Sari la conținut

FATHIA💋 +40752396132


Vizitator Fathia

Postări Recomandate

Vizitator Fathia
Reputație: 0

Activitatea mea începe pe data de 17.11.2021 începând cu ora 13:00.

Numele meu este FATHIA o domnișoară de 20 de ani , plină de viata mereu cu zâmbetul pe buze gata să-ți captiveze atenția !  Sunt o personalitate prietenoasă și dulce, cu un mare simț al umorului, mereu gata să ofere și să primească cele mai frumoase momente ! Pozele mele sunt 100% reale.  
 Pot fi cel mai dulce vis al tău sau cea mai sălbatică fantezie a ta, te vei simți hipnotizat de ochii mei verzi și de buzele mele moi! 
 Ador să petrec timpul cu domni fermecători, educați și rafinați 😍
 Când ne vom întâlni, vei deveni centrul meu de atenție.  Îți pot promite că vom avea un timp senzual și minunat împreună!  Nu mă grăbesc niciodată și mă asigur mereu că amândoi ne bucurăm de timpul împreună!

 -Siguranță, igiena și discreția sunt foarte importante pentru mine și bineînțeles și pentru tine
 
 ⚜️Locația mea⚜️
 -apartament foarte curat, sigur si discret
 -vei fi întotdeauna primit cu băuturi
 - duș, prosoape , gel de duș  întotdeauna disponibile pentru dvs
 ❤️DACĂ VREI SĂ PETRECȚI CEL MAI BUN MOMENT DIN VIAȚA TA, SUNT AICI PENTRU ASTA.  SPER SĂ NE VĂDEM CURÂND❤️❤️❤️❤️❤️

IMG_20211116_215953.jpg

IMG_20211116_215820.jpg

IMG_20211116_215701.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Micul Paris
  • Oras:Micul Paris
Acum 14 minute, Fathia a spus:

Numele meu este FATHIA o domnișoară de 20 de ani , plină de viata mereu cu zâmbetul pe buze gata să-ți captiveze atenția !  

Bună, Fathia, bine ai venit!

Ne mai dai câteva amănunte? Servicii, prețuri, înălțime...

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Fathia
Reputație: 0
Acum 7 minute, kasparian a spus:

Bună, Fathia, bine ai venit!

Ne mai dai câteva amănunte? Servicii, prețuri, înălțime...

 

Acum 7 minute, kasparian a spus:

Bună, Fathia, bine ai venit!

Ne mai dai câteva amănunte? Servicii, prețuri, înălțime...

Bună, din păcate este pentru prima data pe acest site, abia în acest moment pot spune ca "învăț" ce detalii se cer. Preturile sunt postate 💋 

Înălțime 1,63 și 56 de kg 💋😘

Link spre comentariu
Vizitator Fathia
Reputație: 0
Acum 19 minute, le0pardul a spus:

pff, voi intentionat nu puneti toate detaliile pentru up uri si promovare indirecta.

Deci:

Servicii , Preturi, Locatie

Este prima data când folosesc acest site dar cu siguranță o sa răspund la fiecare întrebare 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

M am tot uitat  dar preturi postate

Acum 5 ore, Fathia a spus:

 

Bună, din păcate este pentru prima data pe acest site, abia în acest moment pot spune ca "învăț" ce detalii se cer. Preturile sunt postate 💋 

Înălțime 1,63 și 56 de kg 💋😘

M am tot uitat dar preturi postate n am vazut....

