Sari la conținut

Ramona 0766839531


Postări Recomandate

Vizitator daniel312
Reputație: 0
Acum 6 ore, tazalp a spus:

Astazi , vrand sa termin anul cu bine alaturi de cineva drag - Carmen , dupa numeroaase apeluri si mesaje imi trimite intr-un final un mesaj - ca nu poate. I-au la cautat publi24 ai gasesc anuntul acestei fetite micuta si gingase. Sunat , o voce frumoasa mi-a raspuns mi- a dat toate detaliile si am ajuns la ea destul de repede, fiind in zona - norocul meu. 

Dupa un dus de improspatare m-a asteptat in pat pt un oral de vis cu tentative de cim, la normal am pus-o caprita , foarte stramta are ceva probleme cu dimensiunile . A urmat apoi misionar, tresare frumos la penetrare adanca. Terminat in gurita. 

Dupa o tigara si ceva dialog a inceput cu un oral deosebit, lins oua. A durat ceva pana s-a trezit . A urmat un normal superb. Nici nu mai atiu cate pozitii am schimbat. Am plecat fericit

Cadoul 250lei

De revenit oricand. 

Sa ai un an nou fericit. 🤗.

 

Acum 55 minute, Vladescu86 a spus:

Asta-mi aduce aminte de o glumă cu o motocicleta care de fapt nu era motocicleta, era bicicleta și bicicleta de fapt nu era a mea, era furată 🤣😁.

Pana la urma, ai de gând sa ne spui și noua preturile și serviciile tale?

Personal, ma declar confuz. Intr-o recenzie vad ca ai 150/finalizare pentru OP și NP cu extra servicii 50 ( ON, CIM, etc.), iar in alta 250 pentru o ora ( din câte înțeleg), nu vad dacă OP sau ON, cu CIM ( dar de fapt, fără CIM).

Spor să ai.

Asta vroiam sa intreb si eu..

Din moment ce Ana a spus ca cere 150 pe nr cu oral prot plus 50 pt o nep deci 200 o fin cu o nep cum a dat colegul 250 pentru o ora cu 2 finalizari ?

🤔 Poate ne lamureste si pe noi Ana care pare o fata interesanta 🤩

Link spre comentariu
  • pisicuts a schimbat titlul în Ramona 0766839531
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0

Sau poate nu a fost la ea, din câte spune fata.

@pisicuts , te rog sa unești cele doua topice, sunt pentru aceeași fata.

De asemenea,  te rog sa-l redenumești:

Ramona 0766839531

Asa cum si-a exprimat Ana/Ramona, dorința de a fi "cunoscuta".

Mulțumesc 😉.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Salut colegii. Am vizitat si eu acest ciumag gatit. Statea in blocul nou pe langa piata mare. Mi-a cerut 100+50 ON. Am ajuns la locatie si am gasit un jeg de nedescris. 6-7 saci de gunoaie la intrare in apartament care miroseau foarte tare, prezervative folosite peste tot si par de pisica avea si la pi..da. Am trecut peste si am zis sa raman o finalizare. La dus nu am fost ca mi-a fost scarba, oricum facusem innainte. A inceput actiunea cu un ON  iar dupa cateva minute am zis sa facem si normal. Surpriza: mi-a zis ca nu poate ca a avut pe cineva foarte dotat inaintea mea si o doare rau pasarica 😂😂

Eu nu o sa mai revin in veci. Bani aruncati pe geam. Sa aveti spor si evita-ti aceasta ciudata

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
1 oră în urmă, Danyel40 a spus:

Salut colegii. Am vizitat si eu acest ciumag gatit. Statea in blocul nou pe langa piata mare. Mi-a cerut 100+50 ON. Am ajuns la locatie si am gasit un jeg de nedescris. 6-7 saci de gunoaie la intrare in apartament care miroseau foarte tare, prezervative folosite peste tot si par de pisica avea si la pi..da. Am trecut peste si am zis sa raman o finalizare. La dus nu am fost ca mi-a fost scarba, oricum facusem innainte. A inceput actiunea cu un ON  iar dupa cateva minute am zis sa facem si normal. Surpriza: mi-a zis ca nu poate ca a avut pe cineva foarte dotat inaintea mea si o doare rau pasarica 😂😂

Eu nu o sa mai revin in veci. Bani aruncati pe geam. Sa aveti spor si evita-ti aceasta ciudata

Mda .. multumim pentru recenzie colegule. Respect. 

Ce nu inteleg eu, pe langa cum pot fi asa si anume mizerie nu tu apa nu tu prosop nu tu etc, nici nu anunta doar doar sa te "prinda" ajuns acolo ppate ramai, de ce jongleaza asa cu preturile eu stiam ca e 150 cu op acu 100 .. in fine

Pe langa ca rup telefonul in doua de fata cu clientul acu e la moda extra pentru orice mai e un pic si se cere pt ca faci dus sau ca intri pe usa ... nu mai zic nimic doar ca ok fiecare cere cat vrea dar macar sa faca treaba ok de banii aia frate .. mai sunt si fete ok se stiu ele si le stim si noi dar in rest doar pe ars frate. Pacat ..

O seara frumoasa 

Link spre comentariu

Vizitator daniel312
Reputație: 0

Apropo as mai avea o mica completare de facut si anume nu e frumos sa le jignim ok slabe grase cum or fi dar desi serviciile nu sunt tocmai ok e ok sa le zicem pe nume. Ideea e ca aceasta fata nu stiu de ce dar mie mi place oarecum pentru ca e slabuta imi plac fetele slabe slim etc. Daca ar "umbla" la igiena locuintei si la servicii ma refer "nu fac asa nu fac invers" si inclusiv sa si stabileasca preturi nu azi asa maine altfel eu recunosc ca as vizita o pare simpatica 😁

Inca o data va urez o seara frumoasa si Anei (Ramona) si la colegi cardane tari 😅😁

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...