Sari la conținut

Ședințe Foto - Timișoara


Postări Recomandate

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Vă doresc tuturor un Paște fericit, cu lumină, iubire și bucurie în suflet! Să aveți parte de un weekend senin și așa cum vă doriți, presărat cu multă bunătate și înțelegere față de cei din jur!💐🥚🐇

Eu voi fi disponibil pentru sedințe foto/video toată săptămâna!📷

Link spre comentariu
  • Oras:Eden
  • Oras:Eden

Am discutat pentru intalnire cu o zi inainte,programare facuta a doua zi,a ajuns la ora stabilita.

Un baiat cu foarte mult bun simt si foarte talentat,cu multe idei si perspective,axat pe munca pe care o face(cu pasiune) si foarte foarte profi.

Deja aseara am primit o parte din poza,in aceasta seara primind tot setul.

Il recomand cu incredere si caldura si cu siguranta voi reveni cand voi mai ajunge in tara.

Tin sa mentionez ca profesionalismul fotografiile se incadreaza si pentru site-uri de profil din afara tarii.

Recomand cu incredere!

Multumesc @EroticEye,ne vedem cu urmatoarea ocazie,pupici😘

3.jpg

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Hei! 🙂

Deși am fost o periodă plecat din țară, am revenit în Timișoara cu forțe proaspete și sunt din nou disponibil pentru a vă ajuta să vă promovați cu ședințe foto! 📷 Pentru orice detalii mă puteți contacta ori în privat ori pe WhatsApp (0742265851).

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Disponibil pentru următoarele:

✔️ Ședințe foto prin care să aduceți ceva nou în pozele voastre;

✔️ Conținut video pentru forum sau platforme de genul OnlyFans (montare cadre, adăugare piese pe fundal sau efecte precum cel de slow motion);

✔️ Editare foto (îndepărtarea anumitor tatuaje, scoaterea de obiecte din poze, încețoșarea fundalului, mici retușări etc).

📸 Ședințele foto/video nu au limită de timp sau de poze, întrucât ceea ce fac nu se raportează la cantitate, ci la calitate, astfel încât să vă puteți promova cu poze profesionale. 

 

P.S. Nu mă limitez la fotografia de tip Boudoir sau artistic-erotică. Am văzut că unele dintre voi postați poze și cu chipul iar astfel vă pot ajuta și cu cadre de tip portret, în natură/oraș (pe malul Begăi de exemplu).

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...