Sari la conținut

Yasmin 0737427208


Inuna

Postări Recomandate

  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Salut! 

Am fost si eu la doamna... 

Gfe : 0

Op : 7 (degeaba o ia pana în gat dacă nu poate sa facă oral prea mult ) 

Np : - 

Pentru mine a fost o pierdere de bani. Cred ca si mătușa Tamara a lui "bombonel" arata mai bine. Trebuie sa le strâng mana celor care pot sa futa asa ceva și sa le placa. Sfatul meu este sa evitați sa va duceți, dar daca totuși aveți mâncărici în fund sa nu va așteptați la ceva prea ok. 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator catalin2308
Reputație: 0

Salut.

Parerile sunt subiective,este normal și logic.

Am vizitat aceasta doamna acum 2 săptămâni (din păcate nu am avut timp de a scrie o recenzie).Citind comentariile  celorlalți am decis sa fac o programare și dacă îmi va plăcea cum arată rămân.Am decis sa rămân.Nu regret.

Doamna arată bine pentru vârsta ei de 44-45 ani este un MILF :e mai creola, creata, par lung, nu e nici frumoasa dar nici urâta, tate mari usor lasate.(subiectiva părerea)

Preludiu :m-a sărutat pe tot corpul ,atingeri peste tot , i-am spus ce îmi place și s-a conformat ,ne-am excitat reciproc ,ea era uda maxim.Am decis sa îmi pună prezervativul și a început sa sugă încet ,atenta ,am dorit sa o bage adânc și o înghită toată ,tente de Deep ,o linge peste tot ,mie mi a plăcut mult.

Eram atât de excitat am oprit-o și am pus-o deasupra unde se mișcă super.Schimbat câteva poziții și am terminat!

Toată acțiunea se întâmpla pe o saltea pe jos ,dar nederanjat pentru mine.

Nu m-am simtit grabit deloc,am mai stat după  acțiune vre-o 20 minute de vorba ,ea cu zambetul pe buze.

De revenit? Da! Note nu dau.

100 lei finalizarea 30-40 min 

 

 

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0737427208
  • Oras:Ploiești
  • Telefon: 0737427208
  • Oras:Ploiești
La 19.04.2022 la 17:16, 4bogd4 a spus:

Salut! 

Am fost si eu la doamna... 

Gfe : 0

Op : 7 (degeaba o ia pana în gat dacă nu poate sa facă oral prea mult ) 

Np : - 

Pentru mine a fost o pierdere de bani. Cred ca si mătușa Tamara a lui "bombonel" arata mai bine. Trebuie sa le strâng mana celor care pot sa futa asa ceva și sa le placa. Sfatul meu este sa evitați sa va duceți, dar daca totuși aveți mâncărici în fund sa nu va așteptați la ceva prea ok. 

Tu aveai pretenție la 30 minute de oral!!! Caută altceva 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0737427208
  • Oras:Ploiești
  • Telefon: 0737427208
  • Oras:Ploiești
Acum 1 oră, Idolatri a spus:

Tu aveai pretenție la 30 minute de oral!!! Caută altceva. Și mă opresc la a spune altceva ca să nu jignesc, nu-mi stă în caracter 

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc
1 oră în urmă, petremarin30 a spus:

Păi normal că avea pretenția la 30 de minute de oral. Venise să dea muie până finalizează. Nu 30 de minute durează o finalizare? 

Ele sunt obișnuite sa termine cineva în 5 minute... După ce ca multe sunt urate, au servicii varza, mai au și tupeu pe burta goala! 

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc
Acum 6 ore, Idolatri a spus:

Tu aveai pretenție la 30 minute de oral!!! Caută altceva 

Puteai sa lași un anunț aici, dacă vreți sa ma muiti 30 de minute, nu pot, mai mult de 10 minute nu se poate, și atunci toți prostii ăștia de cotizează pentru a da muie știau sa se reprofileze 👍

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0737427208
  • Oras:Ploiești
  • Telefon: 0737427208
  • Oras:Ploiești
Acum 16 ore, 4bogd4 a spus:

Ele sunt obișnuite sa termine cineva în 5 minute... După ce ca multe sunt urate, au servicii varza, mai au și tupeu pe burta goala! 

Dacă nu știi totul detaliat, mai bine abținete de la comentarii!!! Am spus că am vrut eu 30 de minute și nu mai mult, dar fiecare înțelege ce vrea. Sincer mă doare la bascheți de ce vb unii urât despre mine.... nu mă afectează cu nimic🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Am fost eu la ea ,o doamna la 40 plus, nu foarte frumoasa întradevăr, dar nu este nașpa ,ba chiar are un spirit mișto, gen te face sa te simți bine, gfe ridicat, chiar foarte ridicat, oralul de senzație părerea mea, o suge frate ,până în gat, și nu sunt slab dotat🙂, in pizdă e okk, mă așteptam să fie mai lărguță, dar nu, este okk, și apropo te fute de te rupe deșii e o femeie cu forme, dar tine la efort, anal, nu știu încă, că eram obosit nu am mai dat inca un număr, dar urmează, si o să vă comunic aici!🙂 achitat 100 de lei,  raport calitate/preț okk

Link spre comentariu
  • Telefon: 0737427208
  • Oras:Ploiești
  • Telefon: 0737427208
  • Oras:Ploiești
La 12.05.2022 la 8:51, iancujianu85 a spus:

Salutare, numărul este acelas din prima postare, ms zi buna! 

Bună 😚😉😙

Link spre comentariu
  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova

Până nu pune niște poze nu mă duc nici de-al dracu'. Eu înțeleg, discreție, alea-alea... Dar două / trei poze cu spatele ca să vedem despre ce e vorba trebuie. Că doar nu vinde pielea ursului din pădure. Ia pune doamnă niște poze să vedem despre ce e vorba. 

Link spre comentariu
  • Oras:targoviste
  • Oras:targoviste

Susțin ! Este faina rau tipa! Arată foarte bine! Iar serviciile sunt de top! Spunea cineva ca are o energie faina, asa este! Plus ca, nu te grăbește deloc, chiar am mai stat de vb la o Țigara după! Am vizitat o odata si am de gand sa merg des la ea! 
merci!

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
La 17.04.2022 la 2:22, futadores 91 a spus:

Sa va zică băiatul cum sta treaba, fata poate nu e cea m ai frumoasa, dar pe gfe, igiena și servicii sta bine rău, 40+, finalizarea 100 , ora 200, anal plus 50, deci, ciocane tari.

App, nu pune poze din discreție, dar mergeți, și nu o sa va para rău 🙂 

Am fost ieri colegul avea dreptate,chiar nu mi-a părut rău.

Zona Caraiman,fata 40 +,tarif 100/200 ora,curata,finuta,comunicativa,chimie la prima vedere.Am prins-o greu dar a meritat.

De revenit ..da

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0737427208
  • Oras:Ploiești
  • Telefon: 0737427208
  • Oras:Ploiești
La 09.06.2022 la 19:13, futadores 91 a spus:

Da, sincer e tare okk gagica asta , chiar daca e la 40 plus, printre singurele care apreciază corect banii, și îi merita!sunt dor câteva de genul.

😘😘😘💓💓💓

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...