Sari la conținut

Asiatica Drumul Taberei 0791424069


Postări Recomandate

Vizitator yaksha98
Reputație: 0
La 25.11.2021 la 0:05, vandvise a spus:

Am vizitat-o eu astazi pe domnisoara in cauza dupa o programare facuta de ieri, se pare ca este destul de ocupata, posibil pentru ca, cred ca este cam singura asiatica reala care presteaza...sau cel putin din cate stiu eu.

Contact telefonic (vorbeste doar engleza, pe aici pe colo mai arunca si cate un cuvant in romana) stabilit detalii si plecat spre Prelugirea Ghencea.

Tarife prin telefon conforme cu cele la fata locului: 400 lei ora OP si NP  (este ce am ales eu) dar mai are si varianta de 300 lei 30 min si extra servicii ON +100 lei si CIM + 100 lei

Ajuns in locatie, programare confirmata si respectata.

Asiatica (zice ca e din China, dar tind sa cred ca e mai degraba Vietnam, oricum nu ma intereseaza de unde e) slim 42-45 kg sa zic, miniona 155-158, sani medii spre mici dar frumosi, piele intinsa foarte catifelata, zambareata, un aspect placut, exact cea ce cautam, mai ales ca aveam de mult timp fantezii cu o asiatica.

Nu o sa detaliez prea mult despre intalnirea noasta, doar niste scurte concluzii: este foarte atenta, se implica, geme, te mangaie...per total este foarte ok.

Acum note: 

OP: 8 (diferite viteze, tente de deep, destul de placut...dau 8 poate ca si din cauza protectiei)

NP: 9 se misca, da contre, iti da senzatia ca ii place. Este foarte deschisa la orice pozitie.

Locatia: 10 foarte curata, prosoape noi, lumanari parfumate, gasesti usor loc de parcare.

Halatul: 400 lei pentru o ora. Destul de acceptabil fata de ce cer unele pe aici pe la noi.

De recomandat: Da. Pentru mine a foat o experienta noua, unica si placuta.

Aaaa si am uitat sa precizez, cand am ajuns in locatie ma intrebat daca doresc sa poarte o anumita vestimentatie (mi-a aratat cred ca vreo 10 vestimentatii gen, scolarita, asistenta, dar pe genul ala hentai daca stiti, foarte interesante) dar am ales sa ramana cu cea dupa ea, mai exact cea rosie care se vede si in pozele ei.

Cam asta a fost, sper ca va fi de folos postarea mea, salutare!

Sărut'manutele pentru descoperire!! Daa! La dracu Daa! De 3 ori Da!! Este useful AF! 

Pe langa că și eu am o fantezie neîmplinită cu o asiatica. După ce am văzut"genul mai hentai" cu asta m-ai convins. ಥ_ಥ

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Din ciclul "Mi-am facut damblaua!", am vizitat-o si eu zilele trecute, ca nu puteam sa ratez ocazia de a-mi satisface fantezia cu o asiatica. Fata este exact cea din pozele puse de @Muzicutza, pe prima pagina, deci la descriere nu prea mai ai ce sa adaugi. Slim, micuta, asiatica clasica. Tot la "clasic asiatic" ar intra si funduletul ei care nu e chiar asa sexy, sau nu pe gusturile mele, dar la capitolul asta mi se pare ca nu prea stralucesc ele in general. In schimb e foarte zambareata si lipicioasa - aici romancele ar avea ceva lectii de luat. Cred ca la ea am vazut cea mai subtire gamba de femeie.

400 lei ora, ON si NP, mi se pare cam mult, dar deh, fantezia...stiti voi.. iar ea clar profita de faptul ca sunt putine prin Bucuresti.

Va sfatuiesc la plecare sa faceti un dus acolo, pentru ca sigur o sa mirositi din greu a parfum si o sa va si inroseasca cu rujul ei.

Locatia e ok, cam departe pentru mine, dar macar gasesti loc de parcare, iar inauntru e curat.

De recomandat? "Tehnic" vorbind, pretul e cam sus, dar ea este clar o femeie de recomandat.

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare. Am reusit sa ajung si eu la domnisoara ieri dupa o programare pe whataspp cu o zi inainte. Nu cred ca mai are rost sa intru in detalii despre cum arata fata, preturi, servicii, este exact cum au zis si antevorbitorii mei.

Ajuns in locatie ma intampinat zambareata, imbracata intr-o costumatie de scolarita (pentru ca asa am ales eu), am facut cunostinta dupa cre ma invitat in dormitorul de nebunii. Am mers la dus rapid (tot ce trebuie acolo, geluri, prosape curate etc.), dupa intors in camera a inceput nebunia. Nu o sa intru prea mult in detalii, ON executat bine, deep, dupa care schimbat cateva pozitii si baietelul a explodat. Ne-am odihnit 5 min si dupa care partea a 2-a, dus dupa si pa pa.

ON: 8.50

NP: 9

Locatia: 10 foarte curata, loc de parcare usor de gasit

Cadoul: 500lei (mi se pare destul de ok, pentru cea ce ofera, costumatie, french kiss, lipicioasa, girlfriend experience, pacat ca nu vorbeste romaneste)

De revenit: clar da

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
2 minutes ago, evantai said:

Eu nu o recomand, la prețul asta sa dai țepe și doar sa te scuzi cu sorry după ce străbați atâta drum și nu răspunzi nici la telefon mi se pare o crasă proastă creștere. 

Pentru cei care vor sa se ducă, are mai multe costumații, fk e posibil în funcție dacă te consideră atractiv.

https://imgur.com/a/CdBl6fs

nu mi se pare teapa, nu ar fi trebuit sa pleci fara sa confirme, golden rule, 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall
On 11/24/2021 at 11:00 PM, melcian said:

In occident, tariful asiaticelor este cam fix: 40 € 30 min / 60 € ora. La noi vad ca duduia cere 80 € ora, deci cam sare calul! 

de asta multă lume migrează de la est la vest, sperănd la un trai mai bun

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 7 ore, evantai a spus:

Eu nu o recomand, la prețul asta sa dai țepe și doar sa te scuzi cu sorry după ce străbați atâta drum și nu răspunzi nici la telefon mi se pare o crasă proastă creștere. 

Pentru cei care vor sa se ducă, are mai multe costumații, fk e posibil în funcție dacă te consideră atractiv.

 

La mine a si precizat sa confirm cu 30-45 min inainte...daca tu nu ai confirmat ca vii e si normal ca fata sa preia un alt client si tie sa nu iti mai raspunda.

Link spre comentariu
  • Oras:home
  • Oras:home
Acum 18 minute, tufix22 a spus:

La mine a si precizat sa confirm cu 30-45 min inainte...daca tu nu ai confirmat ca vii e si normal ca fata sa preia un alt client si tie sa nu iti mai raspunda.

Babaete? Tu chiar nu esti in stare sa citesti discutia dintre cei doi? De ce naibii te bagi in discutie tu fix ca musca in cacat?

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...