Sari la conținut

Andrada 0762244070


Vizitator Andrada1318

Postări Recomandate

Vizitator Andrada1318
Reputație: 0

Buna. Sunt Andrada, am 19 ani si sunt noua in oras dar si in domeniu. Nu voi sta aici sa va ofer citate lungi sa va plictisesc asa ca sa trecem la treburi serioase:)). 

serviciile mele sunt 

Oral protejat

Oral neprotejat (in functie de igiena )

Finalizare faciala

Finalizare corporala

FK (sarut in functie de igiena si compatibilitate ) 

GFE 

69

Sex normal in diferite pozitii

Accept fantezii in limita bunului simt

Nu accept super dotati

Nu accept bile

Nu accept persoane in stare de ebrietate sau sub influenta altor substante.

Cer si ofer Discretie si respect

Imi rezerv dreptul de a imi selecta clientii.

Nu lucrez cu publi24.

150 finalizarea / 250 ora.

 

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Salutare la toti .. 

Nu am timp sa las o recenzie completa.. pt 2 vizite la aceasta fata... 

Prima vizita aseara 22:30(ma chemat ea)a doua vizita acum de dimineata la 11( fara chef si pe fast fuck... dupa 3 min ma poftit la dush... iar in pat mia reamintit de 2 ori sa ma grabesc ca are programare la 12 fara un sfert ... iar ceascul era 11:10 in timpul actiuni...  )

Dar eu nu mai revin .. nu din cauza servicilor ... mai exact din cauza atitudini.

Restul o sa regasiti mai pe seara cand fac recenzia 

Spor 

✌✌✌

  • Like 3
  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
Acum 16 ore, cheludmx a spus:

Scuze pt ce am scris mai sus ... am vb cu ea ..  si am inteles dc a fost asa de dimineata .. 

O sa urmeze sa ii mai fac o vizita in cursul zilei de azi sau maine... 

Oricum mai pe seara voi lasa recenzia.. 

Mai scrie omu la nervi.😖😖😖

Este o fata naturala nu are experienta curvelor.

Asta pt mine este de 10++++

Ca si actiune nu am ce sa reprosez totul natural si superb .. sarutat cu fk combinat de nu am mai intalnit asa ceva .. oral natural cum stie ea si cum se simte in momentul respectiv.. normal pui mei futacioasa rau...

Asa ca mergeti cu incredere ....

O recomand cu 7 de DAAAA

 

eu nu inteleg ce motive ii scuza comportamentul care la avut???!!! sincer sa fiu asa cum le citesc pe ambele recenzi te a facut sa te faci de cacao ca te contrazici de unul singur si pare ca ti a cumparat votingul de ai dat inapoi.. te a grabit?? da! te a tratat cu sictir?? da! dece oare ai dat inapoi? te a primit pe gratis pe urma sau cum? eu zic ca ne datorezi o explicatie concreta si sincera. uita de curva ca ea sa caca pe tine daca nu vedea recenzia pe forum.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Merge de o descarcare ... 

Fata aspect 6-7(nu e slim sau wow.. cu burtica ,doar sani sunt misto)

Igena 10

Oral 6(incepatoare)

Normal 7-8

Sarut + fk 7

Gfe 10 te tine de vb sa treaca timpul, dupa incepe , hai ca nu mai avem timp .

O zi frumoasa...

Respecte✌✌✌

 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Sânii nu par asa frumos în poze, oricum pozele nu sunt foarte reușite.

Nu ai reușit și tu sa ii faci niște poze mai atrăgătoare.

Acum 9 minute, cheludmx a spus:

Recenzie completa.

Prima vizita...

Vorbit cu ea pe whatsapp aproape toata ziua..ea la munca eu la fel... seara a inceput sa ma tachineze frumos si nu am rezistat si am plecat ca nebunu la ea ... 

Ajuns in mamaia zona MEGA... sunat si indrumat la locatie..

