Sari la conținut

Ceva deosebit, deplasare in delta 0758722494


Georgeus

Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 13 minute, dozadeamor a spus:

Marginea padurii. Cica sta pe margine :))) ( chiar exista localitatea )

Știu, spre Buzău, după Vadul Săpat unde a pus Cosma statuia lui Dromichete; de acolo era un jandarm, membru ak Brigăzii Mobile, "mascații" jendarilor. Știu că făcea scandal că l-a ciupit un câine, îl voia exterminat că a atentat la cărniță pufoasă de mercenar al grupării stat romunculănesc... Și Amaru, dar nu știu dacă asta nu e deja în Buzău. 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Marginea Padurii este dupa Gura—Vadului, Tohani, nu dupa Vadu Sapat. Si nici n-a pus nimeni statuia lui Dromichete acolo, statuia asta de care vorbesti, e la Ciorani. 

Acum 15 ore, biliape a spus:

Știu, spre Buzău, după Vadul Săpat unde a pus Cosma statuia lui Dromichete; de acolo era un jandarm, membru ak Brigăzii Mobile, "mascații" jendarilor. Știu că făcea scandal că l-a ciupit un câine, îl voia exterminat că a atentat la cărniță pufoasă de mercenar al grupării stat romunculănesc... Și Amaru, dar nu știu dacă asta nu e deja în Buzău. 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 45 minute, pulealelea a spus:

Marginea Padurii este dupa Gura—Vadului, Tohani, nu dupa Vadu Sapat. Si nici n-a pus nimeni statuia lui Dromichete acolo, statuia asta de care vorbesti, e la Ciorani. 

 

Aha, știam că e ceva cu un vad. 

Și nu e nici o statuie acolo!? Nu se poate, trebuie să pună o statuie și acolo. 

Să dăm UE la statuie. 

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: fane.fane36
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: fane.fane36
  • Oras:bucuresti
La 17.11.2021 la 19:42, biliape a spus:

Măcar la Starchiojd, Bătrâni, Podul Ursului, Salcia, Baba Ana, Șoimari și Petriceaua să facă deplasări... 

salut sti ceva pe starchiojd bătrâni..etc sunt interesat

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 7 ore, alin boss a spus:

salut sti ceva pe starchiojd bătrâni..etc sunt interesat

Mai întreb. Cel mai bine e să te duci să vezi și te interesezi exact de ce îți place, dacă și în ce condiții vinde. Vezi că în 99% din cazuri sunt probleme cu succesiunea și /sau intabularea.

 

 

  • Haha 3
Link spre comentariu

  • Telefon: fane.fane36
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: fane.fane36
  • Oras:bucuresti
Acum 7 ore, biliape a spus:

Mai întreb. Cel mai bine e să te duci să vezi și te interesezi exact de ce îți place, dacă și în ce condiții vinde. Vezi că în 99% din cazuri sunt probleme cu succesiunea și /sau intabularea.

 

 

😂😂😂😂😂😂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...