu nu stiu boss ce sa zic.. parerea ta.. sau  nu.. dar da urat rau .. ..tu ai inceput un vocabular  care nu-ti face cinste.. asta daca te consideri un barbat.. indiferent ca futi o diva sau  o centurista...nu doar faptul ca purtam o pula in pantaloni, ne face barbati..si daca ai mai scos replica gen "eu pe banii mei.. ".. personal te scot din schema recenzorilor relevanti..

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator RenataR
Reputație: 0
La 18.11.2021 la 22:52, 858585 a spus:

In seara zilei de luni, am reusit o sincronizare cu Renata, dar abia o jumatate de ora, foarte probabil atat deoarece a fost prima zi a primei ei vizite la BM, cat si pentru ca am apelat-o mai tarziu. Am remarcat ca este draguta, agreabila, curata, comunicativa si respecta "oferta" pe care a afisat-o la inceputul acestui topic, precum si ca locatia folosita corespunde foarte bine unor astfel de "activitati" (cu toate ca se afla cartierul Hatvan). Dpdv personal, am apreciat-o indeosebi pentru igiena ei, ca la finele CIM nu a sarit imediat din pat si deoarece nu a mi-a indus senzatia ca ar fi "grabita" (acest ultim aspect fiind mentionat avand in vedere circumstantele pe care le-am expus la inceput), astfel ca, in continuare, o consider ca fiind "de revizitat".

Om care stie ce vorbeste.  Si om care vorbeste cu adevarul in mana !

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 14 minute, bogznimf a spus:

😀 Imi place ca te-ai atacat si te-ai simtit 😀
 

Asculta aici tiganco, probabil nu stiai dar daca il faci pe un barbat sa se simta grabit  , ii iei pula in malaxor si mai ai tupeul sa nu fii suficient de bine spalata la pizda i,  trebuie sa fii obsedat rau sa ai chef sa futi in aceste conditii .

 

Dragule tin a te anunță că tiganci nu suntem.... Si asta pot demonstra ori când la ori ce ora...

Ba mai mult tu ai fost cel agitat din prima clipa când am ajuns in dormitor....

Ba mai mult dacă nu am fost pe placul tău puteai sa nu ramai in compania noastră......

Iar referitor la igiena nu poți vorbi ca nu ai de unde sa sti ca inafara de faptul sa accepți oral si puțin sex nu a fost.

pentru  ca atunci când jucăria ta dădea semne ca ar  vrea sa se distreze muria instant.

Iar referitor la faptul ca ai plătit 500 RON nici pomeneala ai plătit 490ron  dar noi nu tinem cont sa ne tiganim pt 10roni..... Dar fie ca tine.... Ba mai mult spuneai ca noi suntem o experienta proasta.... Dar am observat ca la majoritatea domnișoarelor ai cam făcut la fel...... Asta asa ca să sti ca si noi fetele vorbim între noi..

Si noi am fost informate de alte colege sa nu te primim ca nimic nu iti convine dar am spus ca poate nu este chear asa... Gresala noastră ca nu am luat sfatul colegelor in seama.... 

Ba chiar maiiii multtt ne ai amenințat!!!! 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Vestul Salbatic
  • Oras:Vestul Salbatic
Acum 15 minute, _sahy_ a spus:

eu nu stiu boss ce sa zic.. parerea ta.. sau  nu.. dar da urat rau .. ..tu ai inceput un vocabular  care nu-ti face cinste.. asta daca te consideri un barbat.. indiferent ca futi o diva sau  o centurista...nu doar faptul ca purtam o pula in pantaloni, ne face barbati..si daca ai mai scos replica gen "eu pe banii mei.. ".. personal te scot din schema recenzorilor relevanti..

 

Citind posturile tale anterioare, lasa de inteles faptul ca nu esti neutru si te-ai postat in "aparatorul" acestui topic. Nu stiu cine esti, care e legatura ta cu autoarea acestui topic, dar cine citeste, intelege ce trebuie. Atat.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...