Sari la conținut

Alexia❤️Total❤️ +40767037589 ❤️


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 hour ago, pittysmen said:

Faci referire la mine?😅🤣.............@povestitorul

Nu, nu faceam referire la tine. Am gasit recenzia colegului @ardee89:

"Anal : 10 ( aici intervine partea foarte faina . Am pus-o capra ( pielea extrem de catifelata si foarte tapana carnea pe ea ), extrem de stramta , o experienta nemaipomenita "

P.S. n-am reusit sa sterg "tag-ul" colegului cu daru' povestilor.... Scuze!

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 096⁶8
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 096⁶8
  • Oras:Timisoara

Bună tuturor,

Vin și eu cu  recenzia după vizita avuta vineri la stimabila domnișoara.  Am contactat-o pe WhatsApp , a răspuns relativ repede mi-a confirmat adresa Cozia 37 , locația o știu ca am mai fost pe acolo la ceva fete și deh ciudat locație și zona etc... . Dar nu e stress pentru mine , întru înăuntru imi deschide ușa o fata care nu mi-a trezit nici un sentiment pe moment , rece ca atitudine puțin grea la vorbe. Am cerut sa ma reîmprospătează apoi an sărit direct în pat. S-a pus lângă mine și a început sa îmi frece pula sa o scoale , am început sa ii dau jos și eu corsetul de pe ea , apoi s-a dezbrăcat ea în totalitate. M-a întrebat sec ce vreau am spus oral Np s-a conformat imediat și a început ON dar fara nimic spectaculos , efectiv sugea doar capul puli. Nu am comentat nimic ca știu genul asta de femei nu-i stress :)) , am cerut sa o fut anal capra , s-a pus capra și deh am început sa împing în sec . Am întrebat-o dacă nu cuva are lubrifiant și mi-a răspuns ca nu are .. am întrebat-o dacă pot sa o ud cu saliva 😀😃 și a acceptat pana i-am băgat-o cum trebuie . Când a întrat se vedea ca e disconfort dar a stat cumintica pana am finalizat în balon. Eu sunt obișnuit sa fut în condiții mai neobișnuite nu a fost stress pentru mine. Am plecat linistit ca am futut o în cur și ca mi-e mi-a fost ok.

În trei cuvinte fata este din Moldova,  cu necazuri are și o cezariana probabil 1 copil s-au 2 și deh face de nevoie prostituție. Cunosc astfel de atitudine rece , ca asa sunt fetele prin zona aia reci și puțin necioplit dar sunt bune de pula unele rău de tot.

Când voi vrea sa fut în cur voi apela la ea , probabil voi veni cu crema la mine sa nu mai dau cu scuipinol. 😀

Bafta multa și sănătate 

  • Like 5
  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...