Sari la conținut

Alexia❤️Total❤️ +40767037589 ❤️


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut grup,citind recenziile colegilor azi am sunat si am facut o vizită acestei fete, stabilit la tel pret 150 total cum scrie si mai sus oral protejat , ajuns pe str sun pt a imi deschide la interfon , ajung imi deschide o fata brunetă undeva la 1 60 înălțime  si a zis 25 ani ,îmbrăcată sexy ma poftește in camera ii spun cat si ce doresc si ii dau 150 lei sa nu fie discuții ca mai dai ceva sau ca sti cum e , parca am avut asa un sentiment, m am dezbrăcat ,ea era pe mesaje pe tel , ma duc la dus vb in acelasi timp o întreb de unde e din Buc, zona zice Rahova mai schimbam păreri despre orase daca a fost prin Tim ? Si daca ii place daca a fost la Mall si imi zice ca nu ca nu are vaccin si nu poate , asta e noua politica de a vaccina,si tot vb noi asa  ea cu tel si ii zic dar ne apucam si noi , ea vorbareata dar eu parca nu venisem pt vb , aia puteam si la tel ,ma întind in pat ea se dezbracă, vine langa mine montează prez si trece la un oral , dupa câteva min ii zic hai un 69 vine fara prob, nu am simtit nimic deosebit e curata, dupa  ii zic sa vina ea deasupra , pe urma mai schimbam câteva pozitii trec la marginea patului ii dau pe la spate , pe urma zic hai si anal , incerc sa o potrivesc si vad ca nu vrea ca nu poate ca nu ,off zic atunci e 100 si mai dai inapoi 50 la care ea nu ca sa finalize oral sau pe ea , mi a trecut tot cheful , incerc sa finalize la normal , merg la dus si ma îmbrac in acele minute nu mai zicea nimic la sfarsit o întreb daca da ceva inapoi la care ea nu , am intrebat o ce se uita asa , dar na fiecare cu stilul ei putea sa zică ce face si  ce nu dar nu mai contează , oricum sta pana maine !Asa ca note nu mai are rost sa dau duar la Apartament cu o camera e frumos central ultimul etaj parchet de ala vechi refăcut,mi a placut dar ea nu primeste Azi de la mine decat DE EVITAT ! Sa fim sanatosi si sa citim recenzi care sa fie utile nu are rost sa promovăm ce nu are servici pe masura dorintelor , raport calitate servicii!

  • Like 4
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
1 hour ago, lord of dreams said:

*o întreb de unde e din Buc, zona zice Rahova 

Vecină cu Emi Pian, mie așa mi-a spus :) 

Nu contest cele relatate de tine, dar cu mine fata a fost foarte permisivă. Tot ce am cerut, am primit. Eu am rugat-o frumos, am specificat treaba asta! 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 34 minute, Cozonac7 a spus:

Vecină cu Emi Pian, mie așa mi-a spus :) 

Nu contest cele relatate de tine, dar cu mine fata a fost foarte permisivă. Tot ce am cerut, am primit. Eu am rugat-o frumos, am specificat treaba asta! 

🤣🤣🤣🤣

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 oră, Cozonac7 a spus:

Vecină cu Emi Pian, mie așa mi-a spus :) 

Nu contest cele relatate de tine, dar cu mine fata a fost foarte permisivă. Tot ce am cerut, am primit. Eu am rugat-o frumos, am specificat treaba asta! 

Credeai ca spun adresa exactă pui meu stai linistit 😄

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
7 minutes ago, Alexiaxxx said:

Credeai ca spun adresa exactă pui meu stai linistit 😄

Nu, nu aia mă interesează. 

