Sari la conținut

❤️Mirela 0754837770💋🦋


Vizitator Mire_sweet

Postări Recomandate

Vizitator Mire_sweet
Reputație: 0
Acum 29 minute, giancarlofis a spus:

Asa matinala? La cat deschizi biroul 😳?

Dintotdeauna🥰Pe la 9 deschid biroul.Cam atunci bag calculatorul in priza😁😁😁

Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
On 1/17/2022 at 9:57 PM, dobrix said:

Salutare, 

În urma cu ceva timp am vizitat o pe domnișoară nimfomana și am rămas dator cu o recenzie.

Programare realizata ușor pe whatapp.

Locația: 8 o locație curata, aproape de metrou. Am stat în zona aia în urma cu câțiva ani...daca stăteam acolo și acum ii dădeam 9 la locatie:)))...ghinionul meu si al ei :)))

Aspect : 8.75 ....Imi place cum arata,  sânii potriviți ca mărime,  piele fina , labii de nota 10, drăguță și la fața 

OP: 9 umed cu atenție la biluțe...exact cum trebuie

NP: 7,5 - o nota mica din cauza mea . Eram cu gândul în alta parte și juniorul m a lăsat balta...

nota/ recomandare: 8.31. Eu am sa revin când am timp, mai ales dacă își lasă și par pubian ( eu sunt fan...cand am.vizitat o pe milf ul Monica nomaci parca și avea hairy pussy am finalizat de 2x în 40 de minute cred:))) . Prețul de 350 ron cam ridicat în opinia mea dar e dreptul ei pana la urma sa ceara cât vrea. Dacă făcea și anal era best buy la prețul asta. 

baftă 

Salutare stimabile!! Sa iti fie de bn!!daca imi permiti sa iti fac cateva obs(constructive zic eu).

Daca spui ca locatia este langa metrou este ca si cand nu ai spus nimic,cine vrea sa afle zona tre sa sune sau sa citeasca inapoi,asa ca este mai indicat ori sa spui zona ori in cazul de fata, sa spui cum se numeste statia,ca nu este o singura statie de metrou in Buc.😜

Nota la NP,crezi ca este corect sa dai o nota mica pt ca ti-a murit tie cocosu!!??

Pt toata lumea,colegi!!,cand dam note,hai sa nu ne gandim doar la calitatea serviciilor si sa nu notam cu creierul din chiloti,hai sa ne gandim si la preturi,sa facem intai un raport calitate-pret,dupa care sa notam,ca una e sa-i dam note Mirelei(ca suntem pe topicul ei) pt prestatie daca ar avea 200 ron/h si alta e sa notam aceeasi prestatie cand are 350ron/h.Nu poti sa dai nota...7(sa zicem)la un logan nou care costa 13000€ si sa dai aceeasi nota la acelasi logan dar care costa 25000€.

Zi buna!!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 4 ore, only-me a spus:

Salutare stimabile!! Sa iti fie de bn!!daca imi permiti sa iti fac cateva obs(constructive zic eu).

Daca spui ca locatia este langa metrou este ca si cand nu ai spus nimic,cine vrea sa afle zona tre sa sune sau sa citeasca inapoi,asa ca este mai indicat ori sa spui zona ori in cazul de fata, sa spui cum se numeste statia,ca nu este o singura statie de metrou in Buc.😜

Nota la NP,crezi ca este corect sa dai o nota mica pt ca ti-a murit tie cocosu!!??

Pt toata lumea,colegi!!,cand dam note,hai sa nu ne gandim doar la calitatea serviciilor si sa nu notam cu creierul din chiloti,hai sa ne gandim si la preturi,sa facem intai un raport calitate-pret,dupa care sa notam,ca una e sa-i dam note Mirelei(ca suntem pe topicul ei) pt prestatie daca ar avea 200 ron/h si alta e sa notam aceeasi prestatie cand are 350ron/h.Nu poti sa dai nota...7(sa zicem)la un logan nou care costa 13000€ si sa dai aceeasi nota la acelasi logan dar care costa 25000€.

Zi buna!!!

Salut, 

Dupa 200+ recenzii vin și observațiile :)). Trebuiau sa vina și astea.

Obiecția nr 1 despre locatie: cine e interesat sa o viziteze se uita la servicii unde este menționată și stația parca sau o întreabă pe ea direct.  Doar am menționat ca e aproape de metrou pt ca distanțele sunt relative pt fiecare individ.

