Sari la conținut

Alexandra-Anais 0725791272


Postări Recomandate

  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 2 ore, durboy a spus:

Dacă ai și răspunde la SMS ar fi bine😘

Poate pentru tine, daca esti singur. Pentru cei care au relatii e de preferant sa nu raspunda daca a trecut niste timp. 

Voua ve trebuiesc din alea care sa va sune seara cand sunteti in pat cu nevestele.

Bine faci, Anais! ☺️

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Corect nici eu nu sunt de acord cu rapunsul intarziat prin sms sai wp.Dar din pacate aceasta domnisoara nici la tel nu raspunde.In fine asta este problema ei ,dar la cum sunt faptele neraspunzand nicaieri se pare ca lucreaza la primul venit primul servit pe banda fara programari caci se pierde timp si banii

Link spre comentariu
  • Telefon: 0720991644
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0720991644
  • Oras:Ploiesti

Buna, dragilor am 7 programari pentru astazi, si la faza cu raspunsul … este vorba de respectul meu fata de voi, odata ce sunt cu clientul in casa nu pot raspunde tuturor ar insemna ca nu imi respect clientul… in pauzele pe care le am mai si raspund… asta nu inseamna ca nu-mi respect programarile. Daca nu raspund cuiva nu este rea intentie nu imi convine sa pierd clientii!

 

E7F05E40-C08C-483A-9516-F627A65BAD1B.jpeg

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0720991644
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0720991644
  • Oras:Ploiesti
Acum 36 minute, alchimist17 a spus:

Poate pentru tine, daca esti singur. Pentru cei care au relatii e de preferant sa nu raspunda daca a trecut niste timp. 

Voua ve trebuiesc din alea care sa va sune seara cand sunteti in pat cu nevestele.

Bine faci, Anais! ☺️

Nu fac chestii de genul, daca trece mai mult de 15 minute numai sun inapoi sau numai raspund la msg… cum ai spus si tu, pot fii cu sotiile sau sunt intr-o postura in care nu pot vorbii cu mine!

multumesc , pupicii 👄👄👄

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 1 minut, Anais22222 a spus:

Nu fac chestii de genul, daca trece mai mult de 15 minute numai sun inapoi sau numai raspund la msg… cum ai spus si tu, pot fii cu sotiile sau sunt intr-o postura in care nu pot vorbii cu mine!

multumesc , pupicii 👄👄👄

Cel mai bn este sa ti spuna si timpul in care l e poti raspunde

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 12 ore, durboy a spus:

Nici o recenzie de la cei care au fost?

Chiar asa! O tineti ocupata pe fata de nici nu apucam sa vorbim cu ea, dar nimeni nu zice nimic. Hai, fratilor! Curaj! Cu cuvintele voastre 😂 daca nu, lasati-i si pe cei ce scriu recenzii sa o viziteze

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bacau
  • Disponibila
  • Oras:Bacau
  • Disponibila

Fost astăzi la domnita cu pricina.....

Domnița amabila, sociabila, se poarta de parca te cunoaste de mult.

Draguta, sani medii, corp frumos.

La oral si la normal te intreaba daca este bine, deci coopereaza, vrea sa te simti bine. 

Am sesizat o mică problemă la un dinte sper sa o rezolve cât mai repede ptr ca e o fată chiar simpatică.Acțiunea a început cu ON m- a întrebat cu prefer mai soft mai hard ,face și deep,  are grija și de vecini  notă un 8,5.

NP am zis sa ii incerc si păsărica,a fost implicată am dat un pic și am terminat,mulțumit nota 8.

GFE - 9 Comunicativa si inainte si in timpul si dupa actiune.

Ca și timp a fost destul încât sa avem timp sa fumam și o țigară.. și sa ne simțim și bine..bine sa ma simt eu ,sper sa fi fost confortabila și ea în prezenta mea.

Ca și concluzie..o fata corecta cu servicii corecte .

De revizitat de câte ori am ocazia.

 

 

  • Like 2
  • Inimioara 2

Fac ceea ce vocile din lenjeria mea imi spun sa fac 🤪🤪🤪

Link spre comentariu

Vizitator iberiku
Reputație: 0

Salutare! 

Am reușit sa o vizitez si eu astăzi pe Anais pana la urma, am prins-o libera intre doua programări asa ca nu am putut lua decât o finalizare. 

O sa trec direct la note:

Locație 9  zona centrala, oarecum retrasa, curățenie in apartament, totul ok.

Aspect fizic : corp 9 inalta, sâni faini, combinația asta 1.70 cu 55kg  e pe gustul meu... Juvenila 19 ani. 

Față 8.5 : e frumoasa la fata,  ii dadeam 9 dacă nu ar fi avut probleme la un dințisor din față, ori e rupt ori nu il mai are, nu am fost atent. 

On 9 : parca ceva emoții din cauza dintisorului, dar ok per total, fără priviri, dar cu tente serioase de deep, atenție la sateliți. 

Np 9 : nu prea se umezește la inceput, se freca cu mana pe la lindic in timp ce o futeam  pana s-a umezit calumea. 

Schimbat umeri craci si doggy la marginea patului unde chiar  mi - a plăcut. Dupa am trecut din nou la oral  cu finalizare CIM 

CIM 9.5  nu se oprește, continua si chiar te stoarce calumea, te suge bine cum ar zice Dana Budeanu :lol:

Atitudine 8.5 - 9  amabila, cooperanta. 

On +np +cim  100 ron  raport calitate preț foarte bun. 

Spor sa aveți! 

 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...