Sari la conținut

❤️Mirela 0754837770💋🦋


Vizitator Mire_sweet

Postări Recomandate

18 minutes ago, Mire_sweet said:

Hei tu,cel care citesti si te uiti la pozele mele acum😊.Te astept la mine,vino sa petrecem clipe incendiare impreuna🤤,vino sa imi simti pizda asta fierbinte si nebuna dupa sex😛.Vreau sa ti-o simt in mine,sa simt cum intra usor, toata,adanc cat mai adanc,ahhh.. 💋😚Sau vrei sa o gusti? Vrei un facesitting dulce si foarte umed? Mmmm...

Haide,fa-ti timp intr-o zi de luni pana duminica de la 9 la 19.Te astept

IMG_20211202_130519.jpg

IMG_20211202_130545.jpg

IMG_20211202_130555.jpg

IMG_20211202_130627.jpg

Mamă ce pisică de mare ai 😍😋 dotată păsărică

Link spre comentariu
Vizitator Mire_sweet
Reputație: 0
Acum 5 minute, fixlagaura a spus:

Buna , pasarico despicata si cu mot ce curcanel ❤️ . Faci si deplasari ( vin te iau si te duc apoi ) ? Multumesc 

Buna @fixlagaura😁🙅🏻‍♀️.Nu fac deplasari la domiciliu chiar daca am transportul asigurat.In cel mai rau caz pot venii la hotel dar de obicei prestez la mine in locatie💋Pt putin

Link spre comentariu
Acum 5 minute, Mire_sweet a spus:

Buna @fixlagaura😁🙅🏻‍♀️.Nu fac deplasari la domiciliu chiar daca am transportul asigurat.In cel mai rau caz pot venii la hotel dar de obicei prestez la mine in locatie💋Pt putin

Ideea e ca voiam ceva in 3 ( eu , o amica si tu bineinteles ) iar amicei mele ii place acasa la ea mai pe nebrabite , mai lejer , cu un moment de cunoastere minima , relaxant plus ca nu vrea sa se plimbe pe la hotel ... nu stiu daca intelegi ce vreau sa zic . Ai accepta asa ceva ?  

Ps: I-am aratat pozele tale si ii place rau pasarica ta cu labilii mari , pronuntati si care iei in evidenta ‘ numai buni de lins ❤️👅

Link spre comentariu
Vizitator Mire_sweet
Reputație: 0
Acum 16 minute, barosanu1 a spus:

Limbi pe coaie ai in meniu papusa ?

Cel putin😁dar la tine,la ce recenzii negative mi-ai lasat de parca ai "boala" pe mine,te-as musca de ele🤦🏻‍♀️Think about it

Link spre comentariu
1 oră în urmă, fixlagaura a spus:

Ideea e ca voiam ceva in 3 ( eu , o amica si tu bineinteles ) iar amicei mele ii place acasa la ea mai pe nebrabite , mai lejer , cu un moment de cunoastere minima , relaxant plus ca nu vrea sa se plimbe pe la hotel ... nu stiu daca intelegi ce vreau sa zic . Ai accepta asa ceva ?  

Ps: I-am aratat pozele tale si ii place rau pasarica ta cu labilii mari , pronuntati si care iei in evidenta ‘ numai buni de lins ❤️👅

Hey , pasa 🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
1 hour ago, Mire_sweet said:

Cel putin😁dar la tine,la ce recenzii negative mi-ai lasat de parca ai "boala" pe mine,te-as musca de ele🤦🏻‍♀️Think about it

Ma confunzi, nu ne-am intalnit inca dar daca te porti frumos iti fac o vizita.

Link spre comentariu
Acum 12 ore, Mire_sweet a spus:

Hei tu,cel care citesti si te uiti la pozele mele acum😊.Te astept la mine,vino impreuna,vino

Degeaba dacă tu dai block aiurea tuturor persoanelor pe „care nu îi cunoști”. Dar se pare că nu prea te duce mintea, sa-ți dai seama că a fost la un moment dat un moment în viața ta în care nu cunoșteai pe nimeni, nici măcar pe părinții tăi, și acel moment a fost cel în care te-ai născut. Dar se pare că tu ești fata aceea din grup, care nu iese din cuvântul lu' „mami”. și acela fiind: „să nu vorbești cu oamenii pe care nu îi cunoști”.