În schimb m-ar interesa dacă știi ceva despre o florăreasă ce avea tarabă în Sebastian. Avea promoții la trandafiri roșii și crizanteme. Era creolă, părul lung brunet, ochii mari căprui și manichiura nu foarte îngrijită... Dar prea puțin contează aspectul ăsta :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 4 ore, lord of dreams a spus:

Salut grup,citind recenziile colegilor azi am sunat si am facut o vizită acestei fete, stabilit la tel pret 150 total cum scrie si mai sus oral protejat , ajuns pe str sun pt a imi deschide la interfon , ajung imi deschide o fata brunetă undeva la 1 60 înălțime  si a zis 25 ani ,îmbrăcată sexy ma poftește in camera ii spun cat si ce doresc si ii dau 150 lei sa nu fie discuții ca mai dai ceva sau ca sti cum e , parca am avut asa un sentiment, m am dezbrăcat ,ea era pe mesaje pe tel , ma duc la dus vb in acelasi timp o întreb de unde e din Buc, zona zice Rahova mai schimbam păreri despre orase daca a fost prin Tim ? Si daca ii place daca a fost la Mall si imi zice ca nu ca nu are vaccin si nu poate , asta e noua politica de a vaccina,si tot vb noi asa  ea cu tel si ii zic dar ne apucam si noi , ea vorbareata dar eu parca nu venisem pt vb , aia puteam si la tel ,ma întind in pat ea se dezbracă, vine langa mine montează prez si trece la un oral , dupa câteva min ii zic hai un 69 vine fara prob, nu am simtit nimic deosebit e curata, dupa  ii zic sa vina ea deasupra , pe urma mai schimbam câteva pozitii trec la marginea patului ii dau pe la spate , pe urma zic hai si anal , incerc sa o potrivesc si vad ca nu vrea ca nu poate ca nu ,off zic atunci e 100 si mai dai inapoi 50 la care ea nu ca sa finalize oral sau pe ea , mi a trecut tot cheful , incerc sa finalize la normal , merg la dus si ma îmbrac in acele minute nu mai zicea nimic la sfarsit o întreb daca da ceva inapoi la care ea nu , am intrebat o ce se uita asa , dar na fiecare cu stilul ei putea sa zică ce face si  ce nu dar nu mai contează , oricum sta pana maine !Asa ca note nu mai are rost sa dau duar la Apartament cu o camera e frumos central ultimul etaj parchet de ala vechi refăcut,mi a placut dar ea nu primeste Azi de la mine decat DE EVITAT ! Sa fim sanatosi si sa citim recenzi care sa fie utile nu are rost sa promovăm ce nu are servici pe masura dorintelor , raport calitate servicii!

 

Acum 4 ore, lord of dreams a spus:

Salut grup,citind recenziile colegilor azi am sunat si am facut o vizită acestei fete, stabilit la tel pret 150 total cum scrie si mai sus oral protejat , ajuns pe str sun pt a imi deschide la interfon , ajung imi deschide o fata brunetă undeva la 1 60 înălțime  si a zis 25 ani ,îmbrăcată sexy ma poftește in camera ii spun cat si ce doresc si ii dau 150 lei sa nu fie discuții ca mai dai ceva sau ca sti cum e , parca am avut asa un sentiment, m am dezbrăcat ,ea era pe mesaje pe tel , ma duc la dus vb in acelasi timp o întreb de unde e din Buc, zona zice Rahova mai schimbam păreri despre orase daca a fost prin Tim ? Si daca ii place daca a fost la Mall si imi zice ca nu ca nu are vaccin si nu poate , asta e noua politica de a vaccina,si tot vb noi asa  ea cu tel si ii zic dar ne apucam si noi , ea vorbareata dar eu parca nu venisem pt vb , aia puteam si la tel ,ma întind in pat ea se dezbracă, vine langa mine montează prez si trece la un oral , dupa câteva min ii zic hai un 69 vine fara prob, nu am simtit nimic deosebit e curata, dupa  ii zic sa vina ea deasupra , pe urma mai schimbam câteva pozitii trec la marginea patului ii dau pe la spate , pe urma zic hai si anal , incerc sa o potrivesc si vad ca nu vrea ca nu poate ca nu ,off zic atunci e 100 si mai dai inapoi 50 la care ea nu ca sa finalize oral sau pe ea , mi a trecut tot cheful , incerc sa finalize la normal , merg la dus si ma îmbrac in acele minute nu mai zicea nimic la sfarsit o întreb daca da ceva inapoi la care ea nu , am intrebat o ce se uita asa , dar na fiecare cu stilul ei putea sa zică ce face si  ce nu dar nu mai contează , oricum sta pana maine !Asa ca note nu mai are rost sa dau duar la Apartament cu o camera e frumos central ultimul etaj parchet de ala vechi refăcut,mi a placut dar ea nu primeste Azi de la mine decat DE EVITAT ! Sa fim sanatosi si sa citim recenzi care sa fie utile nu are rost sa promovăm ce nu are servici pe masura dorintelor , raport calitate servicii!

