Sari la conținut

'' unicul masaj de 7 stele doar la dolce massage iasi ... telefon 0741342794, 07578092430


men66

Postări Recomandate

Vizitator clientul01
Reputație: 0

Dl-e pictorul, nu am nici-o treaba cu oamenii, ce nu e clar... Dar devine ofticant cu unii ca voi, care considera ca totul e reclama. Pe acest site am gasit foarte greu ceva palpabil. 70% din ce se afla aici ori nu mai e valabil ori e vrajeala iar commenturi ca ale voastre nu fac decat sa sperie lumea mai tare si nu vor merge la un asemenea salon. Mi-am pierdut timpul cu voi. Eu chiar am vrut sa contribui cu o experienta reala, dar daca sunteti asa artagosi, stati si va uitati NUMAI la reclame ca nu mai posteaza nimeni. V-am pupat !

Ps : daca voiau aia sa isi faca reclama, isi faceau 100 de conturi si dadeau 100 de recenzii consecutive. Isi mai dadeau seama ”greii” forumuli din parti. Nu mai are lumea loc de voi ...

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

mai mihaila pot sa te injur si eu sa stii.cum iti permiti tu sa ma injuri pe mn?si tiganci manglitoare ?asta este un limbaj folosit de cei fara pic de bun simt si fara un gram de educatie.scrie si tu pe google masaj erotic iasi si vezi de cati ani figureaza pe piata dolce massage si dupa aia incearca sa comentezi.nu mai incerca sa faci reclama proasta acestui salon si nu mai comentai  de mn in general.mai bn comenteaza de alea care fac sex pe 50 de lei si care au o multime de comentarii pe acest forum ,sau cel mai bn pt tine du-te frate la munca nu mai pierde timpul toata ziua sa mananci de altii.si gata cu amenintarile si cu vorbele urate la adresa mea,a salonului si a clientilor.

  • Like 4
Link spre comentariu

Ioana.alexiu, gurzun.bianca, lazar.ionut00 si cristi.macovei, cum pula mea sau adunat atatia userii cu nick-uri ce au in comun "."???? E clar ca fetele incearca sa-si construiasca ceva frumos aici. Gurzun.bianca e tot una cu ioana.alexiu. Asta e o certitudine! Si vrei credibilitate???!?

 

Iar atitudunea o stim de cand erati la flux flora. Au schimbat fetele numarul de tel dar naravurile ba!

Este ultima mea interventie pe acest topic si la fel ar trebuie sa fie si in cazul pestilor/pestoaicelor din salon. Lasati sa recenzeze utilizatorii reali, apoi vorbiti!

Sanatate!

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Va pot lamuri eu ce-i cu asa zisul salon de 7 stele. Se tot muta o fatuca pe numele ei real Andreea prin tot orasul si tot recenzeaza de pe mai multe conturi incercand sa-si faca reclama. O cunosc din Tatarasi de la Flora unde activa sub numwle de Cosmina. O tigancusa de 145 cm cu niste figuri de nu va puteti inchipui. Masaj zero barat,oral cu zgarieturi canine ca la curse de F1 si cu multe restrictii. Am mai incercat odata la ea,regasind-o intr-o alta locatie,de rusine am ramas, nu stiam ca e tot ea. Era cu ea inca o tipa careia i-am platit pe ascuns suplimentar,fiindca mi-a fost mila cand mi-a zis ca o plateste cu ziua si ca are un copil acasa si un barbat ce o rupe cu bataia. Am citit ce ati scris si chiar cred ca e o alta incercare de publicitate a Andreei ce-si tot schimba numele. (Cosmina,Alexiu,Macovei,Gurzun,Bianca,etc) e Andreea si e de prin Botosani venita,chipurile cu scoala la Iasi si ca e protejata de niste baieti cu ceafa lata.Informatia o am de la colega(angajata) ei,cea platita cu ziua.Acum probabil are alta angajata ce presteaza. Oricum nu voi calca intr-un astfel de anturaj. Noroc la ciocane !