  • Like 1
  • Confuz 1
Link spre comentariu
Vizitator Mire_sweet
Reputație: 0
Acum 10 ore, incepator2 a spus:

Degeaba dacă tu dai block aiurea tuturor persoanelor pe „care nu îi cunoști”. Dar se pare că nu prea te duce mintea, sa-ți dai seama că a fost la un moment dat un moment în viața ta în care nu cunoșteai pe nimeni, nici măcar pe părinții tăi, și acel moment a fost cel în care te-ai născut. Dar se pare că tu ești fata aceea din grup, care nu iese din cuvântul lu' „mami”. și acela fiind: „să nu vorbești cu oamenii pe care nu îi cunoști”

Iti doresc o zi frumoasa si cat mai multa liniste in suflet.Imblanzeste-ti inima.Profita de zilele care le avem,zambeste vietii,fi mai iertator.Te pup💋❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 23 ore, Mire_sweet a spus:

Hei tu,cel care citesti si te uiti la pozele mele acum😊.Te astept la mine,vino sa petrecem clipe incendiare impreuna🤤,vino sa imi simti pizda asta fierbinte si nebuna dupa sex😛.Vreau sa ti-o simt in mine,sa simt cum intra usor, toata,adanc cat mai adanc,ahhh.. 💋😚Sau vrei sa o gusti? Vrei un facesitting dulce si foarte umed? Mmmm...

Haide,fa-ti timp intr-o zi de luni pana duminica de la 9 la 19.Te astept

IMG_20211202_130519.jpg

IMG_20211202_130545.jpg

IMG_20211202_130555.jpg

IMG_20211202_130627.jpg

Superba pizda! 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Mire_sweet
Reputație: 0

Buna.Saptamana aceasta nu voi mai putea oferii sex normal(motive personale😁😝🥵),doar oral protejat pt.150 finalizarea(doar sapt asta).Poti ejacula in el sau pur si simplu il scoti repede si ma stropesti pe sanii mei obraznici mmmm👅😛,pe abdomen sau pe picioare depinde unde te excita cel mai mult.Oralul il fac cum ti-l doresti,usor si adanc(bineinteles cat imi permite gatul😁),repede si adanc sau pervers(scuipat,batut pe limba cu ea,pe buze,pe obraz🤤)ahh...

Te voi astepta machiata,curata,parfumata si in tinuta sexy dar cu chilotei pe mine🙅🏻‍♀️☝️Sutienul mi-l poti da jos sa ma atingi si sa ma saruti daca iti doresti.Nimic fara graba ok?

Pentru restul serviciilor,revin luni 13 dec.,de la 8-9 la 19 aprox.Multumesc pt intelegere.Pupici😘🍿🥤🏘️

IMG20211204123824.jpg

Link spre comentariu
2 hours ago, Mire_sweet said:

Buna.Saptamana aceasta nu voi mai putea oferii sex normal(motive personale😁😝🥵),doar oral protejat pt.150 finalizarea(doar sapt asta).Poti ejacula in el sau pur si simplu il scoti repede si ma stropesti pe sanii mei obraznici mmmm👅😛,pe abdomen sau pe picioare depinde unde te excita cel mai mult.Oralul il fac cum ti-l doresti,usor si adanc(bineinteles cat imi permite gatul😁),repede si adanc sau pervers(scuipat,batut pe limba cu ea,pe buze,pe obraz🤤)ahh...

Te voi astepta machiata,curata,parfumata si in tinuta sexy dar cu chilotei pe mine🙅🏻‍♀️☝️Sutienul mi-l poti da jos sa ma atingi si sa ma saruti daca iti doresti.Nimic fara graba ok?

