Sari la conținut

❤️Mirela 0754837770💋🦋


Vizitator Mire_sweet

Postări Recomandate

  • Membru Premium
10 minutes ago, natoporus said:

Un pic de par pubian tuns si aranjat mareste excitatia - doar parerea mea.

Sper ca nu sunt prea off-topic.

Subscriu. Cu accent pe aranjat si un pic.

 

  • Minus 1

Citat Times New Român
"În viața nu trebuie să alergi după femei și tramvaie, oricum vin altele într-un minut”.

Link spre comentariu
  • Oras:pe aici
  • Oras:pe aici
2 hours ago, Mire_sweet said:

Atentie☝️Sondaj de opinie.🙋Ultima vreme mi se tot cere sa imi las par pubian🤭🤭🤭doar in fata nu si pe labii,si am nevoie de cateva opinii.Voi ce parere aveti? "Da" bine vizual sau....? Like(👍) daca sunteti de acord,daca mi-ar sta bine sau daca v-ar excita,sau dislike(👎) daca nu.Ajutati-ma,imi prinde bine parerea voastra.Multuuuu❤️❤️❤️❤️

Screenshot_2021-12-20-13-11-11-62.png

daca e putin acolo si aranjat de ce nu ? 😋

Link spre comentariu
Acum 2 ore, Mire_sweet a spus:

Atentie☝️Sondaj de opinie.🙋Ultima vreme mi se tot cere sa imi las par pubian🤭🤭🤭doar in fata nu si pe labii,si am nevoie de cateva opinii.Voi ce parere aveti?

De când ții tu cont de părerea lumii ? Dacă vrei să auzi despre chestia asta, du-te pe topicul Corinei să vezi acolo câte huiduieli își ia.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare, 

În urma cu ceva timp am vizitat o pe domnișoară nimfomana și am rămas dator cu o recenzie.

Programare realizata ușor pe whatapp.

Locația: 8 o locație curata, aproape de metrou. Am stat în zona aia în urma cu câțiva ani...daca stăteam acolo și acum ii dădeam 9 la locatie:)))...ghinionul meu si al ei :)))

Aspect : 8.75 ....Imi place cum arata,  sânii potriviți ca mărime,  piele fina , labii de nota 10, drăguță și la fața 

OP: 9 umed cu atenție la biluțe...exact cum trebuie

NP: 7,5 - o nota mica din cauza mea . Eram cu gândul în alta parte și juniorul m a lăsat balta...

nota/ recomandare: 8.31. Eu am sa revin când am timp, mai ales dacă își lasă și par pubian ( eu sunt fan...cand am.vizitat o pe milf ul Monica nomaci parca și avea hairy pussy am finalizat de 2x în 40 de minute cred:))) . Prețul de 350 ron cam ridicat în opinia mea dar e dreptul ei pana la urma sa ceara cât vrea. Dacă făcea și anal era best buy la prețul asta. 

baftă 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
3 hours ago, Mire_sweet said:

Atentie☝️Sondaj de opinie.🙋Ultima vreme mi se tot cere sa imi las par pubian🤭🤭🤭doar in fata nu si pe labii,si am nevoie de cateva opinii.Voi ce parere aveti? "Da" bine vizual sau....? Like(👍) daca sunteti de acord,daca mi-ar sta bine sau daca v-ar excita,sau dislike(👎) daca nu.Ajutati-ma,imi prinde bine parerea voastra.Multuuuu❤️❤️❤️❤️

Screenshot_2021-12-20-13-11-11-62.png

Deși e o chestie absolut normală, in zilele noastre părul pubian e încadrat la fetișuri. Dacă faci o astfel de schimbare pe unii colegi îi câștigi iar pe alții îi vei pierde, ca întotdeauna nu ai cum să îi mulțumești pe toți. Ține doar de tine cu care tabăra vrei să lucrezi mai mult. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 3 ore, Mire_sweet a spus:

Atentie☝️Sondaj de opinie.🙋Ultima vreme mi se tot cere sa imi las par pubian🤭🤭🤭doar in fata nu si pe labii,si am nevoie de cateva opinii.Voi ce parere aveti? "Da" bine vizual sau....? Like(👍) daca sunteti de acord,daca mi-ar sta bine sau daca v-ar excita,sau dislike(👎) daca nu.Ajutati-ma,imi prinde bine parerea voastra.Multuuuu❤️❤️❤️❤️

Screenshot_2021-12-20-13-11-11-62.png

Aș prefera fără de păr, dar nu e un motiv să îți dau Dislike 😉

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0
Acum 4 ore, Mire_sweet a spus:

Atentie☝️Sondaj de opinie.🙋Ultima vreme mi se tot cere sa imi las par pubian🤭🤭🤭doar in fata nu si pe labii,si am nevoie de cateva opinii.Voi ce parere aveti? "Da" bine vizual sau....? Like(👍) daca sunteti de acord,daca mi-ar sta bine sau daca v-ar excita,sau dislike(👎) daca nu.Ajutati-ma,imi prinde bine parerea voastra.Multuuuu❤️❤️❤️❤️

Screenshot_2021-12-20-13-11-11-62.png

Mda.... 👍 sau 👎, 🤔....dar tu ce-ți dorești?! Ca o fii ca "funduletul unui bebeluș sau cu un" breton"cu stil...conteaza cum pui în valoarea..."taietura"😉

 

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 14 ore, Mire_sweet a spus:

