Jump to content

Naty22! 0790378819๐Ÿฅฐ

Recommended Posts

• Replies 393
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mersi de minus mai bagaje niste pozeย 

Ce onoare avem nu mai faci bani pe Arad si ai venit pe Timisoaraย  Ave Postatย Vineri la 15:43 Semeni la fata cu fostu meserias deย mi-a turnat be

๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚

Posted Images

Acum 1 orฤƒ, naty22 a spus:

Buna dimineata am inceput programul la birou pana diseara la ora 00:00๐Ÿ’ฏ๐Ÿ’•๐Ÿ“๐Ÿฅฐ๐Ÿฅฐ๐Ÿฅฐ

Adora Forest nr 40 ๐Ÿฅฐ๐Ÿฅฐ

๐Ÿฅฐ๐Ÿฅฐ๐Ÿฅฐ๐Ÿ’•๐Ÿ’ฏ๐Ÿ’ฏ๐Ÿ’ฏ๐Ÿค™๐Ÿค™๐Ÿค™

Locuri libere de la ora 14:00๐Ÿ’•๐Ÿ“๐Ÿ’ฏ๐Ÿ’ฏ๐Ÿค™๐Ÿค™!ย 

Adora Forest nr 40! ๐Ÿค™๐Ÿ’ฏ

150 finย 

300 oraย 

50 extra uroย 

Include normal protejat/oral nep igiena impecabila, dus impreuna, 69,dif pozitii, uro, footjob, sarutari FK๐Ÿ’ฏ๐Ÿ“๐Ÿ’•๐Ÿ’•๐Ÿฅฐ

400 de lei ora cu dominarii hard sau soft detin si strampon pentru cei care doresc penetrare, legare,.. ๐Ÿ’•๐Ÿ’ฏ๐Ÿค™๐Ÿค™

ย 

ย 

ย 

ย 

ย 

La multii ani noua Romaniilor! ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฉ

Azi suntem impreuna libere pentru baietii care vor sa, sarbatoreasca 1Decembrie cu bucurie si fericire! ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฉ

Sa fim sanatosii cu toti, caci suntem cu totii romanii! ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ’ฏ

ย 

Guest Glock17een
Acum 9 minute, naty22 a spus:

La multii ani noua Romaniilor! ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฉ

Azi suntem impreuna libere pentru baietii care vor sa, sarbatoreasca 1Decembrie cu bucurie si fericire! ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฉ

Sa fim sanatosii cu toti, caci suntem cu totii romanii! ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ’ฏ

ย 

La mulศ›i ani fetelor.Scuzati-mi รฎndrฤƒzneala.Am vazut la mulศ›i si pe Facebook.Acela e steagul Andorrei.Daca era al Moldovei mฤƒcar era mai bine. Spor la muncฤƒ. ๐Ÿ˜Š

Acum 2 ore, Glock17een a spus:

La mulศ›i ani fetelor.Scuzati-mi รฎndrฤƒzneala.Am vazut la mulศ›i si pe Facebook.Acela e steagul Andorrei.Daca era al Moldovei mฤƒcar era mai bine. Spor la muncฤƒ. ๐Ÿ˜Š

Multumim la fel, spor si tie! ๐Ÿ“๐Ÿฅฐ๐Ÿฅฐ

150 fin 300 ora include normal oral๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ’‰๐Ÿ’‰ masaj de relaxare 69 duศ™ รฎmpreunฤƒ sex intre sรขni sฤƒrutฤƒri 69 footjob, FK normal protejat doar. ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฉ

Adora Forest nr 40! ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฉ

Dominarii 400 ora cu penetrarii detin strampon ๐Ÿฅฐ๐Ÿ’ฏ๐Ÿฅฐ

Am si colega libere la trio show-ul lesby intre noi doua ne lingem ne sarutam ne pwpam ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿฅฐ๐Ÿ’ฏ๐Ÿ’ฏ๐Ÿ“!ย 

Colega face si anal decat protejat! ๐Ÿ’ฏ๐Ÿ“๐Ÿฅฐ

Program pana diseara la 00:00

400finย 

800 ora cu amandoua! Cei care nu isi permit sa nu mai deranjeze inutil toate detaliile le aveti aici nu inteleg atatea mesaje cu pret tarif si locatie ๐Ÿ˜’๐Ÿ˜’๐Ÿ‘Œ๐Ÿคฆโ€โ™€๏ธ๐Ÿคฆโ€โ™€๏ธ๐Ÿคฆโ€โ™€๏ธ๐Ÿ‘จโ€๐Ÿณ

