Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

@estrogen: zici tu ca:

 

Păi tocmai ăsta voiam sa discut cu tine ca mie doar femeile care au orgasme puternice îmi plac și sub nici o formă nu vreau sa schimb. Faptul ca eu sunt perfect continent iar ele nu sunt mă încarcă cu energie. Îmi place sa le văd cum își pierd necontrolat energia.

 

Cum vad eu problema: tu esti un fel de smecher, baiat inteligent si cu putere realizatoare tu ai reusit insa esti partas la un desfrau, Dumnezeu nu e fraier asa ca ai ceva consecinte karmice de care nu ai cum sa scapi dau un exemplu: tu ai avut 7 iubite cu care ai avut astfel de relatii ... pentru ca tu nu stii cum e si ca e gresit Dumnezeu te va pune in locul fetei de 7 ori ... te vei naste intr-un alt context intr-un trup de femeie slabuta care nu poate, nu stie sau nu vrea sa fie continenta care totusi in mod surprinzator intalneste un tip care practica continenta si care nu o ajuta deloc si pe ea, de care ea la un moment dat se ataseaza foarte tare si el la un moment dat(cand ea va fi efectiv sfasiata sufleteste si devitalizata datorita pierderilor repetate ale energeiei) el va vrea sa scape ...

 

In Romania exista cativa masoni de grad inalt care au astfel de obiceiuri - insa ei nu sunt perfect continenti(ii stiu insa nu au rezonanta cu incontinenta rupta total) si nu stiu sau nu vor sa duca energia mai sus de centrul vointei(pentru ca daca ar duce mai sus ar ajunge in zona inimii si si-ar dezvolta puternic iubirea care odata trezita nu le-ar mai permite sa fie incorecti cu vreo fiinta umana)

 

Evident nu i-am intalnit pe toti acum vorbesc doar despre cei pe care i-am intalnit si i-am "scanat"... unii din ei sunt politicieni altii lucreza pe pozitii de conducere in sistemul bancar.I-am intalnit intamplator pentru ca nu avem rezonante comune.

 

Sfatul meu este sa le vorbesti tuturor iubitelor si chiar si fetelor care se indragostesc de tine despre continenta amoroasa, despre avantajele ei si despre cum le poti tu ajuta in aceasta directie iar daca ele aleg sa nu practice asa ceva tu sa refuzi relatia cu ele ... asta este iesirea din karma pe care probabil ti-ai facut-o in ultimii ani ...

 

Sunt 2 pasi exact ca la spovedania realizata lui Iisus ... iti martutrisesti pacatul, iti pare rau si cel mai important nu-l mai faci niciodata.

 

Sa te ajute Dumnezeu !

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

@estrogen: zici tu ca:

 

Păi tocmai ăsta voiam sa discut cu tine ca mie doar femeile care au orgasme puternice îmi plac și sub nici o formă nu vreau sa schimb. Faptul ca eu sunt perfect continent iar ele nu sunt mă încarcă cu energie. Îmi place sa le văd cum își pierd necontrolat energia.

 

Cum vad eu problema: tu esti un fel de smecher, baiat inteligent si cu putere realizatoare tu ai reusit insa esti partas la un desfrau, Dumnezeu nu e fraier asa ca ai ceva consecinte karmice de care nu ai cum sa scapi dau un exemplu: tu ai avut 7 iubite cu care ai avut astfel de relatii ... pentru ca tu nu stii cum e si ca e gresit Dumnezeu te va pune in locul fetei de 7 ori ... te vei naste intr-un alt context intr-un trup de femeie slabuta care nu poate, nu stie sau nu vrea sa fie continenta care totusi in mod surprinzator intalneste un tip care practica continenta si care nu o ajuta deloc si pe ea, de care ea la un moment dat se ataseaza foarte tare si el la un moment dat(cand ea va fi efectiv sfasiata sufleteste si devitalizata datorita pierderilor repetate ale energeiei) el va vrea sa scape ...

 

In Romania exista cativa masoni de grad inalt care au astfel de obiceiuri - insa ei nu sunt perfect continenti(ii stiu insa nu au rezonanta cu incontinenta rupta total) si nu stiu sau nu vor sa duca energia mai sus de centrul vointei(pentru ca daca ar duce mai sus ar ajunge in zona inimii si si-ar dezvolta puternic iubirea care odata trezita nu le-ar mai permite sa fie incorecti cu vreo fiinta umana)

 

Evident nu i-am intalnit pe toti acum vorbesc doar despre cei pe care i-am intalnit si i-am "scanat"... unii din ei sunt politicieni altii lucreza pe pozitii de conducere in sistemul bancar.I-am intalnit intamplator pentru ca nu avem rezonante comune.