Ma primit intr-o rochita sexy dar decenta... naturala fara machiaj sau alte fonfleuri , proaspata dusata si epilata... e draguta la fata si are un corp care greu il uiti... 20 ani .. cu forme bine definite 🤤🤤🤤🔞

Ma poftit inauntru unde mam facut comod si ne-am pus sa stam de vorba.. 

Am vb mult, pe multe teme (forum... ea .. eu, etc)

Am vazut ca deja era trecut de 23:00 am zis hai sa ma bag la un dush si sa trec la actiune...

Ajuns la dush acolo a iesit cu rasete... deoarece eu super obosit.. ea la fel dupa munca.. nu reuseam sa potrivesc apa ... ba rece de saream pe sus ori fiarta de urlam ... radeam amandoi... intrun final facut dush cu ajutorul ei (a potrivit apa😈)

Mers in camera unde am prins-o si ne-am sarutat foarte mult si lung ( pot sa zic ca fata SARUTA cum nici UNA DE PE FORUM nu face asa ceva, e mortala ) dupa care am avut placerea sa o dezbrac eu .. 🤤🤤 am ramas putin uimit si fara cuvinte cand am vazut ce ascundea dedesupt de rochie.. sani superbi spre perfecti naturali medii... corp fin si un fundulet superb.

Asezat in pat unde am contiuat sa ne sarutam ... eu eram deja cu hormoni UP.. am intrins-o pe spate si savurat sani .. iara sarutat.. dupa am coborat si mers direct la pasarica..  o frumusete... roza si carnoasa... am savurat fiecare particica din ea... 

Mam ridicat si mam intrins pe spate ... unde a venit ea si inceut iara sa ma sarute si usor , usor acoborat la soldatel...si inceput un oral pasional.. nu este un oral mecanic... il face cum stie ea si cum se simte ea in momentul respectiv... il savureaza.. il suge , il linge, se uita la tine in timp ce o face... plm e senzatie... incepe sa mi se scoale si acum cand ma gandesc🤤.

Are o oglinda mare langa pat si am zis ca trebuie sa ma ridic si sa o pun doggy la marginea patului sa continue oral .. privelistea din oglinda cu funduletul si pasarica roz e VIS..

Nu am rezistat mult si pus caciulita....

Am sarit in pat unde a venit ea deasupra ... aici iara WOW... a durtat un pic pana ne-am sincronizat si dupa a iesit super ... sare si se infige in pula si savureaza asta ...geme frumos.. ii place sa se infiga si sa o simta toata in ea... timp in care vine si te saruta de iti sar capacele.

Schimbat pozitia eu peste ea .. sarutat intens , timp in care ma tine in brate ... deci zenzatie... 

Schimbat iara intr-o parte ..ea era cu piciorul ridicat si cu mana pe coapsa mea tragunduma in ea ... si stat asa ceva timp .. normal fk la greu..

Schimbat iara la margine patului ea deasupra dar cu spatele la mine.... unde am lasat-o sa isi faca de cap, sare si geme usor , e senzatie...

Nu am rezistat mult si mam ridicat cu ea in picioare doggy unde o tine-am de sani si dadeam in ea pana cand am simtit ca e momentul , scos rpd prez.. ea sa asezat jos in genunchi iar eu finalizat pe sani ei .. si putin facial ..  zic asta pt ca eram incarcat... si nu am vrut sa pictez prea mult facial😈... stat acolo jos unde eu ma mai jucam cu slodatelul pe sani ei.. 

Dupa mers la baie si igenizat.

Stat inca putin de vorba .. imbracat si plecat..

Notele vor fi pt naturalete ei si pt ca asa mam simtit eu cu ea.

Fata aspect 9.5

Igena 10

Oral 10

Normal 10

Sarut + fk 100000000000000

Gfe 10

Sincer nu prea mi-am gasit cuvintele sa descriu tot ce a fost in pat .. nebunie fara cuvinte..

Rar mi se intampla asta .

De revenit DAAAAA

De recomandat DAAAAA  ( cu toate ca as tine-o doar pt mine😈😅)

O zi frumoasa...

Respecte✌✌✌

PS:  Recenzie pt a 2 vizita o sa urmeze...

 

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...