Sari la conținut

Cea mai dracoasa bruneta Naty22! 0735351923/0790378763


Vizitator bettypreda19

Postări Recomandate

Acum 9 ore, alex300587 a spus:

si eu am vizitato pe Bety,prin vara,fiind prima oara la ea,dupa mai multe vizite la superba Larisa,cred ca am mai scris si atunci,nu inteleg de unde atata hate pe lume,fata chiar e ok,ca nu va place unora fizic,asta e alta problema,nu e obeza,cum am mai vazut ca o catalogheaza unii,e o femeie cu forme,iar serviciile sunt chiar de super calitate!!!sper sa ajung cat de curand la tine Bety!te pup!

Te pwp Alex cu drag te mai aștept! 🎀🥰🌷🌷🎁🎁

Link spre comentariu
Acum 11 ore, pulalela a spus:

Având in vedere toate discuțiile de aici cu pozele, am decis să o vizitez si eu ieri pe Naty/Bety pentru o sesiune foto :)))

a fost a doua vizită si asta e a doua recenzie, din câte îmi aduc aminte am mai lăsat una si pe celălalt topic.

Știam de prima dată că o sa fie totul ok, nu înțeleg de ce atâta mizerie cu faza cu pozele :)))

Trec direct la note, nu are rost mai mult:

ON - 8 - atentă peste tot si unde trebuie

NP - 9 - știe ce face, știe să se facă plăcută, știe ce să zică sa fie bine, si se mișcă cum trebuie

Intre sâni - 10 - asta e criptonita mea :))), țâțele mari

Urmează o vizită la colega Larisa 😂

PS: i-am sugerat să pună o cameră de filmat la intrare, să nu se mai chinuie să ascundă aparatul :))), e mai simplu așa 🤣

Am stabilit si cu ea si cu Larisa că data viitoare aduc eu aparatul meu pentru o sesiune foto :))))

Cine vrea să dea cu hate, eu prefer să dau la buci🖕

Numa bine pentru toti sa fie!

Te pwp mersi frumos de recenzie! 🌷🎀🥰

Link spre comentariu

Era de așteptat sa apară supozitoarele cu recenții pro, apropo sa umplut situ-ul de astia ca voi care ridicați in slăvi toate curvele. Asta ii un site unde ne informam noi între noi dar de când au apărut curvele să își facă cont au apărut și supozitoarele, automat ca apare și deranjul. Pt mine ramine Natty sau Betty sau ce cont își va face in viitor, de evitat. 
 Și nu mai încerca sa o sugi ca tu nu ai făcut poze sau ca vei face, esti o lătură și punct.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara
Acum 1 oră, shoby233 a spus:

Era de așteptat sa apară supozitoarele cu recenții pro, apropo sa umplut situ-ul de astia ca voi care ridicați in slăvi toate curvele. Asta ii un site unde ne informam noi între noi dar de când au apărut curvele să își facă cont au apărut și supozitoarele, automat ca apare și deranjul. Pt mine ramine Natty sau Betty sau ce cont își va face in viitor, de evitat. 
 Și nu mai încerca sa o sugi ca tu nu ai făcut poze sau ca vei face, esti o lătură și punct.

e prima si ultima oara cand iti raspund,faptul ca pt mine Bety a fost ok,ca serviciile miii s au parut de calitate,nu ma face supozitor!!cand eu am parut pe forum tu posibil sa fii fost inca in clasele primare!!

  • Haha 1
Link spre comentariu

Hei buna sunt libera la birou impruna cu, colega mea Lariss! 💯❤️🥰💯

Intram si la trio cu tot anal, normal, oral 69, sex intre sâni, sărutări, show-ul lesby intre noi doua ne lingem ne sarutam ne pupam 🥰💯🥰❤️🤗🤗🤗🤗

Liviu Rebreanu blocurile noi 177. 

Progrmariile pe wapp as dorii. 

Confirmare înainte cu 30 de minute! 

Cei care nu confirma li se va bloca numerele. ❤️🥰💯💯💯

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 25 minute, inn2004 a spus:

Care sunt preturile pentru threesome 

Nu cotează prețul. Gândește-te ca ai în preț inclus și serviciul foto-video. Sunt mulți care plătesc scump pentru acest serviciu. La ea ii inclus în preț... 😅😅😅

Nu înțeleg ce mai cauta fata asta aici. 

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
2 minutes ago, logann111 said:

Nu cotează prețul. Gândește-te ca ai în preț inclus și serviciul foto-video. Sunt mulți care plătesc scump pentru acest serviciu. La ea ii inclus în preț... 😅😅😅

Nu înțeleg ce mai cauta fata asta aici. 

 

poate face pozebune 🤣🤣🤣

  • Haha 2
Link spre comentariu
La 11.01.2022 la 2:01, alex300587 a spus:

si eu am vizitato pe Bety,prin vara,fiind prima oara la ea,dupa mai multe vizite la superba Larisa,cred ca am mai scris si atunci,nu inteleg de unde atata hate pe lume,fata chiar e ok,ca nu va place unora fizic,asta e alta problema,nu e obeza,cum am mai vazut ca o catalogheaza unii,e o femeie cu forme,iar serviciile sunt chiar de super calitate!!!sper sa ajung cat de curand la tine Bety!te pup!