 

Sfatul meu este sa le vorbesti tuturor iubitelor si chiar si fetelor care se indragostesc de tine despre continenta amoroasa, despre avantajele ei si despre cum le poti tu ajuta in aceasta directie iar daca ele aleg sa nu practice asa ceva tu sa refuzi relatia cu ele ... asta este iesirea din karma pe care probabil ti-ai facut-o in ultimii ani ...

 

Sunt 2 pasi exact ca la spovedania realizata lui Iisus ... iti martutrisesti pacatul, iti pare rau si cel mai important nu-l mai faci niciodata.

 

Sa te ajute Dumnezeu !

Bă, debilule, tu chiar vorbești serios?

Ne ești decât un ratat, un sfertodoct prăpădit, în căutare de confirmare. Confirm eu: ești praf, băiete!

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator sarlatanu
Reputație: 0

...: tu ai avut 7 iubite cu care ai avut astfel de relatii ... pentru ca tu nu stii cum e si ca e gresit Dumnezeu te va pune in locul fetei de 7 ori ... te vei naste intr-un alt context intr-un trup de femeie slabuta care nu poate, nu stie sau nu vrea sa fie continenta care totusi in mod surprinzator intalneste un tip care practica continenta si care nu o ajuta deloc si pe ea, de care ea la un moment dat se ataseaza foarte tare si el la un moment dat(cand ea va fi efectiv sfasiata sufleteste si devitalizata datorita pierderilor repetate ale energeiei) el va vrea sa scape ...

 

 

 

 

Extraordinar.

Mi se pare corect si chiar logic.

Uite, eu la asta nu m-am gandit.  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

 

Cum vad eu problema: tu esti un fel de smecher, baiat inteligent si cu putere realizatoare tu ai reusit insa esti partas la un desfrau, Dumnezeu nu e fraier asa ca ai ceva consecinte karmice de care nu ai cum sa scapi dau un exemplu: tu ai avut 7 iubite cu care ai avut astfel de relatii ... pentru ca tu nu stii cum e si ca e gresit Dumnezeu te va pune in locul fetei de 7 ori ... te vei naste intr-un alt context intr-un trup de femeie slabuta care nu poate, nu stie sau nu vrea sa fie continenta care totusi in mod surprinzator intalneste un tip care practica continenta si care nu o ajuta deloc si pe ea, de care ea la un moment dat se ataseaza foarte tare si el la un moment dat(cand ea va fi efectiv sfasiata sufleteste si devitalizata datorita pierderilor repetate ale energeiei) el va vrea sa scape ...

 

Aa, pai daca doar atata e pedeapsa mi se rupe. Oricum eu nu cred nici in reincarnari nici in Dumnezeu. 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

 

Sfatul meu este sa le vorbesti tuturor iubitelor si chiar si fetelor care se indragostesc de tine despre continenta amoroasa, despre avantajele ei si despre cum le poti tu ajuta in aceasta directie iar daca ele aleg sa nu practice asa ceva tu sa refuzi relatia cu ele ... asta este iesirea din karma pe care probabil ti-ai facut-o in ultimii ani ...

 

De vorbit sa stii ca le vorbesc, dar se pare ca nu prea le intereseaza treaba cu continenta chestie care, recunosc, mie imi convine de minune, pt ca pe de o parte nu sunt vinovat pt ca le-am prevenit, pe de alta parte pot sa le orgasmez in continuare linistit. Si oricum mie de chestiile karmice mi se rupe nu cred in reincarnare iar cata karma acumulez in acesta viata se va duce cu siguranta in mormant odata cu mine.

