Sari la conținut

Irisha 0756935666🍒🍌


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

La mulți ani dragii mei romanii! 🇹🇩
 

Azi îmi încep programul de la ora 12:00
va astept cu drag la mine sa ne simțit bine! 

Programările se fac pe whatsapp, fac și confirmare video! 

Va sărut dulce! 💋🔞👅❤️

C1A26FCC-73F0-4FE9-8D8B-1B69C834E094.jpeg

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 50 minute, Irisha a spus:

La mulți ani dragii mei romanii! 🇹🇩
 

Azi îmi încep programul de la ora 12:00
va astept cu drag la mine sa ne simțit bine! 

Programările se fac pe whatsapp, fac și confirmare video! 

Va sărut dulce! 💋🔞👅❤️

C1A26FCC-73F0-4FE9-8D8B-1B69C834E094.jpeg

Bună. 

Pana la urma cum sta treaba cu pozele?

Tu ești în poza de mai sus?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746643466
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0746643466
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Salutare 

Am fost la domnișoara și sunt dezamăgit, nu are nici o treabă cu anunțul, FK a zis ca se plătește în plus la fel și ON este extra nu mai zic de deep, cred ca nu știe ce însemnă dar sa mai practice, pune mâna pe măciucă sa nu intre toată, la doggy "nu mai da asa tare" și nici nu o am chiar asa mare.Gfe 0 poate chiar minus, eu unul nu mai revin. Note nu dau ca nu se merită. Trageți concluziile. 

Toate bune.

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 18 minute, johnny7chrom a spus:

Salutare 

Am fost la domnișoara și sunt dezamăgit, nu are nici o treabă cu anunțul, FK a zis ca se plătește în plus la fel și ON este extra nu mai zic de deep, cred ca nu știe ce însemnă dar sa mai practice, pune mâna pe măciucă sa nu intre toată, la doggy "nu mai da asa tare" și nici nu o am chiar asa mare.Gfe 0 poate chiar minus, eu unul nu mai revin. Note nu dau ca nu se merită. Trageți concluziile. 

Toate bune.

In mesaje ți-am scris clar ce se plătește in plus, și dacă o ai mare sau mică asta nu însemna ca poți sa dai ca un animal in mine. 
Fk sa ma fii plătit nu facem ca igiena orală nu corespundea. 
In plus nu mi-ai spus nimic ca ai vrea gfe sau Deep, astea se menționează de-obicei. 😘

Îmi pare rău ca ai plecat nemulțumit dar când te-ai dat drum nu păreai așa nemulțumit. 😘

  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 26 minute, Irisha a spus:

In mesaje ți-am scris clar ce se plătește in plus, și dacă o ai mare sau mică asta nu însemna ca poți sa dai ca un animal in mine. 
Fk sa ma fii plătit nu facem ca igiena orală nu corespundea. 
In plus nu mi-ai spus nimic ca ai vrea gfe sau Deep, astea se menționează de-obicei. 😘

Îmi pare rău ca ai plecat nemulțumit dar când te-ai dat drum nu păreai așa nemulțumit. 😘

Irisha, hai sa nu ne facem ca ploua, dupa ce ca poze calumea nu pui si ce ai pus nu sunt ale tale…

In anunțul tău de pe pagina anterioară nu scrie nimic de extra la FK sau la ON. Practici prețuri diferite? 
La Fk ai specificat de igiena si este de la sine inteles…că in toate cazurile pt toate fetele că nu pot sa facă Fk dacă igiena orală nu e buna, dar de ON extra? Una scrii aici alta spui omului prin mesaje.

 
Șmecheria asta ieftină supăra, in mod special pe cei de pe acest forum! 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746643466
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0746643466
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Am considerat ca nu își are rostul să adaug detalii explicite la răspunsul domnișoarei, deduc ca "recenzia mea" sa fie suficientă pt a alegere eventualele vizite.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 14 minute, Subterana a spus:

Irisha, hai sa nu ne facem ca ploua, dupa ce ca poze calumea nu pui si ce ai pus nu sunt ale tale…

In anunțul tău de pe pagina anterioară nu scrie nimic de extra la FK sau la ON. Practici prețuri diferite? 
La Fk ai specificat de igiena si este de la sine inteles…că in toate cazurile pt toate fetele că nu pot sa facă Fk dacă igiena orală nu e buna, dar de ON extra? Una scrii aici alta spui omului prin mesaje.

 
Șmecheria asta ieftină supăra, in mod special pe cei de pe acest forum! 

Azi am schimbat puțin prețurile 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 8 minute, Subterana a spus:

Ok, le vrem aici postate ca sa știm TOTI! 

 

🔥150 finalizarea 

🔥300 ora.

🔥Oral neprotejat in funcție de igiena(extra 50 lei)

🔥Sex doar protejat 

🔥Mici fantezii 

🔥69

🔥Sărutări (in funcție de igiena orală) 

🔥Masaj 

🔥Finalizare corporală 

🔥Deepthroat (50 lei extra)

🔥Diferite poziții 

NU FAC ANAL, FINALIZARE ORALĂ SAU FACIALA!