Pentru restul serviciilor,revin luni 13 dec.,de la 8-9 la 19 aprox.Multumesc pt intelegere.Pupici😘🍿🥤🏘️

 

ti-au venit rudele de la Rosiori ? 🙂

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
2 hours ago, Mire_sweet said:

Buna.Saptamana aceasta nu voi mai putea oferii sex normal(motive personale😁😝🥵),doar oral protejat pt.150 finalizarea(doar sapt asta).Poti ejacula in el sau pur si simplu il scoti repede si ma stropesti pe sanii mei obraznici mmmm👅😛,pe abdomen sau pe picioare depinde unde te excita cel mai mult.Oralul il fac cum ti-l doresti,usor si adanc(bineinteles cat imi permite gatul😁),repede si adanc sau pervers(scuipat,batut pe limba cu ea,pe buze,pe obraz🤤)ahh...

Te voi astepta machiata,curata,parfumata si in tinuta sexy dar cu chilotei pe mine🙅🏻‍♀️☝️Sutienul mi-l poti da jos sa ma atingi si sa ma saruti daca iti doresti.Nimic fara graba ok?

Pentru restul serviciilor,revin luni 13 dec.,de la 8-9 la 19 aprox.Multumesc pt intelegere.Pupici😘🍿🥤🏘️

IMG20211204123824.jpg

Inseamna ca nici macar in poze nu vedem pasarica saptamana asta :))

Link spre comentariu
Vizitator Mire_sweet
Reputație: 0
Acum 11 minute, daniel2012 a spus:

Inseamna ca nici macar in poze nu vedem pasarica saptamana asta :))

Imi plac provocarile😝Ai vrea sa pun poze cu ea asa? Crezi ca ar fi o idee rea? Sau..? 😝😛😛

Link spre comentariu
  • Oras:Brăila
  • Oras:Brăila
Acum 11 minute, Mire_sweet a spus:

Imi plac provocarile😝Ai vrea sa pun poze cu ea asa? Crezi ca ar fi o idee rea? Sau..? 😝😛😛

Buna mirela, astăzi te vizitez că vreau sa te stropesc pe sânii tăi obraznici că sunt încărcat maxim

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
1 hour ago, Mire_sweet said:

Imi plac provocarile😝Ai vrea sa pun poze cu ea asa? Crezi ca ar fi o idee rea? Sau..? 😝😛😛

Daca-ti plac provocarile, atunci te astept la concursul lunar de poze.. si intr-o luna (cat dureaza) ai putea posta poze cu "ea" si "acum" si "mai tarziu". It's up to you, baby!

Link spre comentariu
Vizitator Mire_sweet
Reputație: 0
Acum 7 minute, daniel2012 a spus:

Daca-ti plac provocarile, atunci te astept la concursul lunar de poze.. si intr-o luna (cat dureaza) ai putea posta poze cu "ea" si "acum" si "mai tarziu". It's up to you, baby!

@daniel2012Nu stiu cum se participa la concurs🤗 dar as prefera sa las colegele sa participe ❤️❤️❤️ 

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 5 ore, Mire_sweet a spus:

Buna.Saptamana aceasta nu voi mai putea oferii sex normal(motive personale😁😝🥵),doar oral protejat pt.150 finalizarea(doar sapt asta).Poti ejacula in el sau pur si simplu il scoti repede si ma stropesti pe sanii mei obraznici mmmm👅😛,pe abdomen sau pe picioare depinde unde te excita cel mai mult.Oralul il fac cum ti-l doresti,usor si adanc(bineinteles cat imi permite gatul😁),repede si adanc sau pervers(scuipat,batut pe limba cu ea,pe buze,pe obraz🤤)ahh...

Te voi astepta machiata,curata,parfumata si in tinuta sexy dar cu chilotei pe mine🙅🏻‍♀️☝️Sutienul mi-l poti da jos sa ma atingi si sa ma saruti daca iti doresti.Nimic fara graba ok?