 

Obiectia nr 2 despre mai multe ( nu am înțeles exact care este problema principala) : am dat 7,5 nu 7. Din punctul meu de vedere este o nota bună mai ales la prima întâlnire. Suntem oameni și notele sunt subiective asa ca notez exact cum consider la momentul la care scriu recenzia. Despre preț mi am exprimat opinia în recenzia mea. 

 

 

 

Link spre comentariu
Vizitator Mire_sweet
Reputație: 0
Acum 4 ore, mihaiftw a spus:

Neata mirela, încă nu știu cum ești, bebeluș, sau cu chica🤣, dacă e chica jos, pune și tu o poza❤ ca as vrea sa vin și eu doar dacă e cu freza😘 te pup zi frumoasa sa ai.

Deocamdata e cu chica.Suntem in crestere😂😂😂😂

Link spre comentariu
Vizitator Mire_sweet
Reputație: 0
Acum 4 ore, alexandru gabriel a spus:

Buna dimineata..venim la cafea aducem bomboane. .ne primesti?

Buna.Desigur.Va astept cu mare drag sa servim cafeaua impreuna🥰😘

Link spre comentariu
Vizitator Mire_sweet
Reputație: 0
1 oră în urmă, stanilla a spus:

Poza e facuta la lido sau la inter ? Au schimbat cuverturile bulangii ... 😀😀

😂😂😂😂.Neah...nici una nici alta,poza nu e facuta la hotel.E facuta la o pensiune😁

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 1/17/2022 at 6:26 PM, Mire_sweet said:

Atentie☝️Sondaj de opinie.🙋Ultima vreme mi se tot cere sa imi las par pubian🤭🤭🤭doar in fata nu si pe labii,si am nevoie de cateva opinii.Voi ce parere aveti? "Da" bine vizual sau....? Like(👍) daca sunteti de acord,daca mi-ar sta bine sau daca v-ar excita,sau dislike(👎) daca nu.Ajutati-ma,imi prinde bine parerea voastra.Multuuuu❤️❤️❤️❤️

Screenshot_2021-12-20-13-11-11-62.png

O mica dunca pe mine personal nu m-ar deranjata atata timp cat labiile sunt fund de bebelus 😍

On 1/17/2022 at 10:10 PM, GrooveDr. said:

Deși e o chestie absolut normală, in zilele noastre părul pubian e încadrat la fetișuri. Dacă faci o astfel de schimbare pe unii colegi îi câștigi iar pe alții îi vei pierde, ca întotdeauna nu ai cum să îi mulțumești pe toți. Ține doar de tine cu care tabăra vrei să lucrezi mai mult. 

Nu cred ca pierzi pe cineva pentru o dunga, darposibil sa-ti spuna ce le placea mai mult fara. Adica eu nu as renunta sa merg la cineva pentru ca si-a lasat o dunga de par pubian daca atitudinea fetei si serviciile raman la fel.

On 1/18/2022 at 1:03 PM, giancarlofis said:

Nu e rau nici asa, dar poti incerca un “landing strip”.
Impaci pe toata lumea 😋

Exact la asta m-am gandit si eu :D

On 1/18/2022 at 5:47 PM, Tandem3 said:

Mulțumesc 😘   

 PS  --  foarte sexi  și provocatoare costumația ,  sper că  nu sunt singurul care a observat  printre altele  🤭si acest aspect .  Te pup și măcar să  fiu pe sfert  haios  ,  pe cât ești tu de frumoasă 😉

 

Daaaa, claaaar da! Este o costumatie foarte provocatoare si daca este poza ta deja imi si fac programare la tine chiar daca faci oral doar protejat 😍

 

Imi cer iertare ca am venit asa tarziu cu parerea dar ma tot mut intre doua orase plus munca si mai raman in urma cu forumul 😒😘

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator Mire_sweet
Reputație: 0
Acum 3 ore, AlejandroRO a spus:

O mica dunca pe mine personal nu m-ar deranjata atata timp cat labiile sunt fund de bebelus 😍

Nu cred ca pierzi pe cineva pentru o dunga, darposibil sa-ti spuna ce le placea mai mult fara. Adica eu nu as renunta sa merg la cineva pentru ca si-a lasat o dunga de par pubian daca atitudinea fetei si serviciile raman la fel.

Exact la asta m-am gandit si eu :D

Daaaa, claaaar da! Este o costumatie foarte provocatoare si daca este poza ta deja imi si fac programare la tine chiar daca faci oral doar protejat 😍

 

Imi cer iertare ca am venit asa tarziu cu parerea dar ma tot mut intre doua orase plus munca si mai raman in urma cu forumul 😒😘

💋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...