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

imi pare rau sa fa informez dar andreea,asa zisa cosmina a fost doar o simpla angajata a salonului dolce massage care a fost data afara de aici de vreun an si jumatate.nu este ea patroana salonului si nici decum cineva cu ceafa lata.este un salon de masaj legal,poate printre putinele din iasi.pt a va convinge ce inseamna un salon de masaj va asteptam sa ne vizitati chiar daca nu doriti o sedinta de masaj erotic.probabil unii vor sa faca rau acestui salon din invidie sau unele fete care au trecut pragul salonului si au fost concediate pt bn salonului si al clientilor lasa unele comentarii fara rost.probabil de ciuda ca ele nu fac fata.daca urmariti prima pagina de google care apare la cuv cheie veti descoperi catei bani a investit acest salon in reclama veti vedea ca unele rautati nu isi au rostul.

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

iar ca o completare fetele care lucreaza la cosmina au trecut pe la salonul nostru si au plecat asa cum au venit,cu coada intre picioare pt ca sunt pline de figuri si dezinformeaza clientii si se plang de viate lor "trista" pt a scoate un ban in plus de la clientii cu dare de mana si mult prea creduli.la salonul nostru fetele sunt platite regeste si nu nu o sa auzi intr-o sedinta de masaj ca "vai ce trista e viata mea" ,doar pt a scoate un ban in plus.

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

cand o sa mergeti la un salon din iasi si o sa va elibereze un bon fiscal asa cum facem noi,atunci jos palaria si putem spune ca a mai aparut inca un salon legal cu acte la zi si plateste taxe la stat,nu ca alte bordeluri care fac evaziune fiscala si proxenetism cum sunt 90% din iasi.unele fete care au trecut pe aici s-au trezit patroane de bordeluri care au dat faliment in primele luni.noi suntem pe piata de peste 5 ani  si incercam sa facem o selectie de maseuze(nu o sa vezi la acest salon grase,insarcinate sau cu alte probleme de fam) pt a multumi vechii si noii clienti si de a le oferi cele mai frumoase momente, fara contact sexual , compensand prin seriozitate si pasiune in ceea ce facem .

Link spre comentariu
  • Oras:n/a
  • Oras:n/a

Am fost la salon saptamana trecuta. Am sunat la numar, m-au programat in jumatate de ora, iar in acea seara erau doar gemenele. Pentru mine a fost ceva extrem de neobisbuit si interesant si o sansa unica in viata sa iti faca doua gemene identice masaj. Ele sunt tinere, 21 ani, inocente, glumete, zambarete, curate si foarte vorbarete. M-au integrat foarte rapid in atmosfera. Am platit 300 lei pt amandoua.

Note:

Gfe 9

Masaj 9

Ospitalitate 10

Locatie 9

Bj 8 dar pt ca e facut de 2 merge 10

Timp acordat 8

Dus 8

 

In concluzie voi mai reveni !

 

Intrebare:

 

Fac cele doua gemene ... oral ? Impreuna ? That IS kinky ... :snap

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Ati fost banati de pisicut la cata publicitate v-ati facut. Cat despre o recenzie reala,mai subtire. Oricum nu voi calca pe la voi,nu ca nu mi-ati scrie pe bonul fiscal sex normal (oare ar fi legal ?) ,ci ptr. ca nu mi-as dori vreo intersectare cu organul fiscsl,venit in control. Succes celor care cauta decontare fiscala. Esti penibila,Alexiu ! Bafta la ciocane,baieti !

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Alexiu, tu esti cumva Andrei,pestisorul care statea la bucatarie si care incasai banii cand aveati salonul la Flora si apoi in Pacurari ? Vorbeste frumos cu mine,ca-ti dau vreo 2 vorbe pe site,de fugi din IASI,acolo de unde ai venit. Nu-mi vorbi murdar. Ce te deranjwaza adevarul cand zice lumea ca esti fish ? Inchide gura si nu mai latra aiurea. Uita-te pe geam si urmareste Luna. Baieti,cam asta-i salonul de 7 stele. Eu atat am vrut sa zic. Am halit-o de 2 ori si nu mai calc pe-acolo niciodata. Spor la maciuci !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

muz cunosti prea multe pt a fi un simplu vizitator pe la curve sau saloane de masaj erotic , recenziile tale vizeaza clar un anumit segment din piata pe care tu il favorizezi asa ca lasa ciocu mic si nu mai latra asa tare cand tu esti cu musca pe caciula , eu zic totusi ca concurenta se face pe servicii ,,,,,

