Sari la conținut

0745835983 Ana A5


Vizitator Delfinu92

Postări Recomandate


Vizitator Delfinu92
Reputație: 0

Dupa o saptamana de munca, de 16 ore pe zi, am zis sa vizitez ceva nou, la care nu s a facut nicio recenzie.

Am sunat o pe domnisoara, raspunde o voce placuta, o intreb de servicii, imi spune: on/op, np 100 nr, 200 ora, cim extra 50. Ii spun ca ajung cam in 20 min, imi spune sa o sun cu 3 min inainte sa ajung...

O sun cand ajung la A5, urc la et 4, imi deschide usa o domnisoara slim, in chiloti si sutien. Imi spune ca la ea nr dureaza 20 min, ii comunic ca ma incadrez...

M a intreaba cum doresc oralul, ii spun neprotejat, m a sterge cu 2 servetele umede, incepe un oral la care lua doar capu n gura, cu un demaraj de i a facut cu mana lui Lewis Hamilton, ii spun sa incerce putin mai usor, nimic, mai o las, ii mai spun odata, a inceput sa o dea in laba, ii spun sa ia mana si sa incerce mai lent, imi spune ca asa facea ea oralul. Printre care imi spune ca la un nr doar oral face si finalizare orala inclusa in cei 100 lei...dar sa o anunt cand imi dau drumu, o mai suge ce o mai suge, tot ca la formula 1 🏅🏆🎖, ii spun ca o sa urmeze sa ejaculez la care si scoate pl din gura si m a ia la laba. Incepusem sa fiu confuz, ma blocasem, ma uitam cum imi face laba 😂 si am ajuns sa ejaculez intr un servetel, care era sa uit, in scurtele pauze care le lua mai stergea pl cu el...

Pacat ca mi placea ca aspect...

Sarut nu accepta decat de la gat in jos, in concluzie, nu accepta 😂.

Am fost la un pas sa iau o ora, dar lipsa de comunicare de dinaintea oralului, m a facut sa aleg o finalizare...

On 2 

Nu voi mai reveni, nu o recomand nici pt palmares...

Locatia 10 dormitorul, la baie nu am intrat, doar ce facusem dus, dar nici nu m a intrebat daca vreau...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...