Sari la conținut

Mirela - 0732913862


Postări Recomandate

  • Oras:valcea
  • Oras:valcea

Am vorbit cu ea sa ne vedem in 30minute, am plecat spre ea, cand am Ajuns nu a mai raspuns. I-am dat mesaj ca sunt jos si mi-a scris ca a plecat si dureaza 1h si ceva pana se întoarce.... Cam neserioasa... 

Link spre comentariu
Acum 3 minute, run94 a spus:

Am vorbit cu ea sa ne vedem in 30minute, am plecat spre ea, cand am Ajuns nu a mai raspuns. I-am dat mesaj ca sunt jos si mi-a scris ca a plecat si dureaza 1h si ceva pana se întoarce.... Cam neserioasa... 

😂😂😂😂😂 stai si tu acolo ca e si misto vremea afara 😂😂😂😂😂

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Intr-o cutie de carton sub Podul Vinerii Mari
  • Oras:Intr-o cutie de carton sub Podul Vinerii Mari

Am trecut eu azi pe la ea,nu vreau sa par nesimtit insa nu prea se merita bataia de cap mai ales ca nu raspunde si trebuie sa insisti ca un taran.

O sun,imi da detali si ii spun ca ajung in 10min.Odata ajuns nu raspunde,insist de cateva ori in interval de 10min dupa care primesc mesaj cu “Spune”. Nu aveam de gand sa mai merg insa de curiozitate vb cu ea si intru sa arunc un ochi. Este o diferenta ce vezi in poze si in spatele usii,pozele sunt reale si arata muuult mai bine in ele. O fata la vreo 1.60,in pijama,zgribulita de frig de parca de abia s.a trezit, asa ca mi.am cerut scuze de deranj si m.am carat.

Nu vreau sa fiu nesimtit față de ea sau sa o denigrez prin ce am spus insa nu prea este placut cum procedeaza cu programarea,mai ales ca nu sunt singurul care ma plang.

Succes!

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Este de Evitat Mirela - 0732913862

Locatie zona dovali nota 9 garsoniera renovata baie curata dar fara prosoape

Fizic 6 miniona slaba tate mici pizda lasata, pozele sunt reale dar o avantajeaza cu mult

ON mediocru nu stie ce sa faca cu pula asa ca a renuntat dupa 2 min

NP nu vrea deasupra, vrea doar sa primeasca sa stea ca blana

Igiena 0 lucru care trebuia sa il deduc din baie ca nu avea prosoape si sa ma car 

In pozitia capra a venit o adiere de pizda nespalata care l-a omorat pe soldatul Ryan , am schimbat repede pe oral , m-am fortat i-am umplut gura drept razbunare si am plecat.

Daca se mai duce cineva la ea sa-i dea la cioc ca jos e teroare.

pret 100fin cu 200h face cim

Mai bine ii dadeam la un sarac banii ca asta nu merita.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
3 hours ago, patriotul11 said:

as prefera in privat mesaje .mersi

 

3 hours ago, patriotul11 said:

vad ca inafara de titusmetal nu se plinge nimeni de igiena.acum la fetele cu pret corect, si la Deva e la fel primul venit, primul servit. am patit de n ori

Nu se merita, aveam programare facuta cu o zi inainte deci stia clar ca vin si ma asteapta imputita

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna! Am ajuns in oras si sunt disponibila pana la 23:00 ! Va astept pentru programari la  : 0712629607 💋


Serviciile mele sunt aceleasi
🔞 Sex normal doar protejat !!
🔞 Sex oral protejat / neprotejat ( in functie de igiena) 
🔞 Finalizare corporala
🔞 Finalizare orala
🔞 69
🔞 Footfetish
🔞 Handjob
🔞 Diferite pozitii
🔞 Sarut ( daca exista chimie intre noi ) 💋
🔞 Sarutari corporale 
🔞 Masaj
🔞 Duș

NU FAC ANAL

30 de min - 100 de lei ( o finalizare )
1 h - 200 de lei ( doua finalizari )

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...