Sari la conținut

Buna! Eu sunt Melissa, noua in orasul tau! 0748678893


Melissaa1

Postări Recomandate

  • Telefon: (0748) 678 893
  • Oras:Newton Iasi
  • Telefon: (0748) 678 893
  • Oras:Newton Iasi

Buna, sunt o blonda de 22 de ani, 1,72 inaltime. Sunt o o fire sociabila si cu mult simt. Te astept la mine intr-un ambiant placut, relaxant. 

Hai sa petrecem cateva momente impreuna si sa uitam un pic de griji si stres!

Tariful este: 200 lei finalizarea, 300 lei ora

Serivicii: 

- Oral protejat/neprojat (in functie de igiena si chimia dintre noi)

- Noarmal doar protejat

- FK 

- CIM (+50)

- diverse fantezii/jocuri

 

Nu accept persoane in stare de ebrietate sau alte substante consumate.

Programarile se fac prin telefon sau WhatsApp 0748678893

Daca ma suni si nu raspund, lasa-mi, te rog, un mesaj iar in scurt timp te voi contactalarge.11585c07-c14e-4d6f-9e7a-4cb117297f1d.jpg.c2a74a9a5793f49c284af88359226a8d.jpglarge.8704eade-f6ad-4da7-a4d9-a7884ed5ed80.jpg.e2d6376aa5e505817bc76e35173185f9.jpglarge.9cf2d9ca-13b1-48d7-86e0-36fbb139c470.jpg.ed0b2f249257770d0deedfe3622dddc8.jpglarge.1a629430-1d15-4c03-8eca-2d0268dae719.jpg.a364b1933c014d088e20e11a943f218e.jpg

  • Like 5
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: (0748) 678 893
  • Oras:Newton Iasi
  • Telefon: (0748) 678 893
  • Oras:Newton Iasi
3 hours ago, coldfusion said:

Nu ai ratat nici un topic in care sa-ti pui anuntul. Ai postat si la DG, si la Masaj.

Esti chiar asa disperata sa te cunoastem ?

Buna, e prima data cand imi fac cont pe site si nu stiam exact cum ar trebui. Pupici :*

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: (0748) 678 893
  • Oras:Newton Iasi
  • Telefon: (0748) 678 893
  • Oras:Newton Iasi
20 hours ago, dan1984 said:

buna seara!

poti sa ne spui, te rog frumos, dacă ești singura in locație?

multumesc!

Buna!

Da, sunt singura in locatie

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Salutare futacilor, 

Bântui pe forum de ceva timp dar acesta-i primul meu review deci fiți puțin îngăduitori. 

M-am programat ieri la Melissa - facil de făcut fiind comunicativ și sociabilă. 

Ajung, programarea respectată întocmai, locația curată și ordonată (inclusiv baia). E o gazdă bună, te face să te simți binevenit oferind minimul de tratație și complezență ce îl oferi unui musafir. 

Ca aspect e într-adevăr cea din poze și am fost plăcut surprins de chipul și zâmbetul ei. Se vede că are anii pe care îi zice și că e la început, nefiind (încă) înrăită și apatică așa cum sunt alte fete. 

Acțiunea a fost super, GFE-ul la el acasă, dacă știi să îi apeși butoanele pârâie ca un pisoiaș și merge tare ca o benzină puternică. ON foarte bun cu tehnică și pasiune.

Nu-mi cereți note, m-am simțit foarte bine, e peste media a ce se găsește (de obicei) în Iași și halatul merită. Ar fi păcat s-o pierdem, revin cu siguranță. 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: (0748) 678 893
  • Oras:Newton Iasi
  • Telefon: (0748) 678 893
  • Oras:Newton Iasi
12 hours ago, beleul said:

Salutare futacilor, 

Bântui pe forum de ceva timp dar acesta-i primul meu review deci fiți puțin îngăduitori. 

M-am programat ieri la Melissa - facil de făcut fiind comunicativ și sociabilă. 

Ajung, programarea respectată întocmai, locația curată și ordonată (inclusiv baia). E o gazdă bună, te face să te simți binevenit oferind minimul de tratație și complezență ce îl oferi unui musafir. 

Ca aspect e într-adevăr cea din poze și am fost plăcut surprins de chipul și zâmbetul ei. Se vede că are anii pe care îi zice și că e la început, nefiind (încă) înrăită și apatică așa cum sunt alte fete. 