De prevenit nu le previn pt ca mi-ar fi frica de vreo consecinta karmica, dar dupa ce m-am simtit atat de bine cu ele mi se pare de bun simt sa incerc sa le ajut prevenindu-le. Cel mai mult am reusit sa smulg de la ele promisiunea ca pe viitor sa aiba orgasm doar cu mine.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

 Toate, dar absolut toate, mi-au spus ca fara orgasm NU SE POATE, ceea ce este pe de alta parte de inteles. Atunci am convenit sa ne vedem mai rar pe ideea ca mai bine un orgasm sanatos odata la o luna sa zicem decat o gramada de orgasmele de rahat, iar la faza asta toate au fost de acord si chiar am constatat o imbunatatire neta a nivelului lor energetic, pt ca daca ai orgasm odata la o luna in loc sa-l ai zilnic eu zic ca-i o performanta foarte buna.


  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

@estrogen:

 

Aa, pai daca doar atata e pedeapsa mi se rupe. Oricum eu nu cred nici in reincarnari nici in Dumnezeu.

 

In acest caz e o chestie asumata ... in viata asta traiesti tu mai liber, in urmatoarele tragi ... daca iti asumi e in regula ...

 

mai zici tu:

 

De vorbit sa stii ca le vorbesc, dar se pare ca nu prea le intereseaza treaba cu continenta chestie care, recunosc, mie imi convine de minune, pt ca pe de o parte nu sunt vinovat pt ca le-am prevenit, pe de alta parte pot sa le orgasmez in continuare linistit. Si oricum mie de chestiile karmice mi se rupe nu cred in reincarnare iar cata karma acumulez in acesta viata se va duce cu siguranta in mormant odata cu mine.

De prevenit nu le previn pt ca mi-ar fi frica de vreo consecinta karmica, dar dupa ce m-am simtit atat de bine cu ele mi se pare de bun simt sa incerc sa le ajut prevenindu-le. Cel mai mult am reusit sa smulg de la ele promisiunea ca pe viitor sa aiba orgasm doar cu mine.

 

Da, aici faci foarte bine, sincer iti multumesc pentru ca si eu muncesc la greu la informare si primesc inapoi numai aproape numai injuraturi dar ... asta e(cu cat faci o fapta mai buna cu atat superi mai tare pe baietii rai si astia poseda felurite fiinte neatente ca sa te buseasca cat pot de tare)

aici e un razboi, dupa parerea mea cel mai dur, daca ne uitam mai sus: Pe Iisus l-au batjocorit,chinuit,hulit si in final omorat, lui GB i-au strivit degetele cu usa, i-au scos toti dintii, l-au lovit in spate si coaste are nenumarate fisuri de oase, pe Osho l-au denigrat, dat in judecata, batut, iradiat si exemplele continua foarte mult.

Frica evident nu o recomand nimanui pentru ca este o rezonanta directa cu infernurile insa de exemplu constienta a ce faci, ce repercursiuni are, la ce karma sa te astepti in viitor este o chestie foarte inteligenta: sa vezi ca un jucator de sah tot ce urmeaza chiar toata partida pana la final - asta este intr-adevar o realizare exceptionala.

Dupa cum vad eu lucrurile acum e ceva mai bine pt tine decat credeam initial... O singura greseala iti gasesc - ca o tolerezi cu pacatul desfranarii ... asta nu are cum sa ramana fara consecinte si inca un aspect mai grav ... poate pana acum nu stiai, nu vedeai acum dupa ce ti-am spus in detaliu totul s-a amplificat - adica daca de acum te indrepti iti va fi mult mai bine dar daca de acum alegi rau faptul ca stiai si ca ti-ai asumat duce la consecinte agravate.

 

Mult succes !

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

@estrogen:

 

Toate, dar absolut toate, mi-au spus ca fara orgasm NU SE POATE, ceea ce este pe de alta parte de inteles. Atunci am convenit sa ne vedem mai rar pe ideea ca mai bine un orgasm sanatos odata la o luna sa zicem decat o gramada de orgasmele de rahat, iar la faza asta toate au fost de acord si chiar am constatat o imbunatatire neta a nivelului lor energetic, pt ca daca ai orgasm odata la o luna in loc sa-l ai zilnic eu zic ca-i o performanta foarte buna.

 

Total de acord nu recomand nimanui sa traiasca o viata in care nu experimenteaza orgasmul. Eu as recomanda pentru femei orgasme deci nu unul ci mai multe zilnic sau o data la 2 zile insa cu un partener stabil(orice ar fi el:sot,iubit,amant etc) si in conditii de continenta amoroasa la amandoi.

