Sari la conținut

Teapa PLUBLI24??? Am fost tepuita sau mi se pare?


Vizitator andreeakvl98

Postări Recomandate

Vizitator andreeakvl98
Reputație: 0

Bună fetelor!

 

Mi-am încărcat contul pe publi pentru oferta Black Friday. Am băgat suma x cu gândul ca îmi va dubla suma. Vrajeala parfumata. De ce? Pentru ca Black Friday este o mare vrajeala din cate vad. Chiar ieri citeam o stire despre un lanț mare de magazine ca au fost prinsi cu mâța în sac. Raspunul lor a fost briliant " daca toată lumea face  asta, noi de ce nu?" Să înțeleg că aceeași ideilogie o au și cei de la publi. 

Am vrut sa o las asa dar m am gândit sa le dau un mesaj sa vad ce vrajeala primesc.

Dacă stai bine sa asculți ce spun ei nu mint. Dar noi știm ca sunt escoci la faza asta.... pentru ca în reclama scrie x2 suma băgată.  Defapt vezi doamne trebuie sa bagi tu de doua ori și după îți dau eu dublu. Adică bag 100+100 sa primesc bonus 100? 

Acesta este mesajul pe care l-am primit de la ei :

.

Va multumim pentru sesizare. Dorim sa clarificam ca oferta de Black Friday disponibila pe Publi24.ro se aplica la bonusul de credit oferit pentru fiecare incarcare, la optiuni de incarcare unde exista aceasta suma bonus. Veti primi valoarea creditelor incarcate + Bonusul standard la incarcarea contului Publi24.ro de doua ori (x2).

Au mai rămas 3 zile în care poți profita de oferta specială la încărcarea de credite!
 
Încarcă-ți contul până în 19 noiembrie cu credite Publi24 și primești de 2X mai multe credite bonus.
 
Primești cu peste 20% mai multe credite cu aceeași sumă! 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
 
 
Minciunele parfumate
 
 
 
Ati intampinat aceeași problema?
Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 4 ore, andreeakvl98 a spus:

Bună fetelor!

 

Mi-am încărcat contul pe publi pentru oferta Black Friday. Am băgat suma x cu gândul ca îmi va dubla suma. Vrajeala parfumata. De ce? Pentru ca Black Friday este o mare vrajeala din cate vad. Chiar ieri citeam o stire despre un lanț mare de magazine ca au fost prinsi cu mâța în sac. Raspunul lor a fost briliant " daca toată lumea face  asta, noi de ce nu?" Să înțeleg că aceeași ideilogie o au și cei de la publi. 

Am vrut sa o las asa dar m am gândit sa le dau un mesaj sa vad ce vrajeala primesc.

Dacă stai bine sa asculți ce spun ei nu mint. Dar noi știm ca sunt escoci la faza asta.... pentru ca în reclama scrie x2 suma băgată.  Defapt vezi doamne trebuie sa bagi tu de doua ori și după îți dau eu dublu. Adică bag 100+100 sa primesc bonus 100? 

Acesta este mesajul pe care l-am primit de la ei :

.

Va multumim pentru sesizare. Dorim sa clarificam ca oferta de Black Friday disponibila pe Publi24.ro se aplica la bonusul de credit oferit pentru fiecare incarcare, la optiuni de incarcare unde exista aceasta suma bonus. Veti primi valoarea creditelor incarcate + Bonusul standard la incarcarea contului Publi24.ro de doua ori (x2).

Au mai rămas 3 zile în care poți profita de oferta specială la încărcarea de credite!
 
Încarcă-ți contul până în 19 noiembrie cu credite Publi24 și primești de 2X mai multe credite bonus.
 
Primești cu peste 20% mai multe credite cu aceeași sumă! 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
 
 
Minciunele parfumate
 
 
 
Ati intampinat aceeași problema?

Eu chiar nu am pățit ca tine🤷‍♂️ 

Link spre comentariu
Vizitator andreeakvl98
Reputație: 0
Acum 14 ore, lancerevo a spus:

Karma, draga....

Aha😂.  Ei îți dau un bonus dacă bagi 20 de credite sau mai multe. La 20 primești 1 euro. Defapt reclama lor este 2X bonus. Adică plătești 20 și primești 22 în loc de 21. Nu e teapa dar nici Black Friday nu este. 😂😂😂

 

Link spre comentariu

  • Oras:USA 🇺🇸
  • Oras:USA 🇺🇸

Father of all knowledge…Google :)

Același concept ca și cel de Black Friday (adică așa-zisele mari “reduceri”), da’ toate comenzile online și are loc luni, imediat după…Vinerea cea Neagră. Cam complicat, da’ ma rog, sper c-ai înțeles :))

Era o glumița. O zi faină! 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...