Sari la conținut

Cine e orlando muistul?


Postări Recomandate

  • Oras:Cartierul cu 3 litere
  • Oras:Cartierul cu 3 litere
5 minutes ago, gallo said:

Nu imi cer permisiunea de la tine ce sa postez bulangiule! Esti un salau puturos kakatule! Ma pish pe tine salaule, eva, poate sa spuna adevarul! De ce o bati bai pizda proasta, pestalau proxenet ce esti! Ai umplut-o pe eva de vamatai, ii este frica de tine salaule! Daca te prind, te caci pe tine homalaule!

 Te-ai inervat ? Asta vroiam să îți plesnească o arteră 

=))

 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
9 minutes ago, Tandem3 said:

 De azi nu mai bag în seamă  clonati,   nu mă  m ai interesează  minusurile lor.  Chiar că  e joacă  de copii.   Și eu un fraier dacă  îi  mai alimentez cu discuți inutile. 

 Praful să  aleagă de ei😂🤣🤣

Iti dai seama ca cineva incaseaza bani frumosi de pe urma atator clone cu cont premium ? Dar se duce cu totul pe pula forumul asta. clonele nu vor fi sterse , ca deh , sunt cu cont premium si aduc bani iar cei care injura ca la usa cortului nu vor fi scosi de pe forum ca ii provoaca pe altii sa isi faca clone cu cont premium ca sa ke poata da minus. Frumos.... , uIte....

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Indecisu
Reputație: 0
Acum 17 minute, disjokey a spus:

 Te-ai inervat ? Asta vroiam să îți plesnească o arteră 

=))

 

Cu ce crezi ca o gresit lisandru de o fost banat ultima oara ? Ca mai are putin si se face albastru 😀

Link spre comentariu
  • Oras:Cartierul cu 3 litere
  • Oras:Cartierul cu 3 litere
13 minutes ago, Indecisu said:

Cu ce crezi ca o gresit lisandru de o fost banat ultima oara ? Ca mai are putin si se face albastru 😀

Cu nimic, doar că l-a depășit pe Paulica la albăstreală, merită un banner anul ăsta

=))

  • Like 2
  • Haha 1
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Provence
  • Oras:Provence
Acum 23 ore, disjokey a spus:

 Te-ai inervat ? Asta vroiam să îți plesnească o arteră 

=))

 

Muie, tocmai mi-a spus o fata ca esti un bulangiu! Se confirma faptul ca sugi pula sandilaule! 

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
3 hours ago, Liviu555 said:

Mai , deci nu imi vine sa cred! Omul asta care injura in stanga si in dreapta , uita sa iasa de pe un cont sa intre pe altul si se citeaza el pe sine , de ep acelasi cont!  😆

Umbla cu capul plin de bautura si incurca clonele. A mai gresit in trecut, literamente incearca sa provoace un context ca sa atace pe cine are el boala, nu ma intreba patologia desi cred ca e sifilis stadiu 3.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Provence
  • Oras:Provence
Acum 19 ore, ionica 73 a spus:

Umbla cu capul plin de bautura si incurca clonele. A mai gresit in trecut, literamente incearca sa provoace un context ca sa atace pe cine are el boala, nu ma intreba patologia desi cred ca e sifilis stadiu 3.

De sifilis in stadiul 3 suferi bai bulangiule? Ionica rama mica, imi este mila de tine clonatule!🤣

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

Nu mă mai tăguiți , vă rog.

Pot să fiu Joker pentru voi  , pot să fiu și Iancu Jianu sau a mia clona a clonatului care s-a clonat sa se cloneze împotriva clonelor ,  nu vreau să intru în discuțiile voastre sterile , nu dau minusuri și nu mă deranjează dacă primesc. Mă consider om glumeț dar ce se întâmplă pe aici nu poate fi încadrat ca gluma. 👎

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
3 minutes ago, moldoclaudiu said:

Nu mă mai tăguiți , vă rog.

Pot să fiu Joker pentru voi  , pot să fiu și Iancu Jianu sau a mia clona a clonatului care s-a clonat sa se cloneze împotriva clonelor ,  nu vreau să intru în discuțiile voastre sterile , nu dau minusuri și nu mă deranjează dacă primesc. Mă consider om glumeț dar ce se întâmplă pe aici nu poate fi încadrat ca gluma. 👎

@Liviu555 fa și tu un bine tuturor și taci 

Link spre comentariu

@CharonIV,   varule,   ce au cu tine  clonele lui Făt  frumos ?   Mai ieri  ,  erai mare barosan 😌 milionar în puncte😚🙄 ,  azi  ești  parnăiaș  🙄 adică pe minus  .   Da fii sincer cu fratele tău.  

Le ai futut  amantele în cur ?  Ești PSD dist.?  Ai rănit vre-o fată din ograda lor?  Miști mâinile  când mergi ? Ceva ceva ai făcut tu.  

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...