Sa vii sa îți dau 50 lei înapoi pui meu ca nu ai banii de țigări azi ptr 150 lei vrei finalizare orală și anal 🙄

Nu ai citit bine anuntu 😘

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Fără supărare dar cred ca ai fi putut sa Ii zici de la bun început înainte de a veni la tine ca la 150 lei nu faci anal,nu sa faci mișto deoarece unii pe lângă ca dau bani mai si parcurg un drum lung și cred că nimănui nu-i convine sa vina sa is faca nervi.Daca ai ceva in meniu ce nu faci ,mai bine scoatel.

Daca nu am fi noi băjetii care sa va dăm banuti, voi fetelor ati suge si moca.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 19 minute, mision a spus:

Fără supărare dar cred ca ai fi putut sa Ii zici de la bun început înainte de a veni la tine ca la 150 lei nu faci anal,nu sa faci mișto deoarece unii pe lângă ca dau bani mai si parcurg un drum lung și cred că nimănui nu-i convine sa vina sa is faca nervi.Daca ai ceva in meniu ce nu faci ,mai bine scoatel.

Daca nu am fi noi băjetii care sa va dăm banuti, voi fetelor ati suge si moca.

I-am explicata 150 lei finalizare cu anal si extra 50 finalizarea orală.Asta nu ia convenit clientului meu de ce  extra la finalizare orală 🙄

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
4 hours ago, Cozonac7 said:

Vecină cu Emi Pian, mie așa mi-a spus :) 

Nu contest cele relatate de tine, dar cu mine fata a fost foarte permisivă. Tot ce am cerut, am primit. Eu am rugat-o frumos, am specificat treaba asta! 

Lasa boss..ca tu te-ai dus pt dus😆..eu am inghetat la ea(centrala mergea cu portia)..am mers ca ai dat tu recenzie🤣..cu notele tale de 10😀...nu ca nu face treaba de 10.....zic na..chestia e ca am platit cum e scoru...si a jucat fata bine...dar...nu e de 10..stie si ea ..presupun.

Pasarica faina..la AP ok....sincer zona mia placut...cu toate ca am mers cu lanterna..pe scari,ca lumina pl...dar e fain sa mergi pe centru..per total se merita,ca experienta... Facutt un cim..de am crezut ca ma trimite acasa.pt ca sau acumulat multe...😇

Nu mam dus ca baietii sa negociez la banii..on, op..

Asumativa ce servicii vreti...numa gastele se duc si cer 50 de lei inapoi...ca plm...

Experienta e buna ,fata face treaba cum stim,dar notele de 10 trebuie sa mearga obiectiv....sisam fost la fete care ar merita 20 atunci..

AP9,5

Np9.5

On10..Cim 10..

Locatie 6!,noi fiind invatati minim cu rebreanu..sa fie minim 8

Alexia tu faci treaba buna..chiar peste medie...nu te agita cu baietii care vor 50 de lei inapoi😆

Poate mai vi pe aici!

P.S. apropo de rahova..si ce ati vb.voi cozonace..mie mia zis de teleorman...prima data,si am zis bag pl in Dragnea...😁dupa mia zis de pian ala si mie..ca ala nu mai e...nu e o chestie de fala,ea nu intelege..