Link spre comentariu
Acum 7 ore, Fathia a spus:

 

Bună, din păcate este pentru prima data pe acest site, abia în acest moment pot spune ca "învăț" ce detalii se cer. Preturile sunt postate 💋 

Înălțime 1,63 și 56 de kg 💋😘

 FATHIA💋 +40752396132

Fathia a răspuns la topic lui Fathia în Anunturi

❤️FATHIA❤️ O finalizare (maxim 30 de minute)-150 lei 1h - 300 lei Service include : ➡️Lenjerie sexi ➡️ Sex normal ⚠️ cu prezervativ! ➡️ Sex oral ( în funcție de
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, 7uuupp a spus:

 

 FATHIA💋 +40752396132

Fathia a răspuns la topic lui Fathia în Anunturi

❤️FATHIA❤️ O finalizare (maxim 30 de minute)-150 lei 1h - 300 lei Service include : ➡️Lenjerie sexi ➡️ Sex normal ⚠️ cu prezervativ! ➡️ Sex oral ( în funcție de

E bine daca service-ul include si lenjeria sexi… 😄

Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
17 minutes ago, Visatorul85 said:

E bine daca service-ul include si lenjeria sexi… 😄

Daaa🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️si sarutarile pe corpul ei🤦‍♂️🤦‍♂️😂😂 la fel.

Bn ca nu sunt taxate extra😂😂😂

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 12 ore, Fathia a spus:

Este prima data când folosesc acest site dar cu siguranță o sa răspund la fiecare întrebare 

Fathia???? Ce nume soro, esti indianca, marocanca, tiganca? Fii mai specifica. Nu sunt rasist dar imi place sa stiu ce fut! 😊

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Priveliște minunată, zici că faci dragoste cu fosta colegă de liceu/colega de birou, tente de deep, mângâie soldatul ca și cum ar face dragoste cu el, cur de braziliancă, atitudine pro client și alte 100 de clișee verbale oare nu înseamnă nimic? Clienții fac piața și nu uitați că poate 60% dintre mall-iști încă cred că Zara e firmă d-aia grea. Eu sunt mulțumit că @Fathia face masturbation by hand. Bine că nu e by Cătălin Botezatu.

  • Haha 4
Link spre comentariu
Vizitator Fathia
Reputație: 0
Acum 5 ore, Visatorul85 a spus:

E bine daca service-ul include si lenjeria sexi… 😄

Da include lenjerie sexi 😘

doar nu ma prezint în fata "clientului" în blugi și tricou 😵 

Link spre comentariu
Vizitator Fathia
Reputație: 0
Acum 4 ore, dorky07 a spus:

Ma repet

vina noastra

boicot la

marlaniile astea gen “accept sarutari pe corp”’ “”lenjerie sexi inclusa in pret”, “accept limbute”…etc

a disparut conceptul de curva fara a fi taran acum ne rugam de ele si le dam 150 lei ca sa le pup pe spate????

Sunt femei și femei, unele accepta anumite lucruri, altele nu. 

GFE, include toate aceste "activități" pe care le-am scris  😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 4 minute, Fathia a spus:

Da include lenjerie sexi 😘

doar nu ma prezint în fata "clientului" în blugi și tricou 😵 

Ma iertati pt stilul direct:

In anus te ....?

In gura putem termina?

Deep faci? 

Ow lingi?

Uro pasiva/activa?

Anilingus activa?

In concluzie, te si fwti, sau doar mimezi? Nu de alta, dar pentru o clanta si dat din cur pe la spate......mai bine doar o clanta de 100 si cu asta basta.

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:BUH
  • Oras:BUH

Buna Fathia, fratele Laury te-a intrebat ceva referitor la origini. Nu cred ca este o problema sa ne dai toate informatiile.

Nici pe el nu il deranjeaza originile si nici pe mine dar vorba lui Laury, Hai sa primim toate informatiile sa stim si noi. Si dupa trebuie sa inceapa recenziile odata clarificati. Tie iti soresc spor si bine ai venit.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 2 minute, flaviusadrianus a spus:

Buna Fathia, fratele Laury te-a intrebat ceva referitor la origini. Nu cred ca este o problema sa ne dai toate informatiile.

Nici pe el nu il deranjeaza originile si nici pe mine dar vorba lui Laury, Hai sa primim toate informatiile sa stim si noi. Si dupa trebuie sa inceapa recenziile odata clarificati. Tie iti soresc spor si bine ai venit.

Nu ai cu cine bro....ea citește....si trece mai departe....daca prinde e bine , daca nu asta este....poate o fi noua aici 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...