 

Zona: Mihai bravu langa kfc la Dristor 

Blocul cel nou 

Strada laborator 14

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

A început cu poze false, despre care ne mintea ca sunt reale ( nici ultima poza nu cred ca este a ei) si acum a mărit preturile fără sa scrie in topic, deci e clar ca merge la prosteala. Nu cred ca mai are rost sa spun ca la 200 lei finalizarea sunt destule fete cu servicii de top. 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
21 minutes ago, gicacontra2012 said:

A început cu poze false, despre care ne mintea ca sunt reale ( nici ultima poza nu cred ca este a ei) si acum a mărit preturile fără sa scrie in topic, deci e clar ca merge la prosteala. Nu cred ca mai are rost sa spun ca la 200 lei finalizarea sunt destule fete cu servicii de top. 

Altă țigancă venită de pe la Brăila,  or fi peștite de același amfibian, se pare că prestatoarele din blocul ăla au aceleași servicii de căcat la aceleași tarife..

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 46 minute, peperinho a spus:

Altă țigancă venită de pe la Brăila,  or fi peștite de același amfibian, se pare că prestatoarele din blocul ăla au aceleași servicii de căcat la aceleași tarife..

Discriminezi cumva? 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Alta care cere bani ca să primească limbi in pizda. Cum plm sa nu dai ca animalul? Doar nu vrei sa venim sa facem dragoste cu tine. Venim sa te futem, fiecare în stilul lui. Oferi servicii. Lumea vine, fute si pleacă... Ce dracu e asa greu

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, eugen2012 a spus:

Alta care cere bani ca să primească limbi in pizda. Cum plm sa nu dai ca animalul? Doar nu vrei sa venim sa facem dragoste cu tine. Venim sa te futem, fiecare în stilul lui. Oferi servicii. Lumea vine, fute si pleacă... Ce dracu e asa greu

Ar fii bine sa veniți sa futeti și sa plecați! 
dar voi o lungiți aiurea, trageți de timp vreți sa nu fiți grăbiți, vreți sa stați de vorba. 
la 150 de lei vreți și toate serviciile in 30 de minute! Măcar de var tine 30 pana va dați drumu’  
voi Terminați in 5 minute și restul 25 sa stați de vorba. 
 

ps; dacă vrei sa dai ca animalul du-te și i-ați o femeie gonflabilă 😘

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

Nu crezi ca ai cam mult tupeu dupa ce umbli in continuare cu poze furate? Mai bine deschide picioarele si inchide gura, ca oricum la gramatica esti corigenta.

De ce te fute pe tine grija cat il tine pe x sau y atata timp cat ei platesc pentru un anumit timp cu tine. Daca in 30 de minute te fute 5, restul timpului face ce vrea. Daca vrea pleaca, daca nu sta. Ii dai vreun ban inapoi daca pleaca dupa 10 minute? 

  • Like 3
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 8 ore, Irisha a spus:

Ar fii bine sa veniți sa futeti și sa plecați! 
dar voi o lungiți aiurea, trageți de timp vreți sa nu fiți grăbiți, vreți sa stați de vorba. 
la 150 de lei vreți și toate serviciile in 30 de minute! Măcar de var tine 30 pana va dați drumu’  
voi Terminați in 5 minute și restul 25 sa stați de vorba. 
 

ps; dacă vrei sa dai ca animalul du-te și i-ați o femeie gonflabilă 😘

Nu ca vreau sa te jignesc dar chiar ești proasta. Presupun ca si serviciile sunt la fel de proaste. Cum plm ești curva dar vrei sa fii iubita de clienți? Nu ești singura si incep sa cred ca a-ți pierdut noțiunea acestei meserii de a fi curva. Voi trebuie sa puneți corpul la dispoziția clientului care poate fi de mai multe feluri. Unu vine cu flori si da limbi in pizda, altul iti da bună ziua, scoate pula sibte fute ca deaia vine la curve si nu vrea gagică. La curve nu mergi pentru ca ești prost si nu poți sa ai o femeie, exista pentru fiecare, destule. La curve mergi sa iti indeplinesti o fantezie, sa futi ca un animal, sa dai limbi, etc, fiecare are motivele lui... Deci fata draga si colegele... Fiți curve adevărate si va vom aprecia si respecta pe măsură. Sigur vor fi si lover Boys care vor veni si cu flori si vor pupa pizda pe care o rupem noi ceilalți 😘

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:DA
  • Oras:DA
Acum 10 ore, Irisha a spus:

Ar fii bine sa veniți sa futeti și sa plecați! 
dar voi o lungiți aiurea, trageți de timp vreți sa nu fiți grăbiți, vreți sa stați de vorba. 
la 150 de lei vreți și toate serviciile in 30 de minute! Măcar de var tine 30 pana va dați drumu’  
voi Terminați in 5 minute și restul 25 sa stați de vorba. 
 

ps; dacă vrei sa dai ca animalul du-te și i-ați o femeie gonflabilă 😘

Tu ai trecut serviciile si pretul,asa ca baietii vin si cer ce ai afirmat ca faci la pretul de 150 finalizarea maxim 30 de minute.Sunt convins ca trebuiesti trecuta la '' De evitat''

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...