Sari la conținut

0726509808 Tazlăului 7,bl2c ap.2


Postări Recomandate

Este blonda,ok la prima înfățișare.Fata foarte grabita chiar dacă am luat o ora,oral nașpa,normal nubprea am avut parte de el ca era pe menstruație și am murdărit cearșaful .Disperare încât sacre futi și pe ciclu fără sa ai grija sa nu știe clientul.Am finalizat oral .Timpul petrecut 20 minute cu tot ca am plătit o ora dar mi s-a tăiat ca-n am văzut cum curgea.Am terminat oral .Nu recomand .N-ai are doua colege una mai Țiganca și pe cealaltă nu am văzut-o prea bine.Deci la de evitat

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
La 18.02.2022 la 17:13, Vechi2013 a spus:

Am vizitat pe doamna astăzi serviciile sunt foarte okay se negociază la fața locului fanteziile oră costă 300  este reală sută la sută  curată . Acum sa punem notele : Aspect 10 , Oral :9 Anal:10 GFE: as da un 9 Recomand mergeți cu încredere

Ea cere 200 ora sex total si tu ai platit 300???? Sa scumpit carburantul si tre sa scoti banii pe deplasari... IS... BC... AR... BV..., Plus cate un nr nou in fiecare oras....

Link spre comentariu

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
La 26.11.2021 la 10:50, sprinter blue a spus:

Mai are topic deschis aici pe nr 0741619803 sau 0740616468 sau 0720154619 sau 0791121912 e umlatoare Ar, Deva,  Is, etc.  E cea cu 200 ora sex total!

Si colegul Vechi2013, cam are recenzii la numerele astea de telefon...coincidenta, nu?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...