 

Aici este precum in urmatorul exemplu: sa traiesti orgasmul cu descarcare este analogic vorbind cu: sa iti pui la masina iarna roti de caruta din lemn iar orgasmul cu continenta este : sa iti pui iarna cauciucuri Michelin de ultima generatie perfect potrivite pt masina ta ... evident cu ambele masini te poti deplasa insa calitatea este colosal diferita.

 

Deci orgasmul cu incontinenta il recomand cat mai rar(ideal o data pe luna) pe cand pe cel cu continenta il recomand de 7-15 ori zilnic.

 

Pentru femei sau pentru barbati care vor sa le invete pe femei sa traiasca orgasmul fara descarcare feminin:

 

Cum se face: la fel ca la barbati - in momentul maxim inainte sa pierzi energia strangi cu putere muschii vaginali asa cum faci atunci cand partenerul tau de amor este in tine si il strangi de lingamul erect.Opriti orice miscare si strangi tare de tot pana cand simti ca o energie colosala vine catre inapoi in corp insotita de niste stari foarte puternice: asa cum spuneam femile pot simti o fericire coplesitoare, extatica in timpul unui anumit orgasm cu implozie - unele se zvarcolesc necontrolat, altele tremura, altele izbugnesc in ras si nu se mai pot opri altele plang dar este un plans de fericire nu de tristete etc in functie de fiecare cum reactioneaza

 

Si aici exista o precautie - o fiinta care a fost mai mereu in stari omenesti banale e bine sa abordeze gradat astfel de stari de fericire pentru ca structura ei energetica nu este obisnuita cu asa energii puternice deocamdata ... gradat se va obisnui ...

 

Mult succes tuturor femeilor care fac aceasta intoarcere !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:hai să ne însingurăm împreună!
  • Oras:hai să ne însingurăm împreună!

a fost odata ca niciodata un alien continent, care transmitea, de pe nava lui spatial-sexuala, niste mesaje unor muritori. 

 

muritorii futea, radea si facea misto. alienu le recomanda continenta, nu ejacularea, si le promitea iluminarea daca apuca pe calea continentei. muritorii ejacula in continuare si le placea sa faca asta, ceea ce i-a zis la alien. alienu se incapatana sa-i dezvete de ce le placea, ba mai mult, le-a recomandat si schimbarea femeilor, adica sa fie si ele continente! 

 

alienu le zicea ca cel mai bine e ca nimeni sa nu mai ejaculeze si amoru sa se faca pe uscat, care e "ud" pe alte planuri cumarveni, unele nepamantesti, pline de energii pozitive! muritorii s-a uitat atunci ciudat la alien, ca ei nu credea in alte planuri si subplanuri, deci nici in orgasme uscate, ci doar/decat in alea ude, cu ejaculare, cum stia ei...

 

alienu le spunea ca e ignoranti, ba chiar...daca batjocoreste continenta si invatatura lui. unii muritori radea de la inceput, altii a inceput a rade pe parcurs, iar altii i-a zis la alien ca ce zice el nu-i decat un bruiaj care nu intereseaza pe nimeni! 

 

alienu nu vedea adevarul muritorilor, ba chiar il batjocorea, si continua sa le transmita mesaje de promovare a continentei. diferenta dintre muritori si alien e ca ei nu-i recomanda alienului sa renunte la continenta si sa treaca la ejaculare, cum face dansu! dar, poate ca ei e mai jos si el e mai sus, cumarveni, si el poate ca are acest drept de recomandare...si ei nu!

 

vazand duamne-duamne aceasta situatie incalcita, interveni si-l intreba pe alien:

 

- alienule, da' nu ti-a zis muritorii ca nu ii intereseaza ce le spui?

- ba da, duamne!

- nu ti-a zis ei ca nu crede in planuri, subplanuri, energii si continentze?

- ba da, duamne! 

- vrei sa faci ceea ce nici eu nu-mi permit?

- cum adica, duamne?

- adica le cam fortezi vointa si constiita imbracand haina mea!

- departe de mine gandul asta, duamne!

- pai si atunci, de ce plm o tii langa?

- nici eu nu inteleg prea bine duamne, dar simt ca asta e menirea mea...

