Sari la conținut

Claudia 35 ani - 0724742917


Vizitator anonim9207

Postări Recomandate

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
Acum 9 ore, allinclusive a spus:

Am fost eu de 3x la doamna , servicii bune , fără graba pozele sunt reale doamna în cauza foarte curata și foarte atenta la dorințele clientului . Eu zic ca se merita investiția 

In cazul acesta ar fi ideal sa ne lasi si noua o recenzie completa. Ne vorbesti despre investitie dar nu stim preturi, si servicii. Lipseste esenta si sensul. Asteptam o recenzie totusi! Multumim

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
La 28.12.2021 la 20:02, allinclusive a spus:

Am mai marcat de 2x la doamna , totul la superlativ cu tot ce trebuie mângâieri sărutări lins cam peste tot + fin. Orala pana la ultima picătură  . Am întrebat și de forum și a zis ca vrea sa fie totul cât mai discret .

Confirm. Am fost ieri pt prima data la doamna. O sa mai revin . Sper sa stea cât mai mult la noi în oraș 😀 Ciocane tari sa aveți baieti 

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde
La 22.11.2021 la 21:03, allinclusive a spus:

Confirm ce spune colegul mai sus 100 fin cu cim și 200 ora nu știu dacă face anal nu ma interesat . Locația o are pe strada viilor dacă nu ma înșel 

Fost și eu. 1 finalizare on/np cu fk și cim 100 lei. Pe parcursul întâlnirii se implică. O suge mișto. Igiena ok.

Link spre comentariu

  • Oras:Arges
  • Oras:Arges

Am fost eu azi la ea ,pt a doua oara.locatie pe langa ramada strada viilor,usor de ajuns.am vrut sa stau o 1h dar mi a zis ca trebuie sa anunt mai intai.in fine am stat o finalizare.locati 9 bloc ok camera ok zona ok nu am venit sa cumpar ap, doamna frumusica la 40 de ani,comunicativa accepta fk, oral np/np .sani maricei,frumosi.mai rar milfa asa in pitesti.pt mine este de revenit.nu m a grabit ..seara buna

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...