Sari la conținut

❤️Mirela 0754837770💋🦋


Vizitator Mire_sweet

Postări Recomandate

  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 40 minute, Mire_sweet a spus:

❤️❤️❤️❤️🙅🏻‍♀️IMG20220125141123.jpg.26230ffea9f345c3e48f0800943d8117.jpg

Tocmai ce am fost saptamana trecuta la Mirela! Mi se scoala pula numai ce ma gandesc la ce nebunii am facut cu ea. Dulce ca o bomboana! 🥂

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
On 1/21/2022 at 12:52 PM, dobrix said:

Salut, 

Dupa 200+ recenzii vin și observațiile :)). Trebuiau sa vina și astea.

Obiecția nr 1 despre locatie: cine e interesat sa o viziteze se uita la servicii unde este menționată și stația parca sau o întreabă pe ea direct.  Doar am menționat ca e aproape de metrou pt ca distanțele sunt relative pt fiecare individ.

 

Obiectia nr 2 despre mai multe ( nu am înțeles exact care este problema principala) : am dat 7,5 nu 7. Din punctul meu de vedere este o nota bună mai ales la prima întâlnire. Suntem oameni și notele sunt subiective asa ca notez exact cum consider la momentul la care scriu recenzia. Despre preț mi am exprimat opinia în recenzia mea. 

 

 

 

Salut!!ai citit tot si nu ai inteles nimic🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️.

Pnm...scopul unei recenzii este..!?!?!?...sa ne informam nu sa ne laudam ca suntem cei mai mari futaciosi,NU???

Pai ce info dai tu cand spui :"locatia este langa metrou".

Cat despre nota,corect,este dreptul tau sa notezi cum vrei pt ca este parerea ta si exp ta dar inca o data te intreb,este corect sa-i scazi ei nota pt prestatie ca ti-a murit tie po** din motivele tale pers nu din cauza ei!!??

Nu vreau sa ma cert cu tine,dar daca tot vrei sa-ti aduci contributia cu info prin recenzii,atunci fa-o cum trebuie.

In rest...zi buna!!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
18 hours ago, laury said:

Te iau cu mine data viitoare, poate vrea Mirela un MMF? 😊

Ce-au sarit baietii la propunerea ta! :) Adevarul este ca e foarta draguta, Mirela. Nu ma asteptam sa puna poza cu fata, ci asteptam frizura de jos cum promisese ea aici..

Link spre comentariu
Vizitator Mire_sweet
Reputație: 0

Buna ziua tuturor🙋.Nu voi mai putea fi disponibila saptamana aceasta.Revin luni.Va multumesc pentru intelegere si o zi frumoasa si plina de energie va doresc🌞💋

Screenshot_2022-01-27-10-42-00-84.png

Link spre comentariu
La 21.11.2021 la 11:21, sens a spus:

Eu cand le vad in ce mizerii de garsoniere/ap presteaza servicii matrimoniale, ma ia cu sila.

Intri in casa, nu ti inspira decat mila, zero atmosfera erotica, paturi vechi de lemn care fac ca toate alea, lenjerii din Obor, perne de 3 lei si totusi vor sute si sute de lei… pe ce?!?

 

Eu prefer sa ceara bani pe fizic si cum presteaza ,se poarta pe parcursul intalnirii. Ia ti o amanta si inchiriaza ti o garsoniera si amenajeazo pe gustul tau daca vrei atmosfera. E suficient ca spatiul de actiune sa fie curat si decent . Dar tu poate esti designer imobiliar. Si intai inspectezi locatia. Eu cred ca banii ii dai pe calitatea fetei din fata ta, nu pt locatie. Si o fata care e de calitate alege o locatie decenta. Nu cred ca sta intr o cocina. Dar sunteti unii cu pretentii exagerate. Vrei papuci Gucci, prosoape de bumbac, perne din puf de gasca, 7 feluri de geluri de dus, lumanari, muzica in fundal, sampanie si caviar.Nici la hotel nu gasesti asa ceva. Poate la unu de 7 stele la care platesti de la 2000 de euro pe noapte in sus . Iar daca apartmentul e ok va vaietati ca nu aveti locuri de parcare si tot asa. Prea multe pretentii la 200 de lei. Daca stai bine pe bani inchiriaza tu un apartament pe gustul tau si cheama fata la locatie. Arunca peste 1000 de lei si stii o treaba. Sa inchiriezi in regim hotelier nu e chiar asa simplu. Si daca ai un apartament ca la carte garanteaza cineva ca gasesti persoane care nu ti l distrug?

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
Acum 9 ore, JoeRW a spus:

Eu prefer sa ceara bani pe fizic si cum presteaza ,se poarta pe parcursul intalnirii. Ia ti o amanta si inchiriaza ti o garsoniera si amenajeazo pe gustul tau daca vrei atmosfera. E suficient ca spatiul de actiune sa fie curat si decent . Dar tu poate esti designer imobiliar. Si intai inspectezi locatia. Eu cred ca banii ii dai pe calitatea fetei din fata ta, nu pt locatie. Si o fata care e de calitate alege o locatie decenta. Nu cred ca sta intr o cocina. Dar sunteti unii cu pretentii exagerate. Vrei papuci Gucci, prosoape de bumbac, perne din puf de gasca, 7 feluri de geluri de dus, lumanari, muzica in fundal, sampanie si caviar.Nici la hotel nu gasesti asa ceva. Poate la unu de 7 stele la care platesti de la 2000 de euro pe noapte in sus . Iar daca apartmentul e ok va vaietati ca nu aveti locuri de parcare si tot asa. Prea multe pretentii la 200 de lei. Daca stai bine pe bani inchiriaza tu un apartament pe gustul tau si cheama fata la locatie. Arunca peste 1000 de lei si stii o treaba. Sa inchiriezi in regim hotelier nu e chiar asa simplu. Si daca ai un apartament ca la carte garanteaza cineva ca gasesti persoane care nu ti l distrug?

Te ai bagat ca supozitorul fara sa intelegi ceva… 

Vbesti de Gucci, de caviar?…bati campii, faci analiza din privinta curvei, faci analiza din privinta celui ce inchiriaza…ia ti o la laba sa te racoresti putin!

Nu a vbit nmn de lux, am pomenit de cerinte minime modestule.

Daca tu esti disperat de pizda si futi in orice conditii, e problema ta, insa sunt si oameni ce cauta un mix: corp ok, atitudine placuta, locatie curata, un pat confortabil, o lenjerie curata(nu toate carpele scamosate).

Pe viitor cand vrei sa intri pe sub pielea curvelor, cauta alte metode.

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator Mire_sweet
Reputație: 0
Acum 8 ore, sens a spus:

Te ai bagat ca supozitorul fara sa intelegi ceva… 

Vbesti de Gucci, de caviar?…bati campii, faci analiza din privinta curvei, faci analiza din privinta celui ce inchiriaza…ia ti o la laba sa te racoresti putin!

Nu a vbit nmn de lux, am pomenit de cerinte minime modestule.

Daca tu esti disperat de pizda si futi in orice conditii, e problema ta, insa sunt si oameni ce cauta un mix: corp ok, atitudine placuta, locatie curata, un pat confortabil, o lenjerie curata(nu toate carpele scamosate).

Pe viitor cand vrei sa intri pe sub pielea curvelor, cauta alte metode.

V-as ruga sa va linistiti,da? Nu ajungem nicaieri cu atatea contradictorii.O zi frumoasa☝️🤗🤗🤗♥️

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...