Acțiunea a fost super, GFE-ul la el acasă, dacă știi să îi apeși butoanele pârâie ca un pisoiaș și merge tare ca o benzină puternică. ON foarte bun cu tehnică și pasiune.

Nu-mi cereți note, m-am simțit foarte bine, e peste media a ce se găsește (de obicei) în Iași și halatul merită. Ar fi păcat s-o pierdem, revin cu siguranță. 

Buna buna! 😘
Multumesc pentru review-ul acordat 😍

Te mai astept! Multi pupici 😘😘

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
18 hours ago, beleul said:

Salutare futacilor, 

Bântui pe forum de ceva timp dar acesta-i primul meu review deci fiți puțin îngăduitori. 

M-am programat ieri la Melissa - facil de făcut fiind comunicativ și sociabilă. 

Ajung, programarea respectată întocmai, locația curată și ordonată (inclusiv baia). E o gazdă bună, te face să te simți binevenit oferind minimul de tratație și complezență ce îl oferi unui musafir. 

Ca aspect e într-adevăr cea din poze și am fost plăcut surprins de chipul și zâmbetul ei. Se vede că are anii pe care îi zice și că e la început, nefiind (încă) înrăită și apatică așa cum sunt alte fete. 

Acțiunea a fost super, GFE-ul la el acasă, dacă știi să îi apeși butoanele pârâie ca un pisoiaș și merge tare ca o benzină puternică. ON foarte bun cu tehnică și pasiune.

Nu-mi cereți note, m-am simțit foarte bine, e peste media a ce se găsește (de obicei) în Iași și halatul merită. Ar fi păcat s-o pierdem, revin cu siguranță. 

La corp arata binisor in pozele 1 si 3, talie subtirica, posterior mediu.

La fatza cam de ce nota e? Recenziile astea bla-bla fara nici un detaliu nu prea au valoare pt cei interesati.

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: (0748) 678 893
  • Oras:Newton Iasi
  • Telefon: (0748) 678 893
  • Oras:Newton Iasi
57 minutes ago, filipcozma said:

La corp arata binisor in pozele 1 si 3, talie subtirica, posterior mediu.

La fatza cam de ce nota e? Recenziile astea bla-bla fara nici un detaliu nu prea au valoare pt cei interesati.

Eu zic sa-ti pui curiozitatea la incercare 😘

Eu cred ca detaliile specificate au valoare pentru cei interesati, dupa parerea mea conteaza si mediul in care iti satisfaci nevoia sexuala/fantezia, in review specifica ca a fost surprins de chip, a specificat ca nu lasa note, dar a lasat de interpretat ca am chipul placut. 

Stii cum se zice, parerile sunt impartite 😏

P.S.: Toate persoanele care m au cunoscut  au fost surprinsi placut, asta dupa spusele lor, fara intrebari oferite de mine si le multumesc pentru complimentele oferite, chiar sunt de ajutor pentru mine 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
18 minutes ago, Melissaa1 said:

Eu zic sa-ti pui curiozitatea la incercare 😘

Eu cred ca detaliile specificate au valoare pentru cei interesati, dupa parerea mea conteaza si mediul in care iti satisfaci nevoia sexuala/fantezia, in review specifica ca a fost surprins de chip, a specificat ca nu lasa note, dar a lasat de interpretat ca am chipul placut. 

Stii cum se zice, parerile sunt impartite 😏

P.S.: Toate persoanele care m au cunoscut  au fost surprinsi placut, asta dupa spusele lor, fara intrebari oferite de mine si le multumesc pentru complimentele oferite, chiar sunt de ajutor pentru mine 

Sunt un tip de poze, sa le spun asa , inteligente, care prezinta niste cadre taiate cu fatza - nu e posibila identificarea, dar poti sa iti faci o impresie.

Nu vreau sa comentez prea mult, dar pt mine la tariful de 200 in afara de varsta si corp, care ar corespunde, mai trebuie sa mai fie ceva cu plus si pe la poza + sani. Pe notele din recenzii la fatza nu prea ma bazez, decat pe vreo 2-3 colegi (insa 2 au cam disparut de pe forum - MRGavrilescu si farisau) , iar altul e activ dar nu prea se grabeste la recenzii.

E posibil in schimb sa ai vreun recenzor la ora, acolo ai tarif convenabil

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: (0748) 678 893
  • Oras:Newton Iasi
  • Telefon: (0748) 678 893
  • Oras:Newton Iasi
13 minutes ago, filipcozma said:

Sunt un tip de poze, sa le spun asa , inteligente, care prezinta niste cadre taiate cu fatza - nu e posibila identificarea, dar poti sa iti faci o impresie.