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

@peitho - ai o forma frumoasa a mesajului asa ca o sa iti rapund chiar daca esti blacklisted

 

in primul rand :)

 

in al doilea rand nu ai inteles corect asa  ca lasa-ma sa iti corectez povestea(pastand acelasi stil)

 

Era odata un anand care parea de pe alta planeta pentru ceilalti.Acestia aveau obiceiul sa injure, sa batjocoreasca, sa fumeze practic sa aduca prin aproape orice actiune a lor nenorociri si boli tuturor din jur(familiei, lor insile, neamului, orasului, plantelor, animalelor si planetei)Vazand acestea Anand a simtit compasiune pentru planeta, flori, animale, pentru toti oamenii si a cerut lul duamne-duamne sa il inspire sa le spuna, sa le arate cum ar fi mai bine sa traiasca si cum sa faca sa fie si ei fericiti, incet incet duamne-duamne a inceput sa il inspire pe anand iar acesta a inceput sa le spuna cum sa faca sa nu mai fie asa stricati si sa nu mai strice aproape tot ce au in jur.

 

Un grup mic l-a ascultat pe anand, a judecat fiecare dupa priceperea lui, si si-au ales unele din multele cadouri care au venit de la duamne-duamne prin anand.O alta categorie au fost foarte inversunati impotriva lui anand desi el era foarte pasnic chiar prieten cu ei, a stat chiar cu ei la masa, a facut karaoke cu ei si s-au simtit foarte bine.Un alt grup l-au ignorat pe anand.Exista si un grup care nu se poate abtine de la citit, de la comentat, de la a incerca sa impuna punctul lor de vedere si desi anand tot ii gonea de pe forum ei tot se intorceau si iar se intorceau cu pretentia ca anand le vara ceva pe gat ... cand defapt ei asa cum au facut dintotdeauna (nu stiau decat sa strice si sa murdareasca tot ce le aparea in cale) incercau cu o incrancenare demna de luat in considerare si cu o energie demna de o cauza mai buna sa strice lucrarea lui anand inventand tot felul de povesti murdare de-ale lor(povesti murdare care chiar reprezinta pentru unii dintre ei exact felul in care se comporta ei in fiecare zi).

 

Continuarea povestii o vom vedea in continuare pentru ca este "live" ... poate recunoasteti si cateva personaje :)

 

Sa fiti fericit si intelepti !

Link spre comentariu
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
      Daca nu ar exista imbecili ca voi, care sa bage in seama si sa faca caterinca de puscarie de catre alti imbecili ca muistu asta psihopat si continent la creere, mai mult sau mai putin imbecil/i decat voi, v-ar lua dreaq si ati muri ca niste paduchi anonimi mancatzi de viermi, majoritatea dintre voi, so...3-5 coco netul, plus inca vreo 10 coco o gioarsa SH de telefon smart dar pentru imbecili si cu acces la net...voila da vezi un rezultat cat se poate de firesc, paraziti, paduchi, viermi si gandaci ca majoritatea dintre voi la tot pasul, peste tot, cat vezi cu ochii.

   Problema este alta si mai grava, ca muistul asta imbecil si sonat de ananda, este o maxima mizerie umana, nu doar ca este sonat grav si imbecil congenital, dar este si infractor, care umbla cu alti infractori in viata reala, recomandand continentza pulii-n cur lu ma-sa, care a putut sa cace un asemenea oligofren, adica laba fara ejaculare si coaie umflate cu/in prostituate platite cu o gramada de bani pentru cei vreo 15-20 de milioane de amaratzi, care muncesc o saptamana pentru a da o ora(2-3 minute mai exact) la buci, adica a mentine, sustine si promova mizeria asta de prostitutie de ultima spetza practicata aici, ghici unde, tot la rond-circ cu ciori, maimutze, gabori si tiganie, implicit sustinerea proxenetismului organizat, implicit traficul si consumul de droguri, lume, botanisti si botaniste afectata in proportie de cel putin 75%, sustinuta/aparata chiar de catre niste gabori corupti si muisti... in loc sa-si bage fiecare oligofren continentza-n cur, in propria-i intimitate, acasa, moca. 

