Sari la conținut

Andreea cristina0747751668


Postări Recomandate

  • Oras:BISTRITA
  • Oras:BISTRITA

Am vizitat eu fetele, super atitudine. Implicare, pro client. Servicii beton. Nu am stat decat o finalizare, fetele doar ce au ajuns, si eu eram in timpul serviciului.

Asa fete mai rar in Bistrita, o sa revin cu o recenzie !

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
1 oră în urmă, pyku a spus:

Am vizitat eu fetele, super atitudine. Implicare, pro client. Servicii beton. Nu am stat decat o finalizare, fetele doar ce au ajuns, si eu eram in timpul serviciului.

Asa fete mai rar in Bistrita, o sa revin cu o recenzie !

Unde au locație? 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, pyku a spus:

Am vizitat eu fetele, super atitudine. Implicare, pro client. Servicii beton. Nu am stat decat o finalizare, fetele doar ce au ajuns, si eu eram in timpul serviciului.

Asa fete mai rar in Bistrita, o sa revin cu o recenzie !

Poate revi cu recenzia pana nu pleacă…

Link spre comentariu
  • Oras:BISTRITA
  • Oras:BISTRITA

Eu zic sa mergeti sa le vizitati !

Am optat pentru o fin cu ambele fete ! Pentru ca mai rar la Bistrita optiunea asta.

Fetele imbracate sexi, ma asteptau, arunci au ajuns, am intrat la dus, si am mers in camera, pat mare, locatie super.

On din partea ambelor fete:

10 satena! 10 bruneta !

satena subtirica sani micuti, rotunzi fara sa fie lsati, se apuca de oral usor umed, cu tendinte de deep, si incepe sa o suga din ce in ce mai repede, o bate de limba, ridica privirea spre mine, in tot acest timp bruneta statea cu trupul lipit de mine, si ma mangaia, sarutari, apoi se apleaca si incep amandoua sa se joace, atentie la 👀,  mangaieri, sarutari, etc... nu am rezistat foarte mult fiind super excitat si nici nu qi cum cand le vezi pe amandoua.

Bruneta a fost castigatorea.

Atat am apucat... nu am reusit sa le fac si altceva.

Ciocane tari dragilor, sper sa revin la fete inainte sa plece !

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures
Acum 18 ore, pyku a spus:

Eu zic sa mergeti sa le vizitati !

Am optat pentru o fin cu ambele fete ! Pentru ca mai rar la Bistrita optiunea asta.

Fetele imbracate sexi, ma asteptau, arunci au ajuns, am intrat la dus, si am mers in camera, pat mare, locatie super.

On din partea ambelor fete:

10 satena! 10 bruneta !

satena subtirica sani micuti, rotunzi fara sa fie lsati, se apuca de oral usor umed, cu tendinte de deep, si incepe sa o suga din ce in ce mai repede, o bate de limba, ridica privirea spre mine, in tot acest timp bruneta statea cu trupul lipit de mine, si ma mangaia, sarutari, apoi se apleaca si incep amandoua sa se joace, atentie la 👀,  mangaieri, sarutari, etc... nu am rezistat foarte mult fiind super excitat si nici nu qi cum cand le vezi pe amandoua.

Bruneta a fost castigatorea.

Atat am apucat... nu am reusit sa le fac si altceva.

Ciocane tari dragilor, sper sa revin la fete inainte sa plece !

Cat e halatul? 

Link spre comentariu
  • Oras:Alba iulia
  • Oras:Alba iulia
La 19.11.2021 la 19:13, pyku a spus:

Eu zic sa mergeti sa le vizitati !

Am optat pentru o fin cu ambele fete ! Pentru ca mai rar la Bistrita optiunea asta.

Fetele imbracate sexi, ma asteptau, arunci au ajuns, am intrat la dus, si am mers in camera, pat mare, locatie super.

On din partea ambelor fete:

10 satena! 10 bruneta !

satena subtirica sani micuti, rotunzi fara sa fie lsati, se apuca de oral usor umed, cu tendinte de deep, si incepe sa o suga din ce in ce mai repede, o bate de limba, ridica privirea spre mine, in tot acest timp bruneta statea cu trupul lipit de mine, si ma mangaia, sarutari, apoi se apleaca si incep amandoua sa se joace, atentie la 👀,  mangaieri, sarutari, etc... nu am rezistat foarte mult fiind super excitat si nici nu qi cum cand le vezi pe amandoua.

Bruneta a fost castigatorea.

Atat am apucat... nu am reusit sa le fac si altceva.

Ciocane tari dragilor, sper sa revin la fete inainte sa plece !

Multumim, te asteptam !! 

Link spre comentariu

  • Oras:Bistrita
  • Oras:Bistrita
La 18.11.2021 la 22:18, Cristinaaa69 a spus:

Buna!  prima data in oraș!!!  doar 3 zile!!!   Suntem doua fete 23 si 25 ani, oferim servicii totale(masaj,show,jucarii) vino sa petreci clipe de neuitat alaturi de noi. Te asteptam cu mare drag si chef de aventura.. pupici

De maine suntem din nou in orasul vostru va asteptam pupici 😍🥳❤❤

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...