Nu vreau sa comentez prea mult, dar pt mine la tariful de 200 in afara de varsta si corp, care ar corespunde, mai trebuie sa mai fie ceva cu plus si pe la poza + sani. Pe notele din recenzii la fatza nu prea ma bazez, decat pe vreo 2-3 colegi (insa 2 au cam disparut de pe forum - MRGavrilescu si farisau) , iar altul e activ dar nu prea se grabeste la recenzii.

E posibil in schimb sa ai vreun recenzor la ora, acolo ai tarif convenabil

 

Am inteles comentariul tau, eu nu cer sa mi se lase review uri, poate este in dezavantajul meu, dar prefer ca persoanele sa si spuna punctul de vedere din propria initiativa, astfel apreciez eu mai mult. 
Ce as putea spune, asteapta review urile, daca vor fi sau nu 

Seara frumoasa! 😘🤗

  • Like 2
Link spre comentariu
Acum 16 ore, filipcozma a spus:

La corp arata binisor in pozele 1 si 3, talie subtirica, posterior mediu.

La fatza cam de ce nota e? Recenziile astea bla-bla fara nici un detaliu nu prea au valoare pt cei interesati.

o întrebare foarte bine punctată. merita un raspuns pe măsura. la față fata este de 7. 

ma gandesc ca aici notarea o fac un pic altfel. sunt mult mai exigent. este tot pe o scara de la 1 la 10. dar nu are nevoie de 7 sau 8 ca sa promoveze. reperul pe care îl am in minte este mona lisa care, in opinia mea, este de 5, la fata (stiu! am promis sa încerc sa nu mai scriu despre ea….)

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Nota 10 pentru toată prestația,  tinerica ascultătoare la cerințele clientului , repect oferi respect primești,  am avut parte de 2 nr în decurs de 45 min on np am schimbat diferite poziții. 

Dupa părerea mea este o domnișoară  la inceput de drum care merita tot respectul pentru prestația serviciilor și atitudinea cu care te primește de la ușa nu mia luat bani de cum am intrat dar cred ca depinde și de atitudinea cu care vii , dacă vii ca șeful pe plantație vei vedea reversul respectului oferit .

Sper ca nu am supărat  pe nimeni nu are rost sa dam note detaliat după părerea  mea 10 pe linie .

O zi frumoasa în continuare 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: (0748) 678 893
  • Oras:Newton Iasi
  • Telefon: (0748) 678 893
  • Oras:Newton Iasi
1 hour ago, multumitu said:

Nota 10 pentru toată prestația,  tinerica ascultătoare la cerințele clientului , repect oferi respect primești,  am avut parte de 2 nr în decurs de 45 min on np am schimbat diferite poziții. 

Dupa părerea mea este o domnișoară  la inceput de drum care merita tot respectul pentru prestația serviciilor și atitudinea cu care te primește de la ușa nu mia luat bani de cum am intrat dar cred ca depinde și de atitudinea cu care vii , dacă vii ca șeful pe plantație vei vedea reversul respectului oferit .

Sper ca nu am supărat  pe nimeni nu are rost sa dam note detaliat după părerea  mea 10 pe linie .

O zi frumoasa în continuare 

Imi pare bine ca te ai simtit confortabil si satisfacut.

Multumesc mult si te mai astept! 💋

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Salutare

Am reusit sa vizitez aceasta domnita si sper sa mai clarific putin din mister.

Am comunicat telefonic in prima faza si s-a facut foarte placuta, mi-a comunicat pretul, serviciile si locatia iar mie ramanandu-mi doar sa ma prezint.

Ajuns la fata locului (Newton) a iesit o fatuca blonduta, inaltuta si imbracata cu un set interesant (in sensul bun).

Facut dusul de rigoare si m-am instalat in dormitor.

Actiunea a debutat cu un oral care voia sa fie foarte scurt (circa 2 minute) dar la insistentele mele s-a conformat si a mai continuat pret de cateva minute. 
Oralul a fost neprotejat, un semi deep insotit de putina saliva si asistat de mana (fara atentie la imprejurimi). Tehnica era placuta dar trebuie neaparat imbunatatita. Apoi am trecut la normal (da stiu, nu prea fac asta, dar subconstientul meu m-a presat), s-a pus protectia (durex) si s-a folosit si lubrifiant (aceeasi marca), o mini laba cu lubrigelul si apoi pe cai. Stramtuta, calduta si primitoare, usoare gemete ( mai in soapta) foarte placute si apoi the grand finale. 
 

