Sari la conținut

0791401839


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall
  • Oras:DA
  • Oras:DA

Am vizitat-o azi pe Andra,locatia pe str.Visana usor de gasit.Mi-a deschis usa o fata dragutica invelita intr-un prosop.Condus in camera de lucru am stabilit din nou serviciile pe care le doresc si m-am dezbracat.Totul a inceput cu noi doi imbratisati in picioare si sarutandu-ne cu foc,dupa cateva minute de sarutari si mangaieri am asezat-o in genunchi ca sa-mi faca putin oral .Oralul ajutat un pic de mana dar am avut grija sa ii iau mainele si sa i le pun pe curul meu ca sa nu le mai foloseasca.Am muit-o in jur de cinci minute dupa care i-am cerut sa mergem in pat unde am trecut iar la sarutari,am frecat-o la pizda pana a inceput sa stranga picioarele si sa le dea cand in stanga cand in dreapt, am simtit-o ca s-a udat bine asa ca i-am cerut caciulita si am incalecat-o.Dupa ce i-am bagat-o m-a luat de cur cu amandoua mainile si a inceput  sa ma traga in ea,dadea contre o data cu trasul de cur ,ca sa intru cat mai adanc,a inchis ochii si a inceput sa geama,am pompat la ea cam zece minute dupa care am capitulat in caciulita.Am vrut sa ma opresc dar mi-a zis sa nu ma opresc,dupa vreo 30 de secunde mi-a infipt unghiile in spate si ma strans cu picioarele, a terminat si ea.Am ramas pe ea sarutandu-ne inca cateva minute,mi-a spus ca eram primul client pe ziua de azi.Dupa ce m-am spalat un pic la pula m-am imbracat si am plecat.

locatie 8

gfe 9

oral 7

Normal 9

  • Like 8
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 14 minute, lilisor95 a spus:

Am vizitat-o azi pe Andra,locatia pe str.Visana usor de gasit.Mi-a deschis usa o fata dragutica invelita intr-un prosop.Condus in camera de lucru am stabilit din nou serviciile pe care le doresc si m-am dezbracat.Totul a inceput cu noi doi imbratisati in picioare si sarutandu-ne cu foc,dupa cateva minute de sarutari si mangaieri am asezat-o in genunchi ca sa-mi faca putin oral .Oralul ajutat un pic de mana dar am avut grija sa ii iau mainele si sa i le pun pe curul meu ca sa nu le mai foloseasca.Am muit-o in jur de cinci minute dupa care i-am cerut sa mergem in pat unde am trecut iar la sarutari,am frecat-o la pizda pana a inceput sa stranga picioarele si sa le dea cand in stanga cand in dreapt, am simtit-o ca s-a udat bine asa ca i-am cerut caciulita si am incalecat-o.Dupa ce i-am bagat-o m-a luat de cur cu amandoua mainile si a inceput  sa ma traga in ea,dadea contre o data cu trasul de cur ,ca sa intru cat mai adanc,a inchis ochii si a inceput sa geama,am pompat la ea cam zece minute dupa care am capitulat in caciulita.Am vrut sa ma opresc dar mi-a zis sa nu ma opresc,dupa vreo 30 de secunde mi-a infipt unghiile in spate si ma strans cu picioarele, a terminat si ea.Am ramas pe ea sarutandu-ne inca cateva minute,mi-a spus ca eram primul client pe ziua de azi.Dupa ce m-am spalat un pic la pula m-am imbracat si am plecat.

locatie 8

gfe 9

oral 7

Normal 9

Salut colegu

Ce tarife si ce înălțime are? Si Sărutul a fost Fk? Ms anticipat

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 22 minute, lilisor95 a spus:

Am vizitat-o azi pe Andra,locatia pe str.Visana usor de gasit.Mi-a deschis usa o fata dragutica invelita intr-un prosop.Condus in camera de lucru am stabilit din nou serviciile pe care le doresc si m-am dezbracat.Totul a inceput cu noi doi imbratisati in picioare si sarutandu-ne cu foc,dupa cateva minute de sarutari si mangaieri am asezat-o in genunchi ca sa-mi faca putin oral .Oralul ajutat un pic de mana dar am avut grija sa ii iau mainele si sa i le pun pe curul meu ca sa nu le mai foloseasca.Am muit-o in jur de cinci minute dupa care i-am cerut sa mergem in pat unde am trecut iar la sarutari,am frecat-o la pizda pana a inceput sa stranga picioarele si sa le dea cand in stanga cand in dreapt, am simtit-o ca s-a udat bine asa ca i-am cerut caciulita si am incalecat-o.Dupa ce i-am bagat-o m-a luat de cur cu amandoua mainile si a inceput  sa ma traga in ea,dadea contre o data cu trasul de cur ,ca sa intru cat mai adanc,a inchis ochii si a inceput sa geama,am pompat la ea cam zece minute dupa care am capitulat in caciulita.Am vrut sa ma opresc dar mi-a zis sa nu ma opresc,dupa vreo 30 de secunde mi-a infipt unghiile in spate si ma strans cu picioarele, a terminat si ea.Am ramas pe ea sarutandu-ne inca cateva minute,mi-a spus ca eram primul client pe ziua de azi.Dupa ce m-am spalat un pic la pula m-am imbracat si am plecat.

locatie 8

gfe 9

oral 7

Normal 9

Cand e cu orgasme…bravooo frate! 👏👏👏

e fata din poze? Pare ca e noua in bransa sau km multi?