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

ca o concluzie clientii care au fost stiu deja stiu ce inseamna acest salon si aceste comentarii sunt de la adevaratii pesti sau pestoaice care stau degeaba si o freaca la rece.am crezut ca acest site este pentru parerile clientilor nu pentru a ne rafui intre noi ,probabil adminul siteului doarme

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

deja de la o simpla discutie s a ajuns la aceste comentarii absurde si inutile,probabil domnisoarele care au fost luate pe foras si au iesit pe usa din spate isi exprima prostia pentru ca nu au fost cababile sa se ridice la asteptarile salonului

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

fara sa fi vizitat salonul vostru din pacurari , eu am fost multumit relativ de serviciile salonului din spate de la flux pastorit de andrei, chiar m-am intalnit cred, personal cu el si mi s-a parut un tip ok, de fapt am recenzii la obiect de atunci , sustin parerea ioanei indiferent cine ar fi matroana ,patroana , ca pe acest forum una e sa -ti faci reclama  si alta e sa vii cu amenintari , care de fapt o sa-ti aduca doar pierderi.......

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

ttedy,iar te bagi in seama aiurea cu mine. Iar te iei de mine ca boala de omul sanatos. E de inteles dusmania ta la adresa mea fiindca te-am mirosit cum cleveteai pe la intalniri. Cu mine mergi eronat casca bine ochii cand afirmi ca sunt cu musca pe caciula. Te-am rugat de saptamana trecuta sa nu te mai bagi in seama cu mine altfel te fac de cacat. Fiindca ne cunoastem bine,insa fara a fi nici macar amici,si fiindca esti un baiat bun in realitate,nu o javra ca pe site o sa las trei cifre din nr.tau,ca un semn sa te linistesti. Daca continui restul ti-l zic in particular. Sper sa nu te mai bagi in seama la adresa mea pe site,ca de vazut ne-am vazut recent. (07xx0xx1x6) Te rog ttedy sa nu te mai bagi in seama cu mine,te rog.Altfel continuam fata in fata.Merci mult !

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

observati ca acest membru muz ameninta clientii facand nume si numere de telefon publice ale clientilor,pt a le inchide gura , e clar acum ca acest muz este o domnisoara frustata si banuiesc si cine e.puteti urmari comentariile la salonul din tudor ,in spate la pim ,cu 729 la urma ,unde  fetele de la salon isi ameninta clientii pe site pt a nu le lasa comentariii nasoale ,a devenit o mizerie . CA O RUGAMINTE PENTRU CINE POATE DA DETALII DESPRE ACEST MUZ PRIMESTE UN MASAJ CU O REDUCERE CONSISTENTA . ASA VA PUTETI CONVINGE DESPRE CE E VORBA SI PUTEM CLARIFICA SI CINE ESTE ACEST MUZ

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Accept sa ma "praduiesti " cu conditia sa-ti dea bon fiscal. Oricum e serioasa treaba la "baietul " asta care a facut kineto si acum e "patron de salon" . Ce important e MUZ asta carureia i s-a fixat un pret ptr.capul lui. Mai, Andrei sti ce-mi poti face tu ? Sa-mi smotocesti strmeleagul tu si tovarasa ta de la Neamt. Daca mai dai dume si fixezi reduceri ptr.a obtine informatii despre mine, o sa ai full de clienti la salonul tau legal,dar fara bani la cate reduceri o sa fi nevoit sa dai. Mai,Fernandez, pe cine minti tu ca esti legal ? O sa le explici tu celor de la ANAF dupa ce lege functionezi tu cu salonul tau legal. Sau tu crezi ca toti suntem prosti si crezi ca nu stim ca exista cadru legal ptr axtivitatea ta ? Inceteaza cu latratul, ca o dai mai rau in fasole.

Link spre comentariu

  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

acest muz este probabil domnisoara cosmina zisa andreea  sau alt fraier dornic de afirmare.pana nu o sa ai curaj sa spui cine esti ramai un las ratat , un boschetar.cu asta am incheiat conversatia pe acest site unde un incult sau inculta vine si arunca o fasola gen muz . ia si freaco la rece in continuare si bagati unghia in gat ,ca ma doare fix in cot de parerile si opiniile tale

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...