O reimprospatare rapida insituta de cateva discutii formale si mi-am vazut de drum.

Si acum notele:

Locatia: 10, apartament cu 2 camere, curat, fain

Aspect: 8 corpul e foarte fain, fundul cu carne tare, sanii micuti si cu sfarcuri mici dar foarte faini. la fata arata ca o civila simpatica, e peste mediocra. 
ON: 7.5 e ok dar mai trebuie lucrat la tehnica 

NP: 9 o usoara atitudine de amanta la

sex

GFE: 9 e simpatica, se face placuta te strange in brate (cel putin asa a fost cu mine), zambeste, glumeste si rade, pe scurt o persoana faina (asta e impresia care mi-a lasat-o)

Pret: 200 nu vreau sa fie cu suparare dar e putin nejustificabil pretul (asta comparand cu alte experiente personale)

Concluzia: eu m-am simtit bine dar nu cred ca am sa revin datorita pretului. Fiecare isi trage ce concluzii vrea acum.

Spor!

 

 

 

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: (0748) 678 893
  • Oras:Newton Iasi
  • Telefon: (0748) 678 893
  • Oras:Newton Iasi
1 hour ago, gangboyul2 said:

Salutare

Am reusit sa vizitez aceasta domnita si sper sa mai clarific putin din mister.

Am comunicat telefonic in prima faza si s-a facut foarte placuta, mi-a comunicat pretul, serviciile si locatia iar mie ramanandu-mi doar sa ma prezint.

Ajuns la fata locului (Newton) a iesit o fatuca blonduta, inaltuta si imbracata cu un set interesant (in sensul bun).

Facut dusul de rigoare si m-am instalat in dormitor.

Actiunea a debutat cu un oral care voia sa fie foarte scurt (circa 2 minute) dar la insistentele mele s-a conformat si a mai continuat pret de cateva minute. 
Oralul a fost neprotejat, un semi deep insotit de putina saliva si asistat de mana (fara atentie la imprejurimi). Tehnica era placuta dar trebuie neaparat imbunatatita. Apoi am trecut la normal (da stiu, nu prea fac asta, dar subconstientul meu m-a presat), s-a pus protectia (durex) si s-a folosit si lubrifiant (aceeasi marca), o mini laba cu lubrigelul si apoi pe cai. Stramtuta, calduta si primitoare, usoare gemete ( mai in soapta) foarte placute si apoi the grand finale. 
 

O reimprospatare rapida insituta de cateva discutii formale si mi-am vazut de drum.

Si acum notele:

Locatia: 10, apartament cu 2 camere, curat, fain

Aspect: 8 corpul e foarte fain, fundul cu carne tare, sanii micuti si cu sfarcuri mici dar foarte faini. la fata arata ca o civila simpatica, e peste mediocra. 
ON: 7.5 e ok dar mai trebuie lucrat la tehnica 

NP: 9 o usoara atitudine de amanta la

sex

GFE: 9 e simpatica, se face placuta te strange in brate (cel putin asa a fost cu mine), zambeste, glumeste si rade, pe scurt o persoana faina (asta e impresia care mi-a lasat-o)

Pret: 200 nu vreau sa fie cu suparare dar e putin nejustificabil pretul (asta comparand cu alte experiente personale)

Concluzia: eu m-am simtit bine dar nu cred ca am sa revin datorita pretului. Fiecare isi trage ce concluzii vrea acum.

Spor!

 

 

 

Bunaa 😘

Multumesc mult pentru review ul acordat, ma bucur ca te ai simtit bine 🤗🤗

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: (0748) 678 893
  • Oras:Newton Iasi
  • Telefon: (0748) 678 893
  • Oras:Newton Iasi

Buna, simpaticilor! :*

Din pacate, sunt in acea perioada a lunii, am fluxul mic, de aceea astazi mai activez, iar apoi voi face o pauza de aproximtiv 4 zile 

Astept doritorii de astazi :* 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
2 hours ago, Melissaa1 said:

Buna, dragii mei! :*

Va astept maine incepand cu ora 12 pana la ora 20, astept programarile voastre pe maine :*

P.S.: Deja v am simtit lipsa, pupiciii :*

Poi e o bucurie ca a scazut fluxul. Dar daca vine refluxul? ( Se simte lipsa pupiciiii )

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...