Sari la conținut

Renata prima data la voi 😘😘😘


Vizitator RenataR

Postări Recomandate

Vizitator RenataR
Reputație: 0

Buna dragilor ...Numele meu este Renata . Am 26 de ani , sunt la voi in oras pentru cateva zile  

Luni de la ora 17:00  

Iar incepand de Marti cu orele 09:00  

 

    Aici va las serviciile mele si 2 3 poze .   Va pup🥰🥰   va astept cu drag ...  

 

Serviciile mele sunt:   * oral protejat/ neprotejat (in funcție de igienă)   * normal protejat   * mici fantezii ( anilingus pasiv, cunnilingus, footfetish, 69, diferite pozitii ,sarutarii)       * finalizarea este corporală și finalizare orală CIM sau facială COF -  

 

    🎁Cadoul meu este de 200 - finalizarea (30minute)  

 

sau-300 ora .

 

🎁   Este varianta 150 totul protejat !!!

original_429824.jpg.e9b0f3895a975b73cf566e20004ad64d.jpg

Screenshot_20211025-144825_WhatsApp.c172c253d8644fa9f0587ebf978f0946(1).jpg

1486254914_thumbnail(1).jpeg.1e9bd829d144c603aa3af11d7a430a0f.jpg

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat

 

Acum 1 oră, RenataR a spus:

Numar contact :  0743695167🥰

Bine ai venit ! 

Ar trebui sa-l rogi pe Motan să-ți pună nr.de telefon în titlu. Va fi mai ușor de găsit. 

Întâlniri cât mai reușite !

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator RenataR
Reputație: 0
Acum 18 minute, 22leon a spus:

 

Bine ai venit ! 

Ar trebui sa-l rogi pe Motan să-ți pună nr.de telefon în titlu. Va fi mai ușor de găsit. 

Întâlniri cât mai reușite !

Iti multumesc frumos 😘😘😘

Link spre comentariu
Vizitator ZtimDO
Reputație: 0
4 hours ago, RenataR said:

Doar astazi la voi in oras !!!

Pai da ca acum 4 ore a postat pe topicul de BM ca revine in oras de marti, deci nici ea nu mai stie unde va fi.

Se pare ca e colega / prietena cu @Ada90 care a deschis si ea inca un topic ca de maine sa nu mai fie prin preajma

Link spre comentariu
Vizitator RenataR
Reputație: 0
Acum 4 ore, ZtimDO a spus:

Pai da ca acum 4 ore a postat pe topicul de BM ca revine in oras de marti, deci nici ea nu mai stie unde va fi.

Se pare ca e colega / prietena cu @Ada90 care a deschis si ea inca un topic ca de maine sa nu mai fie prin preajma

Pai am postat ca voi fi de maine acolo pentru ca asa este .

Care este problema ?  inca este prea devreme sa imi dau seama defapt care este ingrijorarea ta .

Am specificat , stau o zi .

Nu imi place orasul si sa nu mai vorbim despre oamenii ...am n motive pentru care nu vreau sa stau aici si nu cred ca ar trebui sa ma explic . Sunt alegerile mele .

Multumesc frumos,  o dimineata placuta sa ai .

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara
Acum 2 ore, RenataR a spus:

Pai am postat ca voi fi de maine acolo pentru ca asa este .

Care este problema ?  inca este prea devreme sa imi dau seama defapt care este ingrijorarea ta .

Am specificat , stau o zi .

Nu imi place orasul si sa nu mai vorbim despre oamenii ...am n motive pentru care nu vreau sa stau aici si nu cred ca ar trebui sa ma explic . Sunt alegerile mele .

Multumesc frumos,  o dimineata placuta sa ai .

 

 

Nu ți place oamenii dar banii lor sunt buni...sper sa se sesizeze unul cu covid sa meargă la tine în vizita

  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator ZtimDO
Reputație: 0
6 hours ago, RenataR said:

Pai am postat ca voi fi de maine acolo pentru ca asa este .

Care este problema ?  inca este prea devreme sa imi dau seama defapt care este ingrijorarea ta .

Am specificat , stau o zi .

Nu imi place orasul si sa nu mai vorbim despre oamenii ...am n motive pentru care nu vreau sa stau aici si nu cred ca ar trebui sa ma explic . Sunt alegerile mele .

Multumesc frumos,  o dimineata placuta sa ai .

 

 

Pai și arunci draga mea, ai băut cumva otrava? sau? nu înțeleg incoerenta logica de care dai dovada....

Ce mai cauți și de ce mai vi aici dacă nu îți plac nici oamenii nici orașul?

N-am înțeles.

Daca sunte alegerile tale foarte bine (sa nu fie a altcuiva), dar atunci nu mai deschide topic aici când tu nici măcar nu cred că ai ajuns aici....

Link spre comentariu

Vizitator RenataR
Reputație: 0
Acum 30 minute, ZtimDO a spus:

Pai și arunci draga mea, ai băut cumva otrava? sau? nu înțeleg incoerenta logica de care dai dovada....

Ce mai cauți și de ce mai vi aici dacă nu îți plac nici oamenii nici orașul?

N-am înțeles.

Daca sunte alegerile tale foarte bine (sa nu fie a altcuiva), dar atunci nu mai deschide topic aici când tu nici măcar nu cred că ai ajuns aici....

 Tu poti sa crezi ce vrei . Sunt oamenii care pot confirma asta .

La ce mai vin aici ? Ti se pare cumva ca am mai fost ? Sau ca stiam ca nu imi va placea ? Feresca Dumnezeu.

Hai sa incheiem discutia ca deja este non sens

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...