Sari la conținut

Caut doar ts/tv co o dotare peste medie dar sa aibe o cantita foarte mare de lapte


Postări Recomandate

Vizitator blackRose666
Reputație: 0
Acum 3 minute, biliape a spus:

Mă, voi vreți să vă futeți între voi hard, "fuck me like you hate me" style, și faceți preludiul pe aici? 🤣

Le moare fetelor interesul când văd discuții din astea neproductive... 

😂😂 Bili,ai cuvântul meu de onoare ca nu am nimic cu el,dar el de la primul meu comentariu pe care l-am facut da minus....

O seara plăcută,toate cele bune amice.

Link spre comentariu
On 11/19/2021 at 2:53 AM, Bengels1981 said:

Hai sa ti spun ceva , am avut 1-2 ani un topic pana accum 1 luna cand am zis hai sa merge la o nrazilianca, pe unirii , anunt de pe ts:dating, Mi am indeplinit fantezia sa spun asa 50% , tot ca in descriere, dar lapte …. Aproape de -1. De accea acum caut asta acum . Nu vreau sa intru in polemici cu nimeni , nu ma intereseaza  minusurile sau plusurile , nu traiesc pe forum . In schimb ar fi frumos sa posteE aici doar cine se incadreaza

Ai gasit una super dotata? Cine..ca vreau si eu :))

Link spre comentariu
Vizitator elvis1986
Reputație: 0
Acum 22 ore, Bengels1981 a spus:

Da , am fost la doua in decurs de 4-5 luni dar nu erau romance …. .  Tot caut la noi

incearca la vanessa din constanta am auzit ca ii place sa dea la muie in gura.

Link spre comentariu
On 2/2/2022 at 2:18 PM, elvis1986 said:

incearca la vanessa din constanta am auzit ca ii place sa dea la muie in gura.

Șefule, i-a zi-mi tu mie, ai auzit tu cumva vreodată ca la vreun baiat sa nu ii placa sa de-a muie in gura? 🙄🤔🤨☺️ 

Și Vanessa asta din constanta (și oricare transexual) dă muie in gura insa primește și bani, alții dau bani sa de-a muie 😊

Link spre comentariu
La 19.11.2021 la 20:43, biliape a spus:

Mă, voi vreți să vă futeți între voi hard, "fuck me like you hate me" style, și faceți preludiul pe aici? 🤣

Le moare fetelor interesul când văd discuții din astea neproductive... 

deci , am contactat , am cerut detalii , dotare, fon , etc etc , raspuns sec . “400ron ora activa pasiva” 

nu mi s a raspuns la nici o intrebare.

mi e mi se pare normal , sa am toate detaliile , nu sa merg asa la ghici dupa sa ajung sa ma omor cu lumea …. Ca e teapa

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...