Sari la conținut

Let's talk about cars!


Postări Recomandate

  • Oras:Forum
  • Oras:Forum
1 oră în urmă, ramo966 a spus:

Mercedes in orice zi sau ora ❤️ degeaba ai cu 50 de cai mai mult (in special cand vorbim de sute de cai) ca nu te ajuta cu nimic in Romania, nu avem nici autostrazi. Mai degraba investesti in comfort parerea mea ;) :* trecei mai usor prin gropi :)) 

Un mertzan cu cai mai multi😛, foarte multi😂

 

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator fardugol
Reputație: 0
Acum 1 oră, ramo966 a spus:

Mercedes in orice zi sau ora ❤️ degeaba ai cu 50 de cai mai mult (in special cand vorbim de sute de cai) ca nu te ajuta cu nimic in Romania, nu avem nici autostrazi. Mai degraba investesti in comfort parerea mea ;) :* trecei mai usor prin gropi :)) 

În principiu așa e cum zici,

Mercedes face în general mașini mai confortabile și cu motor puternic.

BMW-ul e mai sport.

Cu orice mașină, faci un compromis,

Vrei sport, suspensie tare, zgomot, fără confort.

Vrei confort, te înclini în curbe și râd jurnaliștii de tine la testul elanului.

Sau îți iei un Golf cu anvelope allseasons și stai blocat în trafic.

Link spre comentariu
3 hours ago, Muzicutza said:

 Daca intrebarea era pentru mine, raspunsul e Nu😛

Ah cred ca stiu cine esti, am uitat ca horny gooner defapt este el, tu spor la bruneta ta sa ai :))

Aaaasaaaa... da deci vad ca toti bombardierii au ramas fixati pe bmw si mercedes, intre timp intelectualii aleg japoneze rafinate stilate fiabile si superioare tehnologic, fata de nemtoaicele obosit,e tunate botoxate siliconate, pachet exterior frumos, dar interior putrezit si bolnav, asa pe gustul bombardierilor

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Forum
  • Oras:Forum
Acum 3 minute, alexazerty a spus:

Ah cred ca stiu cine esti, am uitat ca horny gooner defapt este el, tu spor la bruneta ta sa ai :))

Aaaasaaaa... da deci vad ca toti bombardierii au ramas fixati pe bmw si mercedes, intre timp intelectualii aleg japoneze rafinate stilate fiabile si superioare tehnologic, fata de nemtoaicele obosit,e tunate botoxate siliconate, pachet exterior frumos, dar interior putrezit si bolnav, asa pe gustul bombardierilor

Care bruneta?🙈

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator fardugol
Reputație: 0
Acum 21 minute, alexazerty a spus:

Ah cred ca stiu cine esti, am uitat ca horny gooner defapt este el, tu spor la bruneta ta sa ai :))

Aaaasaaaa... da deci vad ca toti bombardierii au ramas fixati pe bmw si mercedes, intre timp intelectualii aleg japoneze rafinate stilate fiabile si superioare tehnologic, fata de nemtoaicele obosit,e tunate botoxate siliconate, pachet exterior frumos, dar interior putrezit si bolnav, asa pe gustul bombardierilor

Lexus?

Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Just now, ramo966 said:

foarte bine, inseamna ca esti dotat. Stii vorba aia, cei cu masini mari o au mica :)).

Sincer noi vrem un S class cu sofer :P

Ma relaxează condusul,sincer, da știu ce zici

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Just now, CharonIV said:

Ma relaxează condusul,sincer, da știu ce zici

la un drum lung, linistit da dar in Bucuresti mai ales la ora de varf toti disperati sa ajunga acasa, nu sunt locuri de parcare, etc... Preferi un Uber :))

Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Just now, ramo966 said:

la un drum lung, linistit da dar in Bucuresti mai ales la ora de varf toti disperati sa ajunga acasa, nu sunt locuri de parcare, etc... Preferi un Uber :))

Iau uber-ul în prostie și eu de obicei când vin la bucale, n-ai cum sa reziști în trafic :))) 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
27 minutes ago, CharonIV said:

Nici mie nu mi plac tesla-urile ,știu ca e hype-ul mare cu ele

 

28 minutes ago, wurdulak said:

Nu as vrea Tesla, as prefera oricand GLA, cum zicea cineva 😬

Partea funny este ca Tesla X e pe wish list la noi :))

  • Haha 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...