Atentie☝️Sondaj de opinie.🙋Ultima vreme mi se tot cere sa imi las par pubian🤭🤭🤭doar in fata nu si pe labii,si am nevoie de cateva opinii.Voi ce parere aveti? "Da" bine vizual sau....? Like(👍) daca sunteti de acord,daca mi-ar sta bine sau daca v-ar excita,sau dislike(👎) daca nu.Ajutati-ma,imi prinde bine parerea voastra.Multuuuu❤️❤️❤️❤️

Screenshot_2021-12-20-13-11-11-62.png

Iti sta foarte frumos cu parul pubian!! ❤️😍 Felicitari!😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 15 ore, Mire_sweet a spus:

Atentie☝️Sondaj de opinie.🙋Ultima vreme mi se tot cere sa imi las par pubian🤭🤭🤭doar in fata nu si pe labii,si am nevoie de cateva opinii.Voi ce parere aveti? "Da" bine vizual sau....? Like(👍) daca sunteti de acord,daca mi-ar sta bine sau daca v-ar excita,sau dislike(👎) daca nu.Ajutati-ma,imi prinde bine parerea voastra.Multuuuu❤️❤️❤️❤️

Screenshot_2021-12-20-13-11-11-62.png

Vizual   e ok ,  adică arată bine  , dar eu prefer  fără  par ,  pentru că  nu îmi place  să  stau cu nasul în  părul pubian  atunci  când  ... crecă nici vouă.  Da probabil că  sunt colegii care preferă  cu ,  mai ales dacă  miroase bine.  

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator Mire_sweet
Reputație: 0
Acum 26 minute, Tandem3 a spus:

Vizual   e ok ,  adică arată bine  , dar eu prefer  fără  par ,  pentru că  nu îmi place  să  stau cu nasul în  părul pubian  atunci  când  ... crecă nici vouă.  Da probabil că  sunt colegii care preferă  cu ,  mai ales dacă  miroase bine.  

Esti de belea  cu comentariile tale😂😂😂🙋

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 18 ore, Mire_sweet a spus:

Atentie☝️Sondaj de opinie.🙋Ultima vreme mi se tot cere sa imi las par pubian🤭🤭🤭doar in fata nu si pe labii,si am nevoie de cateva opinii.Voi ce parere aveti? "Da" bine vizual sau....? Like(👍) daca sunteti de acord,daca mi-ar sta bine sau daca v-ar excita,sau dislike(👎) daca nu.Ajutati-ma,imi prinde bine parerea voastra.Multuuuu❤️❤️❤️❤️

Screenshot_2021-12-20-13-11-11-62.png

Nu e rau nici asa, dar poti incerca un “landing strip”.
Impaci pe toata lumea 😋

  • Like 2
Link spre comentariu
Acum 6 ore, Mire_sweet a spus:

Esti de belea  cu comentariile tale😂😂😂🙋

Mulțumesc 😘   

 PS  --  foarte sexi  și provocatoare costumația ,  sper că  nu sunt singurul care a observat  printre altele  🤭si acest aspect .  Te pup și măcar să  fiu pe sfert  haios  ,  pe cât ești tu de frumoasă 😉

 

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 17.01.2022 la 18:26, Mire_sweet a spus:

Atentie☝️Sondaj de opinie.🙋Ultima vreme mi se tot cere sa imi las par pubian🤭🤭🤭doar in fata nu si pe labii,si am nevoie de cateva opinii.Voi ce parere aveti? "Da" bine vizual sau....? Like(👍) daca sunteti de acord,daca mi-ar sta bine sau daca v-ar excita,sau dislike(👎) daca nu.Ajutati-ma,imi prinde bine parerea voastra.Multuuuu❤️❤️❤️❤️

Screenshot_2021-12-20-13-11-11-62.png

ar fi perfect! 

  • Like 2
Link spre comentariu

Revenind la recenzii, am fost la Mirela și mi-a plăcut - drăguța , comunicativa, nu comentează la poziții chiar și propune. Nota maxima!

Totusi exista și un minus - prețul! 350 lei in garsoniera aia obosita din militari este enorm. Am mers odată in urma recenziilor dar chiar sa bat drumul pana acolo, sa fac dush intr-o așa baie și sa mai dau și 350 lei e prea de tot!

Succes

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator Mire_sweet
Reputație: 0
Acum 2 ore, peakynimfo a spus:

Revenind la recenzii, am fost la Mirela și mi-a plăcut - drăguța , comunicativa, nu comentează la poziții chiar și propune. Nota maxima!

Totusi exista și un minus - prețul! 350 lei in garsoniera aia obosita din militari este enorm. Am mers odată in urma recenziilor dar chiar sa bat drumul pana acolo, sa fac dush intr-o așa baie și sa mai dau și 350 lei e prea de tot!

Succes

Mersi mult pt recenzie si am sa tin cont,sa vad cum o mai modernizez🤔🤗Data viitoare te invit eu la un hotel si tin eu tot,ai fost supeer.Ce zici de Lido sau Intercontinental?Insist☝️☝️☝️....tin eu tot♥️Te pup👏👏👏

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Data viitoare te invit eu la un hotel si tin eu tot,ai fost supeer.Ce zici de Lido sauIntercontinental?Insist☝️☝️☝️....tin eu tot♥️Te pup”

Ma jur ca nu e prima data când sunt confuz după ce citesc un post făcut de donsoara’ Mirela…nu stiu dacă este sarcasm sau e serioasa. 
 

Ps. Mirela, in curând o sa am nevoie de un dicționar sau ceva care sa ma ajute sa-ți inteleg toate postările 😅😘

  • Like 1
  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...