Hei buna ziua am inceput programul! ๐Ÿฅฐ๐Ÿ’ฏ

Libera la programarii!ย 

Adora Forest nr 40ย 

Programarii pe wapp va rog!ย 

Zi faina sa aveti! ๐Ÿฅฐ๐Ÿ’ฏ๐Ÿฅฐ๐Ÿฅฐ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ

150 finย 

350 ora!ย 

Acum 20 ore, naty22 a spus:

150 fin 300 ora include normal oral๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ’‰๐Ÿ’‰ masaj de relaxare 69 duศ™ รฎmpreunฤƒ sex intre sรขni sฤƒrutฤƒri 69 footjob, FK normal protejat doar. ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฉ

Adora Forest nr 40! ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฉ

Dominarii 400 ora cu penetrarii detin strampon ๐Ÿฅฐ๐Ÿ’ฏ๐Ÿฅฐ

Am si colega libere la trio show-ul lesby intre noi doua ne lingem ne sarutam ne pwpam ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿฅฐ๐Ÿ’ฏ๐Ÿ’ฏ๐Ÿ“!ย 

Colega face si anal decat protejat! ๐Ÿ’ฏ๐Ÿ“๐Ÿฅฐ

Program pana diseara la 00:00

400finย 

800 ora cu amandoua! Cei care nu isi permit sa nu mai deranjeze inutil toate detaliile le aveti aici nu inteleg atatea mesaje cu pret tarif si locatie ๐Ÿ˜’๐Ÿ˜’๐Ÿ‘Œ๐Ÿคฆโ€โ™€๏ธ๐Ÿคฆโ€โ™€๏ธ๐Ÿคฆโ€โ™€๏ธ๐Ÿ‘จโ€๐Ÿณ

๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ’ฏ๐Ÿ’‰๐Ÿ’‰๐Ÿ’‰๐Ÿ’‰๐Ÿ’‰๐Ÿ’‰๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช

Buna hei, de maine dimineata ne gasoti la birou eu si colega mea,๐Ÿ˜‹๐Ÿ‘Œ๐Ÿ’• programul incepand cu ora 10:00.

Programarii pe wapp! ๐Ÿ“๐Ÿ’ฏ

Locatia Adora Forest nr 40! ๐Ÿฅฐ๐Ÿฅฐ

Intram si la trio, show lesby intre noi doua, doar colega mea face anal!, ๐Ÿ’ฏ๐Ÿ“๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ

Seara faina ne vedem de maine!ย 

Acum 2 ore, naty22 a spus:

Incontinuare libere ๐Ÿฅฐ๐Ÿคญ๐Ÿคญ๐Ÿคญ๐Ÿ’ฏ๐Ÿ“๐Ÿ’•๐Ÿ’‰๐Ÿ’‰๐Ÿ’‰๐Ÿ’‰

รŽn traducere suna aศ™a : non-stop liberฤƒ ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚ย 

Vezi Bety ce se รฎntรขmplฤƒ dacฤƒ ai scos din meniu fotografiile ? ๐Ÿ˜œ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚

• Like 1
  • Haha 1

Acum 2 ore, 22leon a spus:

รŽn traducere suna aศ™a : non-stop liberฤƒ ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚ย 

Vezi Bety ce se รฎntรขmplฤƒ dacฤƒ ai scos din meniu fotografiile ? ๐Ÿ˜œ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚

De ce vorbesti aiurea?ย 

De unde stii tu ca sunt Betty m-ati imebunit cu asta, doresc discretie cine doreste sa vina la mine va afla cine sunt aveti vreo dovada ceva fotografii ca sunt eu Betty??ย 

Sa nu se mai comenteze despre chestia asta vreau sa ramana confidential cine sunt pentru ca am avut niste probleme grave in familie, pana la famila mea! Nu ai cum sa ai o problema cu cineva fara sa iti faca ceva, sa fii user aici, si sa imi faci probleme in familie. Incetati sa mai comentati aici despre cine este si ce este nu doresc sa se afle cine sunt.ย 

• Haha 1
  • Minus 1