Sari la conținut

Anca New 0791426758


Ancaa

Postări Recomandate

  • Telefon: 0758359691
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0758359691
  • Oras:Ploiesti

Buna dragilor acesta este programul meu           luni de la 10,30 pana la 22,00                              marți de la 10,00 pana la 22,00                            mercuri de la 10 00 pana la 22 00                        joi de la 10 00 pana la 22 00                                 vineri de la 10 00 pana la 22 00                            sambata de la 10 00 pana la 22 00                     😘😘😘🥰🥰🥰😍😍🤩🤩

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am vizitat-o si eu pe anca cu vreo saptamana in urma. 

Arata ca in poze, draguta tipa, am intrat, am vazut, am ramas, am ales o finalizare. 

Nu are apa calda, s-a oferit sa imi dea niste servetele umede in loc de baie :))), i-am spus ca e ok si apa rece numai ca nu avea nici prosop. De asta cred ca nici igiena ei nu e tocmai cum trebuie...

Actiunea a inceput cu un OP, maxim 1 minut sau doua dupa care s-a plictisit probabil si a zis sa trecem la NP. Am inceput cu LOT si aici s-a plictisit repede, am trecut in doggy si am finalizat repede. 

Nu pare genul foarte comunicativa. 

Locatia: usor de ajuns, pe republicii

Cadou: 100 ron / finalizare

 

  • Confuz 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
On 9/16/2022 at 2:00 AM, andubun said:

Am vizitat-o si eu pe anca cu vreo saptamana in urma. 

Arata ca in poze, draguta tipa, am intrat, am vazut, am ramas, am ales o finalizare. 

Nu are apa calda, s-a oferit sa imi dea niste servetele umede in loc de baie :))), i-am spus ca e ok si apa rece numai ca nu avea nici prosop. De asta cred ca nici igiena ei nu e tocmai cum trebuie...

Actiunea a inceput cu un OP, maxim 1 minut sau doua dupa care s-a plictisit probabil si a zis sa trecem la NP. Am inceput cu LOT si aici s-a plictisit repede, am trecut in doggy si am finalizat repede. 

Nu pare genul foarte comunicativa. 

Locatia: usor de ajuns, pe republicii

Cadou: 100 ron / finalizare

 

o nu a murit de indata ce am citit experienta ta, multumim pt informatie

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

De ce nu a spus nimeni ca e tiganca? ( nu stiu de ce am ramas) In fine… vizitat acum cateva zile…alta care nu te lasa sa te dezbraci de tot si intinde mana ca ultima miloaga zambind…( nu stiu de ce am ramasa 2 ) la oral m a intrebat daca vreau hard sau slow. Am ales hard ca sa plec mai repede… nu cred ca stie ce e ala hard. Hard cu mana poate… 🙃 ii zic ca ti am zis la telefon ptr limbi… se pune pe spate cu picioarele stranse… nu se poate linge nimic… o asez pe burta strangea bucile tot… o ridic spre capra se retragea… ii zic hai ca vad ca ai mintit la tel ptr limbi… hai normal. Imi pune un prezervativ imens si incerc umeri craci… nici o sansa la cum se retragea in spate… moare de tot si ii zic hai oral… ea imi spune ca altceva in afara de laba nu se mai poate altceva… tac si inghit… imi face laba eu intins pe spate pana oboseste mana. Schimba mana… imi dau intr un final drumul….pe mana ei si pe mine…. Ea tot fredona niste manele… a fost mereu zambitoare, era trasa sau beata… in timp ce m a imbracm i am zis ca nu o sa mai vin vreodata, fiindca laba pot sa fac si eu acasa gratis… a zambit la mine… 

pacat de tatele si bucile ei.

consider o alta teapa luata .100 lei ptr o laba…

De evitat cel putin ptr mine

De revenit niciodata!

  • Haha 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova
Acum 29 minute, PetrolulPloi a spus:

De ce nu a spus nimeni ca e tiganca? ( nu stiu de ce am ramas) In fine… vizitat acum cateva zile…alta care nu te lasa sa te dezbraci de tot si intinde mana ca ultima miloaga zambind…( nu stiu de ce am ramasa 2 ) la oral m a intrebat daca vreau hard sau slow. Am ales hard ca sa plec mai repede… nu cred ca stie ce e ala hard. Hard cu mana poate… 🙃 ii zic ca ti am zis la telefon ptr limbi… se pune pe spate cu picioarele stranse… nu se poate linge nimic… o asez pe burta strangea bucile tot… o ridic spre capra se retragea… ii zic hai ca vad ca ai mintit la tel ptr limbi… hai normal. Imi pune un prezervativ imens si incerc umeri craci… nici o sansa la cum se retragea in spate… moare de tot si ii zic hai oral… ea imi spune ca altceva in afara de laba nu se mai poate altceva… tac si inghit… imi face laba eu intins pe spate pana oboseste mana. Schimba mana… imi dau intr un final drumul….pe mana ei si pe mine…. Ea tot fredona niste manele… a fost mereu zambitoare, era trasa sau beata… in timp ce m a imbracm i am zis ca nu o sa mai vin vreodata, fiindca laba pot sa fac si eu acasa gratis… a zambit la mine… 

pacat de tatele si bucile ei.

consider o alta teapa luata .100 lei ptr o laba…

De evitat cel putin ptr mine

De revenit niciodata!

Nasoală experiență frate,astea ar trebui ele să plătească pentru deranj,cel puțin. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...