Sari la conținut

prima zi !!! blonda sânii mari 0757110478


Postări Recomandate

  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

Am fost eu din păcate! 

Locatie: str. Mihai Viteazul aproape de intersecția cu drumul spre Volovat. 

Serviciile sunt mediocre, iar prețul de top. 

250 finalizarea cu 360 ora. 

La telefon serviciile sunt intru-n fel, iar la fata locului e cu totul altceva. 

Ca si aspect nu comentez pentru ca se vede si din poze ca este la categoria BBW. Pozele nu sunt reale. 

Din punctul meu de vedere e clar de evitat. Nu merita nici măcar 100 ron pentru o finalizare. 

Bafta! 

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

Din păcate am plătit. Nu comentez aspectul pentru ca se vede din poze ca nu este fotomodel, dar am zis ca compensează prin serviciile oferite. Mai ales ca sa lăudat chiar ea ca face un oral demențial. Distracția a in epit dua ce sa văzut cu banii in mâna. Doar nue ra sa fac scandal. Nu am chef de politie sau alte dracovenii. Asta e. Am zis sa impartasesc experienta, măcar sa nu ia alții tzeapa ca mine. Sau mai bine zis nu fiți prosti ca mine. Pana s-ai dau banii totul părea ok. Mai ales ca si apartamentul este super ok. Nu am mai întâlnit nicăieri o locație atât de exemplara din toate punctele de vedere. Ciocane tari! 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740866023
  • Oras:Targu Mureș
  • Telefon: 0740866023
  • Oras:Targu Mureș
Acum 2 ore, dexter_2017 a spus:

Din păcate am plătit. Nu comentez aspectul pentru ca se vede din poze ca nu este fotomodel, dar am zis ca compensează prin serviciile oferite. Mai ales ca sa lăudat chiar ea ca face un oral demențial. Distracția a in epit dua ce sa văzut cu banii in mâna. Doar nue ra sa fac scandal. Nu am chef de politie sau alte dracovenii. Asta e. Am zis sa impartasesc experienta, măcar sa nu ia alții tzeapa ca mine. Sau mai bine zis nu fiți prosti ca mine. Pana s-ai dau banii totul părea ok. Mai ales ca si apartamentul este super ok. Nu am mai întâlnit nicăieri o locație atât de exemplara din toate punctele de vedere. Ciocane tari! 

Buna Dexter … apartamentul pe unde era? Și eu caut un apartament cât de cât mai frumușel … mulțumesc 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740866023
  • Oras:Targu Mureș
  • Telefon: 0740866023
  • Oras:Targu Mureș
Acum 12 ore, adrianadrian333333 a spus:

Boss ajuta domnișoara sa avem si noi ceva de calitate in radauti!!!!

Făcând o paranteză erau ceva apartamente pe mihai viteazul,chiar ok....asta daca te ajuta cu cv....

Sau ca o optiune ar mai fi hotel galany

😉

 

La hotel nu prea vin… Mi-ar fi plăcut dar…mulțumesc o zi buna 💋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...