Mulțumesc Alex de vizita te pwp și te mai aștept! 🥰🥰🥰🤗🤗🤗

Link spre comentariu

Nu am mai intrat de ceva timp si nici nu știu cu ce sa încep … Scrie un handicapat de “Cioby” sau cum pLm îi zice , de supoZitoare 😂 ,fără ca sa își dea seama ca supozitoarele sunt aici non stop repetând la nesfârșit același cacat …

Mor când îi aud , nu au bani de o scorușă și pe ei îi șantajează dreq sa îi pieptene 🤣, cine plm va credeți mah gagiilor ? Sunteți rupți in cur,nu aveți altceva de făcut,stati aici non stop,nu va întreabă nimeni nimic dar va băgați si voi in povesti 🙈 Va filmează cineva ob_urile voastre toate strâmbe . Dați-vă cu reveneala și hai sa fim cât de cât realiști. Lăsați-vă de măcănit ( nu doar aici,care sunt cu poveștile, sunt peste tot la toate,ba chiar și pe la capitala au ajuns cu istoria), nu am intrat sa vorbesc in numele lor,nu am nici un interes doar ca nu mi se pare normal ce faceți. Sper sa fie ceva constructiv ce v-am scris aici și sa va văd oameni serioși care vin sa futa ceva corect,nu sa o dați in “ion creanga” cu amintiri din copilărie cum o da băiatul asta de plictiseala,cu pozele lui de la mare 🤐

 

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
11 hours ago, alexinoxx said:

Nu am mai intrat de ceva timp si nici nu știu cu ce sa încep … Scrie un handicapat de “Cioby” sau cum pLm îi zice , de supoZitoare 😂 ,fără ca sa își dea seama ca supozitoarele sunt aici non stop repetând la nesfârșit același cacat …

Mor când îi aud , nu au bani de o scorușă și pe ei îi șantajează dreq sa îi pieptene 🤣, cine plm va credeți mah gagiilor ? Sunteți rupți in cur,nu aveți altceva de făcut,stati aici non stop,nu va întreabă nimeni nimic dar va băgați si voi in povesti 🙈 Va filmează cineva ob_urile voastre toate strâmbe . Dați-vă cu reveneala și hai sa fim cât de cât realiști. Lăsați-vă de măcănit ( nu doar aici,care sunt cu poveștile, sunt peste tot la toate,ba chiar și pe la capitala au ajuns cu istoria), nu am intrat sa vorbesc in numele lor,nu am nici un interes doar ca nu mi se pare normal ce faceți. Sper sa fie ceva constructiv ce v-am scris aici și sa va văd oameni serioși care vin sa futa ceva corect,nu sa o dați in “ion creanga” cu amintiri din copilărie cum o da băiatul asta de plictiseala,cu pozele lui de la mare 🤐

 

Ținând cont de faptul că astăzi e 15 ianuarie, ai putea să ne reciti ceva din Eminescu. 

Pentru mine ar fi ceva constructiv! 

  • Haha 2
Link spre comentariu
Acum 23 ore, alexinoxx a spus:

Nu am mai intrat de ceva timp si nici nu știu cu ce sa încep … Scrie un handicapat de “Cioby” sau cum pLm îi zice , de supoZitoare 😂 ,fără ca sa își dea seama ca supozitoarele sunt aici non stop repetând la nesfârșit același cacat …

Mor când îi aud , nu au bani de o scorușă și pe ei îi șantajează dreq sa îi pieptene 🤣, cine plm va credeți mah gagiilor ? Sunteți rupți in cur,nu aveți altceva de făcut,stati aici non stop,nu va întreabă nimeni nimic dar va băgați si voi in povesti 🙈 Va filmează cineva ob_urile voastre toate strâmbe . Dați-vă cu reveneala și hai sa fim cât de cât realiști. Lăsați-vă de măcănit ( nu doar aici,care sunt cu poveștile, sunt peste tot la toate,ba chiar și pe la capitala au ajuns cu istoria), nu am intrat sa vorbesc in numele lor,nu am nici un interes doar ca nu mi se pare normal ce faceți. Sper sa fie ceva constructiv ce v-am scris aici și sa va văd oameni serioși care vin sa futa ceva corect,nu sa o dați in “ion creanga” cu amintiri din copilărie cum o da băiatul asta de plictiseala,cu pozele lui de la mare 🤐

 

Te pwp alexinoxx ai fost superb săptămâna asta ținând cont ca nu te-am văzut de acum un an și ceva 🥰🥰. Te pwp o seara constructiva și faina sa ai! 🥰

  • Haha 1
Link spre comentariu

Buna dragiilor azi sunt disponibila. Programării pe wapp! Lucrez împreună cu colega mea Larisa. 

🤗🤗🤗🤗Am schimbat locatia pentru detalii in privat. Program pana diseara la 00'00! 

150 fin 

300 ora

50 extra uro 

400 ora dominarii! 

  • Haha 1
Link spre comentariu

Bu a dimineata am inceput programul sunt libera la birou. 

Progrmariile pe wapp va rog. Am si colega pentru thresome.. 

Preturile sunt următoarele :

150fin 🌷💯🎀🎀

300 ora(normal doar protejat, oral în funcție de igiena, saruturi Fk, dus imprruna, sex intre sâni, footjob, masaj de ralaxare!) 🥰🥰🥰🎀💯

50 extra uro 💯🌷🎀🎀

400 de lei ora cu dominarii. 💯🌷🎀🎀🎀

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

La 18.01.2022 la 10:32, naty22 a spus:

Bu a dimineata am inceput programul sunt libera la birou. 

Progrmariile pe wapp va rog. Am si colega pentru thresome.. 

Preturile sunt următoarele :

150fin 🌷💯🎀🎀

300 ora(normal doar protejat, oral în funcție de igiena, saruturi Fk, dus imprruna, sex intre sâni, footjob, masaj de ralaxare!) 🥰🥰🥰🎀💯

50 extra uro 💯🌷🎀🎀

400 de lei ora cu dominarii. 💯🌷🎀🎀🎀

 

🎀🤣💯🎀🎀🎀

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...