Link spre comentariu
  • Oras:DA
  • Oras:DA
Acum 8 minute, laury a spus:

Cand e cu orgasme…bravooo frate! 👏👏👏

e fata din poze? Pare ca e noua in bransa sau km multi?

Sti cum se spune ''o data vede nasa puta finului''  norocul meu ca am fost primul client pe ziua de azi,deci era nefututa asa se explica orgasmul

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Micul Paris
  • Oras:Micul Paris
La 23.11.2021 la 23:16, elprofesoare a spus:

Dacă eram sigur că arată ca în pozele din primul anunț (aceleași cu cele puse mai sus), oho, eram deja la ușa ei! :)

Dar puțin probabil ca o româncă să-și fi făcut un tatuaj cu Bon Appetit, deci, din păcate, înclin să cred că pozele din al doilea anunț - mult mai puțin inspirante, în ce mă privește - sunt cele reale :no2 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Micul Paris
  • Oras:Micul Paris
Acum 14 ore, kasparian a spus:

Dacă eram sigur că arată ca în pozele din primul anunț (aceleași cu cele puse mai sus), oho, eram deja la ușa ei! :)

Dar puțin probabil ca o româncă să-și fi făcut un tatuaj cu Bon Appetit, deci, din păcate, înclin să cred că pozele din al doilea anunț - mult mai puțin inspirante, în ce mă privește - sunt cele reale :no2 

Scuze, am inversat ordinea anunțurilor, dar cred că se înțelege...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Micul Paris
  • Oras:Micul Paris
Acum 24 minute, gicacontra2012 a spus:

Colegul Lilisor vad ca evita sa ne spună dacă pozele sunt reale, asa ca cel mai probabil fata doar seamana cu pozele false. 🙂

Colegul spune că fata e "drăguțică", dacă ar fi fost cea din poze sunt convins că ar fi găsit un superlativ :la

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
La 26.11.2021 la 18:23, lilisor95 a spus:

Am vizitat-o azi pe Andra,locatia pe str.Visana usor de gasit.Mi-a deschis usa o fata dragutica invelita intr-un prosop.Condus in camera de lucru am stabilit din nou serviciile pe care le doresc si m-am dezbracat.Totul a inceput cu noi doi imbratisati in picioare si sarutandu-ne cu foc,dupa cateva minute de sarutari si mangaieri am asezat-o in genunchi ca sa-mi faca putin oral .Oralul ajutat un pic de mana dar am avut grija sa ii iau mainele si sa i le pun pe curul meu ca sa nu le mai foloseasca.Am muit-o in jur de cinci minute dupa care i-am cerut sa mergem in pat unde am trecut iar la sarutari,am frecat-o la pizda pana a inceput sa stranga picioarele si sa le dea cand in stanga cand in dreapt, am simtit-o ca s-a udat bine asa ca i-am cerut caciulita si am incalecat-o.Dupa ce i-am bagat-o m-a luat de cur cu amandoua mainile si a inceput  sa ma traga in ea,dadea contre o data cu trasul de cur ,ca sa intru cat mai adanc,a inchis ochii si a inceput sa geama,am pompat la ea cam zece minute dupa care am capitulat in caciulita.Am vrut sa ma opresc dar mi-a zis sa nu ma opresc,dupa vreo 30 de secunde mi-a infipt unghiile in spate si ma strans cu picioarele, a terminat si ea.Am ramas pe ea sarutandu-ne inca cateva minute,mi-a spus ca eram primul client pe ziua de azi.Dupa ce m-am spalat un pic la pula m-am imbracat si am plecat.

locatie 8

gfe 9

oral 7

Normal 9

Bună, în primul rând eu sunt titulatura anunțului , țin sa va spun ca recenzia asta este una falsă , eu printre serviciile mele nu ofer FK, Gfe , mai mult de atât eu in zilele de joi și vineri ( zilele in care specifica ca și-a făcut programarea și ca ar fi fost la mine) eu nici nu ma aflam in București . 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
1 oră în urmă, Andra9012 a spus:

Bună, în primul rând eu sunt titulatura anunțului , țin sa va spun ca recenzia asta este una falsă , eu printre serviciile mele nu ofer FK, Gfe , mai mult de atât eu in zilele de joi și vineri ( zilele in care specifica ca și-a făcut programarea și ca ar fi fost la mine) eu nici nu ma aflam in București . 

Andra daca tot ai intrat ne spui tu despre oferta de servicii si preturi?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...