  Atractia intre mustele alea grase verzi si cacatul parfumat, proaspat-aburind, este si va fi perena, nici nemaicontand care dintre voi suntetzi mustele si care este cacatul.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

 

      Daca nu ar exista imbecili ca voi, care sa bage in seama si sa faca caterinca de puscarie de catre alti imbecili ca muistu asta psihopat si continent la creere, mai mult sau mai putin imbecil/i decat voi, v-ar lua dreaq si ati muri ca niste paduchi anonimi mancatzi de viermi, majoritatea dintre voi, so...3-5 coco netul, plus inca vreo 10 coco o gioarsa SH de telefon smart dar pentru imbecili si cu acces la net...voila da vezi un rezultat cat se poate de firesc, paraziti, paduchi, viermi si gandaci ca majoritatea dintre voi la tot pasul, peste tot, cat vezi cu ochii.
   Problema este alta si mai grava, ca muistul asta imbecil si sonat de ananda, este o maxima mizerie umana, nu doar ca este sonat grav si imbecil congenital, dar este si infractor, care umbla cu alti infractori in viata reala, recomandand continentza pulii-n cur lu ma-sa, care a putut sa cace un asemenea oligofren, adica laba fara ejaculare si coaie umflate cu/in prostituate platite cu o gramada de bani pentru cei vreo 15-20 de milioane de amaratzi, care muncesc o saptamana pentru a da o ora(2-3 minute mai exact) la buci, adica a mentine, sustine si promova mizeria asta de prostitutie de ultima spetza practicata aici, ghici unde, tot la rond-circ cu ciori, maimutze, gabori si tiganie, implicit sustinerea proxenetismului organizat, implicit traficul si consumul de droguri, lume, botanisti si botaniste afectata in proportie de cel putin 75%, sustinuta/aparata chiar de catre niste gabori corupti si muisti... in loc sa-si bage fiecare oligofren continentza-n cur, in propria-i intimitate, acasa, moca. 
  Atractia intre mustele alea grase verzi si cacatul parfumat, proaspat-aburind, este si va fi perena, nici nemaicontand care dintre voi suntetzi mustele si care este cacatul.

 

 

pre_1544719388__cool-story-bro-erxdja.jp

  • Like 1

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
Vizitator sarlatanu
Reputație: 0

 

 

 

zice bine marinaru" 

 

Edit.  Adica, e putin mai sanatos ca ananda  :laugh2  :laugh2 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

....da'......nu cu mult  :laugh2  :laugh2  :laugh2 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

Repet rugamintea: 

 

oricine care nu e interesat de nici unul din subiectele topicului ,care considera ca nu e bine ce va propun sau ca felul in care va propun e ofensiv in orice fel, este rugat/rugata sa paraseasca definitiv acest topic si sa se intereseze de subiecte placute, interesante pentru el/ea.

 

Nu e nici o suparare, nimeni nu va va invinovati de ceva, vom ramane doar noi ceilalti cei interesati de virilitate, de vitalitate, de a trai mai calitativ si mai ales de "cum se face aceasta ?"

 

Mult succes si sa fiti plini de succese pe calea voastra !  

Link spre comentariu
  • Oras:Văscăuți
  • Oras:Văscăuți

Repet rugamintea:

 

oricine care nu e interesat de nici unul din subiectele topicului ,care considera ca nu e bine ce va propun sau ca felul in care va propun e ofensiv in orice fel, este rugat/rugata sa paraseasca definitiv acest topic si sa se intereseze de subiecte placute, interesante pentru el/ea.

 

Nu e nici o suparare, nimeni nu va va invinovati de ceva, vom ramane doar noi ceilalti cei interesati de virilitate, de vitalitate, de a trai mai calitativ si mai ales de "cum se face aceasta ?"

 

Mult succes si sa fiti plini de succese pe calea voastra !

 

Fă-ți forumul tău unde sa manânci căcat liniștit.

Nu prea esti in măsură să faci reguli aici!

 

 

Mult succes!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

eu zic sa ramai pe sistemul tau ... lasa femeile in plata lor, ele nu vor continenta ... prea multa utza utza plictiseste

Bre mamaie,lasa fetele tinere si cu dor de pula sa comenteze,matale la 55 de ani poti discuta despre menopauza,cum sa supravietuiesti fara niciun venit,despre viata prostituatelor ajunse aurolace..................

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Are pizda, face bani pana moare fara alte complicatii. Nasol, dar cam asta e nivelul la care au ajuns barbatii; se infig in orice gaura si mai accepta si amenda pentru asta. 

Se pare ca nu ai vazut-o pe Anonna si nici nu-ti doresc,ai ramane impotent.Iti garantez ca nu ai vazut femeie mai urata si jegoasa ca anonna

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...