Alexuta..mai vino pe aci!

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde vreau
  • Oras:Unde vreau

Am vizitat.o si eu pe Alexia.xxx

In primul rand este o fata cu bun simt , cand am ajuns mi.a deschis usa si a zambit frumos

Apartamentul arata bine , la baie tot ce iti trebuie

Actiunea cu ea a fost pe placul meu..am pus.o in diferite pozitii si nu a spus nimic doar ia placut si ei

Pe mine unul nu ma interesat de unde vine si unde sta nu cred ca, conteaza asta asa mult 

Normal protejat bun si strampta 9

Nu am incercat anal ca, nu sunt fan

Oral neprotejat pe placul meu 9

Cat despre colegul care sa suparat pt acei 50 lei care nu ia primit inapoi nu trebuia sa faca atata tam , tam 

Si sa nu uit a avut telefonul pe silentios nu sa uitat pe el nici o clipa 

A vazut ca ii suna telefonul..... A spus ca, resuna inapoi persoanele respective

Alexia nu pune tot la suflet🤗

Mi.a parut bine ca te.am cunoscut si sper sa ne revedem😘

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
7 hours ago, pittysmen said:

Lasa boss..ca tu te-ai dus pt dus😆

Două. Două dușuri!! Nu ne batem joc 😅

Legat de note, am mai zis treaba asta. Nu vă luați după note. Dacă aveau fetele astea atâtea note de 10(zece!) în anii de școală câte au în recenzii, nu mai practicau ele meseria asta. Eu încerc să detaliez cât mă pricep eu de bine aspectele ce le consider importante și să descriu atât cât pot clipele petrecute în compania fătucilor pe care le vizitez. Mai departe...fiecare e liber să facă cum crede. 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut, eu nu am inventat o post are ci am scris cum a fost exact , nu neg ca voi nu ati fi avut parte de ce ati redactat in postari, eu am precizat 150 pt oral protejat ,normal si anal , nu am dorit oral ne protejat si nici nu am cerut sau sa insist ceva cum spuneti sa ma rog pt a primi ce am platit ! Daca a zis nu, nu am mai insistat am intrebat si mi a zis nu duar nu ma îmbogățesc cu 50 de lei dar m a deranjat ,nici ea nu se îmbogăteste cu bani aia , asa ca sa fim sanatosi , si daca nu am scris o post are de bine va rog celor de pe grup sa înțelegeți ca nu sunt numai note de 10 ,

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 19 ore, Cozonac7 a spus:

Două. Două dușuri!! Nu ne batem joc 😅

Legat de note, am mai zis treaba asta. Nu vă luați după note. Dacă aveau fetele astea atâtea note de 10(zece!) în anii de școală câte au în recenzii, nu mai practicau ele meseria asta. Eu încerc să detaliez cât mă pricep eu de bine aspectele ce le consider importante și să descriu atât cât pot clipele petrecute în compania fătucilor pe care le vizitez. Mai departe...fiecare e liber să facă cum crede. 

 

Ei na ...poate nu pe banuti astia ...😂😂  stai linistit ...nu are treaba notele din scoala cu drumul pe care il alegi in viata ...uite cum reusesti sa imi  rascolesti amintiri ...am cunoscut o fata de era studenta la Conservator ...si avea doua tauaje pe fiecare picior in zona genunchiului ...un apus si un rasarit ...am intrebat ce specifica acele tauaje ...mi a zis ...ceva de genu ...sa petrecem de la Apus pana la Rasarit ... pe la ora 00 .01 aveam.contul pe minus ....😂😂😂... rasaritul.l am.prins fara Ea 🥲🥲

  • Haha 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator TheKing15
Reputație: 0
Acum 47 minute, Alexiaxxx a spus:

Buna!

Disponibilă! 💋💋💋 dupa ora 17

Fiica sexy ce esti, preturile si servicile au suferit ceva modificari?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...