Sari la conținut

0734.849.057


Postări Recomandate


Andra 0734.849.057Am fost la ea, dar cand am plecat de acolo am plecat cu un gust amar. Eu am fost acum o luna si jum. (cam asa, poate mai putin). Fata are o prestatie de incepatoare si are aere de mare femeie frumoasa. Ei na, ce sa-ti spun! La fatza nu e frumoasa dar nici nu te sperii de ea, are un corp frumos (ce e al ei e al ei) i-as da un 10, pozele sunt putin modificate, nu arata chiar ca acolo,dar ma rog sa zicem. Ca si prestatie v-am zis de incepatoare. Oral fara prezervativ nota 7(ca mi-a cerut inca 100 RON fara cauciuc si nu am vrut pt. ca nu merita banii, mi-am dat seama ca vrea sa ma prosteasca). Ii dau 7 pt. ca nu am simtit nimik cu prezervativul si nu mi-a placut ca abia il atingea ca si cum era o ciuma pt. ea penisul meu. Deasemenea, il facea si lent iar mie unul nu imi place. De la normal s-a eschivat, nu mai vroia al doilea nr. desi eu platisem doua finalizari sau o ora...Desi pe lista scrie ca are toate serviciile. ea nici in ruptul capului nu vrea sa auda despre cunilingus, FK, COF, COB etc. I-am spus daca accepta cunilingus, dar ea m-a intrebat pe mine cica: "ce inseamna cunilingus?" Dupa ce i-am spus ce inseamna cunilingus, ea cica: "aaaa nu, nu accept asa ceva". Pai in pana mea cine a platit eu sau tu? Este o fata care vrea sa scape pe voi cat mai repede si va tine de vorba, la care la sf. va spune ca s-a dus timpul. Eu am platit pt. ea 300 RON, pe atunci asa avea tariful. Acum am vazut ca la schimbat la 250 RON/ora. Eu zic parerea mea ca nu se merita banii care ii dati si nici sa va duceti la ea.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...