Sari la conținut

Matura


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 20 ore, kjkkk12 a spus:

Am fost acum vreo 2 luni. 100 finalizarea,150 ora. Nu e cine știe ce dar îți faci treaba mai ales dacă ai și vreo fantezie cu mature neepilate. Accepta și orice poziție.

Multumesc, dar poți sa dai mai multe detalii, cum e la oral, anal?

Multumesc

Link spre comentariu
  • Oras:Terra
  • Oras:Terra
Acum 2 ore, peticelxxl a spus:

Multumesc, dar poți sa dai mai multe detalii, cum e la oral, anal?

Multumesc

Da-o in gâții ei ca are topic mai uitati-va si voi un pic, am recenzat-o si eu, cauta sa vezi, nu merita, are vreo 55 de ani, si e pe fast fuck, aia nu, aia nu, cand sa bagi in cur zice ca are o problena si momentan nu poate anal, asa face cu toti fraierii.. deci consider capitol incheiat se poate inchide topicul !

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Am fost si eu o data la ea, avea locatia langa 7 strazi in gruia, 100/200, mi-am reantalnit bunica de mult moarta, am zis ca a inviat iar de spaima am aprins o lumanare si am zis "adevarat a inviat"..doamna cu pricina "cine a inviat?"...zic bunica, ok sa trecem peste, platit o ora cu anal, fara dus ca am si acasa, ma intind pe un pat care scartaia de iti rupea si splina la ce vechi era, incepe un oral de zici ca se gandea la cate datorii are la provident, bag mana la pizda si dau peste jungla, bleahhh!! Ma intreaba daca vreau 69, zic pas ca nu-mi place desi ador pozitia, il scoala cumva cu chiu cu vai, a-l meu mai mult mort de spaima la vederea invierii, tragr un prezervativ peste, se urca peste mine, si incepe sa o bage cu toata mana, ma da-ma dracu, cand se craceste o data de flocii aia nu am vazut nimic, zic plm la ce fata are asta daca a fost barbat si acuma s-a operat🤦‍♂️ ii zic sa se puma capra, macar sa nu-i vad mecla, ma proptesc in groapa aia din pat cu genunchii si il iau pe a-l meu sa-l bag, pula, nimic, se mai chinuie si ea, una alta, ii zic las-o-n plm ca nu-i ce trebe, greseala mea pe ziua de azi, dar cred ca mai mult de frica sau din respect imi da 100 inapoi🤦‍♂️ in 10 secunde deja eram imbracat si pe aici iti e drumu, cocncluzie, doamna e urata de zici ca e barbat, vocea ii e groasa de zici ca fumeaza troscoțălu de pr marginea santului, pot sa zic ca o igiena cam de 20 la suta, fast nu am prea simtit, s-a chinuit un pic, probabil s-a gandit ca daca o scoala din morti prinde si ea ceva viu.

Nu o recomand decat daca vrri sa-ti intarci copii, sau sa scoti fantomele din casa!

  • Like 4
  • Haha 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Acum 4 ore, Baddboykills a spus:

Am fost si eu o data la ea, avea locatia langa 7 strazi in gruia, 100/200, mi-am reantalnit bunica de mult moarta, am zis ca a inviat iar de spaima am aprins o lumanare si am zis "adevarat a inviat"..doamna cu pricina "cine a inviat?"...zic bunica, ok sa trecem peste, platit o ora cu anal, fara dus ca am si acasa, ma intind pe un pat care scartaia de iti rupea si splina la ce vechi era, incepe un oral de zici ca se gandea la cate datorii are la provident, bag mana la pizda si dau peste jungla, bleahhh!! Ma intreaba daca vreau 69, zic pas ca nu-mi place desi ador pozitia, il scoala cumva cu chiu cu vai, a-l meu mai mult mort de spaima la vederea invierii, tragr un prezervativ peste, se urca peste mine, si incepe sa o bage cu toata mana, ma da-ma dracu, cand se craceste o data de flocii aia nu am vazut nimic, zic plm la ce fata are asta daca a fost barbat si acuma s-a operat🤦‍♂️ ii zic sa se puma capra, macar sa nu-i vad mecla, ma proptesc in groapa aia din pat cu genunchii si il iau pe a-l meu sa-l bag, pula, nimic, se mai chinuie si ea, una alta, ii zic las-o-n plm ca nu-i ce trebe, greseala mea pe ziua de azi, dar cred ca mai mult de frica sau din respect imi da 100 inapoi🤦‍♂️ in 10 secunde deja eram imbracat si pe aici iti e drumu, cocncluzie, doamna e urata de zici ca e barbat, vocea ii e groasa de zici ca fumeaza troscoțălu de pr marginea santului, pot sa zic ca o igiena cam de 20 la suta, fast nu am prea simtit, s-a chinuit un pic, probabil s-a gandit ca daca o scoala din morti prinde si ea ceva viu.

Nu o recomand decat daca vrri sa-ti intarci copii, sau sa scoti fantomele din casa!

Ba frate esti tare mor de ras .bravo si merci pt recenzie

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ici et la
  • Oras:Ici et la
La 22.11.2021 la 16:12, Baddboykills a spus:

Am fost si eu o data la ea, avea locatia langa 7 strazi in gruia, 100/200, mi-am reantalnit bunica de mult moarta, am zis ca a inviat iar de spaima am aprins o lumanare si am zis "adevarat a inviat"..doamna cu pricina "cine a inviat?"...zic bunica, ok sa trecem peste, platit o ora cu anal, fara dus ca am si acasa, ma intind pe un pat care scartaia de iti rupea si splina la ce vechi era, incepe un oral de zici ca se gandea la cate datorii are la provident, bag mana la pizda si dau peste jungla, bleahhh!! Ma intreaba daca vreau 69, zic pas ca nu-mi place desi ador pozitia, il scoala cumva cu chiu cu vai, a-l meu mai mult mort de spaima la vederea invierii, tragr un prezervativ peste, se urca peste mine, si incepe sa o bage cu toata mana, ma da-ma dracu, cand se craceste o data de flocii aia nu am vazut nimic, zic plm la ce fata are asta daca a fost barbat si acuma s-a operat🤦‍♂️ ii zic sa se puma capra, macar sa nu-i vad mecla, ma proptesc in groapa aia din pat cu genunchii si il iau pe a-l meu sa-l bag, pula, nimic, se mai chinuie si ea, una alta, ii zic las-o-n plm ca nu-i ce trebe, greseala mea pe ziua de azi, dar cred ca mai mult de frica sau din respect imi da 100 inapoi🤦‍♂️ in 10 secunde deja eram imbracat si pe aici iti e drumu, cocncluzie, doamna e urata de zici ca e barbat, vocea ii e groasa de zici ca fumeaza troscoțălu de pr marginea santului, pot sa zic ca o igiena cam de 20 la suta, fast nu am prea simtit, s-a chinuit un pic, probabil s-a gandit ca daca o scoala din morti prinde si ea ceva viu.

Nu o recomand decat daca vrri sa-ti intarci copii, sau sa scoti fantomele din casa!

🤣🤣🤣 Foarte tare frate 🤣🤣🤣

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...