Sari la conținut

Cea mai dracoasa bruneta Naty22! 0735351923/0790378763


Vizitator bettypreda19

Postări Recomandate

Avem locuri libere la birou pentru un trio amoros cu, colega mea futacioasa ca și mine, 💕🍓💯asa am au chef de un show lesby sa ne lingem sa ne sarutam, sa ne dam limbute în pizda! 🦚🐣🐥💞🍓🥰💯🥰💯💯🥰🥰💯🤣💯🤣💯🤣💯🤣

Brediceanu nr 21! 

  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

150 finalizarea include NP, ON, sex intre sâni 💯🥰💯💕🍓🍓

300 de lei o ora include NP, ON duș împreună, sex intre sânii, sărutări și pe gura igiena impecabila, 69, diferiye poziții, gfe, footjob, masaj de relaxare! 🥰💯💯🥰

Uro 50 de lei extra! 💯🥰🍓

Locatia Adora Forest nr 40 (Constructoriilor nr 40) 🥰🍓💕💯

Programarii pe wapp sau apel! 

Va aștept sa ne cunoaștem va pwp! 

Deschis pana diseară la ora 00:0!💕💯🥰

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 1 oră, naty22 a spus:

150 finalizarea include NP, ON, sex intre sâni 💯🥰💯💕🍓🍓

300 de lei o ora include NP, ON duș împreună, sex intre sânii, sărutări și pe gura igiena impecabila, 69, diferiye poziții, gfe, footjob, masaj de relaxare! 🥰💯💯🥰

Uro 50 de lei extra! 💯🥰🍓

Locatia Adora Forest nr 40 (Constructoriilor nr 40) 🥰🍓💕💯

Programarii pe wapp sau apel! 

Va aștept sa ne cunoaștem va pwp! 

Deschis pana diseară la ora 00:0!💕💯🥰

🥰💯💕🍓

  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 4 ore, naty22 a spus:

150 finalizarea include NP, ON, sex intre sâni 💯🥰💯💕🍓🍓

300 de lei o ora include NP, ON duș împreună, sex intre sânii, sărutări și pe gura igiena impecabila, 69, diferiye poziții, gfe, footjob, masaj de relaxare! 🥰💯💯🥰

Uro 50 de lei extra! 💯🥰🍓

Locatia Adora Forest nr 40 (Constructoriilor nr 40) 🥰🍓💕💯

Programarii pe wapp sau apel! 

Va aștept sa ne cunoaștem va pwp! 

Deschis pana diseară la ora 00:0!💕💯🥰

🍓💯🥰💕 Am sa postez mereu asa deoarece sunt întrebata des preturi, servici, citiți dragiilor aici deoarece de aceea scriu aici sa vedeți! 🥰😒

  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Bună dragiilor sunt libera la birou pana diseară la ora 00:00!

Va pwp sa înceapă distracția ca este vineriiiii! 💯💯💯💕👌🥰👌🥰👌Dați drumu la iubittt! 

Adora Forest nr 40 (constructorilor nr 40)🥰👌🥰💯🍓👌

Programarii pe wapp! 🍓👌💯

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator noutm
Reputație: 0

Salutare all,

Nu ma pricep eu la Recezii, dar pot sa zic ca totul a fost super OK. Am tot citit pe aici atatea comentarii, atatea rautati, dar pana la urma am zis hai sa ma conving singur.

Am stabilit intalnirea pe WTS, fara vre-o problema, am ajuns, am fost primit foarte calduros si fara POZE :))).

Actiunea a fost super ok avand in vedere ce bust generos poate sa aibe, OP super OK, NP scurt datorita mie(ea ar fi vrut mai mult, dar atat a fost sa fie pana data viitoare) dar foarte OK, firbinte rau si nu a folosit gel.

La note nu ma prea pricep eu insa o sa incerc

Locatie 10

Aspect 9,5 pentru mine

OP 9

NP 9

 

Din punctul meu de vedere este de recomandat, dar fiecare cu parerea lui.

 

Bafta tuturos si stiuleti tari :)))

Link spre comentariu
Acum 40 minute, noutm a spus:

Salutare all,

Nu ma pricep eu la Recezii, dar pot sa zic ca totul a fost super OK. Am tot citit pe aici atatea comentarii, atatea rautati, dar pana la urma am zis hai sa ma conving singur.

Am stabilit intalnirea pe WTS, fara vre-o problema, am ajuns, am fost primit foarte calduros si fara POZE :))).

Actiunea a fost super ok avand in vedere ce bust generos poate sa aibe, OP super OK, NP scurt datorita mie(ea ar fi vrut mai mult, dar atat a fost sa fie pana data viitoare) dar foarte OK, firbinte rau si nu a folosit gel.

La note nu ma prea pricep eu insa o sa incerc

Locatie 10

Aspect 9,5 pentru mine

OP 9

NP 9

 

Din punctul meu de vedere este de recomandat, dar fiecare cu parerea lui.

 

Bafta tuturos si stiuleti tari :)))

Mulțumesc frumos te pwp, ma bucur ca te am cunoscut, te mai aștept pe la mine..... Faza cu pozele nu vor exista niciodată la mine 💯💯💕🍓🥰Te sărut dulce! 🍓

Link spre comentariu
  • Oras:Londra
  • Oras:Londra

Salut, domnilor. Din păcate nu am avut ocazia să ajung în țară de când m-am înregistrat aici, și nici nu am avut ocazia să mă folosesc de forumul ăsta,  de aici și   prima mea recenzie.

Acum despre ceea ce am vizitat:

Programare pe WhatsApp cu o oră înainte de acțiune, locația decentă, curată, este la adresa  menționată de ea. Am fost primit cu o atitudine mișto, am fost întrebat ce doresc să beau, apoi o mică, conversație de relaxare, că nu prea eram în "apele" mele, apoi am achitat 150 Lei pentru acțiune, 1 finalizare.

La corp e așa cum se descrie, drăguță la față, iar mențiune pentru amatorii de dame slim, de știut că are ceva kilograme în plus, dar bine proporționate, pe gustul meu. Început cu ON chiar bun, cu atenție și la ouă, apoi LOT, unde am finalizat. De revenit dacă mai apare pe radarul meu.

Să aveți o zi faină

  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 5 ore, unugabi a spus:

Salut, domnilor. Din păcate nu am avut ocazia să ajung în țară de când m-am înregistrat aici, și nici nu am avut ocazia să mă folosesc de forumul ăsta,  de aici și   prima mea recenzie.

Acum despre ceea ce am vizitat:

Programare pe WhatsApp cu o oră înainte de acțiune, locația decentă, curată, este la adresa  menționată de ea. Am fost primit cu o atitudine mișto, am fost întrebat ce doresc să beau, apoi o mică, conversație de relaxare, că nu prea eram în "apele" mele, apoi am achitat 150 Lei pentru acțiune, 1 finalizare.

La corp e așa cum se descrie, drăguță la față, iar mențiune pentru amatorii de dame slim, de știut că are ceva kilograme în plus, dar bine proporționate, pe gustul meu. Început cu ON chiar bun, cu atenție și la ouă, apoi LOT, unde am finalizat. De revenit dacă mai apare pe radarul meu.

Să aveți o zi faină

Hei multumesc frumos te mai astept pe la mine cu drag! 🍓💯🥰

De maine incep programul la birou de la ora 10:00,pana seara la ora 00:00!

Impreuna cu, colega mea! 💯🥰🍓🥰

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...