Pentru restul serviciilor,revin luni 13 dec.,de la 8-9 la 19 aprox.Multumesc pt intelegere.Pupici😘🍿🥤🏘️

IMG20211204123824.jpg

Interesanta propunerea! Ne vedem saptamana asta Mirela! 🥂

Link spre comentariu
  • Oras:DA
  • Oras:DA
La 02.12.2021 la 13:13, Mire_sweet a spus:

Hei tu,cel care citesti si te uiti la pozele mele acum😊.Te astept la mine,vino sa petrecem clipe incendiare impreuna🤤,vino sa imi simti pizda asta fierbinte si nebuna dupa sex😛.Vreau sa ti-o simt in mine,sa simt cum intra usor, toata,adanc cat mai adanc,ahhh.. 💋😚Sau vrei sa o gusti? Vrei un facesitting dulce si foarte umed? Mmmm...

Haide,fa-ti timp intr-o zi de luni pana duminica de la 9 la 19.Te astept

IMG_20211202_130519.jpg

IMG_20211202_130545.jpg

IMG_20211202_130555.jpg

IMG_20211202_130627.jpg

Nebunoooooo mi se umfla outele 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 12/2/2021 at 1:13 PM, Mire_sweet said:

Hei tu,cel care citesti si te uiti la pozele mele acum😊.Te astept la mine,vino sa petrecem clipe incendiare impreuna🤤,vino sa imi simti pizda asta fierbinte si nebuna dupa sex😛.Vreau sa ti-o simt in mine,sa simt cum intra usor, toata,adanc cat mai adanc,ahhh.. 💋😚Sau vrei sa o gusti? Vrei un facesitting dulce si foarte umed? Mmmm...

Haide,fa-ti timp intr-o zi de luni pana duminica de la 9 la 19.Te astept

IMG_20211202_130519.jpg

IMG_20211202_130545.jpg

IMG_20211202_130555.jpg

IMG_20211202_130627.jpg

😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 24.11.2021 la 21:15, Mire_sweet a spus:

Am avut pana la 19🕐.Nu am telefonul inchis niciodata,am doua cartele in telefon,cand vorbesc dupa una,cealalta mi se face inactiva si nici nu ma atentioneaza ca sunt sunata🤷🏻‍♀️,de aceea apare mesageria vocala.Poti lasa un mesaj pe w.daca ma intampini aceasta problema💋

Da este la fel, m ai blocat și nu înțeleg de ce

Link spre comentariu
La 03.12.2021 la 11:59, Mire_sweet a spus:

Iti doresc o zi frumoasa si cat mai multa liniste in suflet.Imblanzeste-ti inima.Profita de zilele care le avem,zambeste vietii,fi mai iertator.Te pup💋❤️

Ești atât de falsăă.... Mi-e scârbă de tine🤮. Eu sunt iertători cu oamenii care greșesc și recunosc. Nu cu mincinoasele și falsele.

  • Like 1
  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Am fost din nou cum am promis si notez cu 10 cel mai bun oral protejat de anul asta. Contact vizual permanent, lins bijuterii la greu, bagat adanc pana la cotor de cateva ori pana a tusit, fratilor chiar bun bun…se ajuta si de mana dar mie imi place stilul de oral cu surub, frecat bine pula pe toate partile, gemete, scuipat, bagat pula la obraz, batut cu pula peste buze si limba iar finalul glorios dat drumul pe sani. Totul 30 min, cadou 150 lei. Eu o recomand! 

  • Like 3
  • Trist 1
Link spre comentariu

Vizitator Mire_sweet
Reputație: 0
Acum 2 ore, laury a spus:

Am fost din nou cum am promis si notez cu 10 cel mai bun oral protejat de anul asta. Contact vizual permanent, lins bijuterii la greu, bagat adanc pana la cotor de cateva ori pana a tusit, fratilor chiar bun bun…se ajuta si de mana dar mie imi place stilul de oral cu surub, frecat bine pula pe toate partile, gemete, scuipat, bagat pula la obraz, batut cu pula peste buze si limba iar finalul glorios dat drumul pe sani. Totul 30 min, cadou 150 lei. Eu o recomand! 

Ma bucur sa citesc asta.Te imbratisez cu drag ❤️Weekend placut

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...