Sari la conținut

Denisa 0727499271


skmaryan

Postări Recomandate

Acum 35 minute, danni1974 a spus:

:))) hahaaaa, prosti suntem, este?

Asa consideră  unele din fomistele astea de aceea au 2-3 nr de tel ca sint rupte în gura  de foame. Eu unult astfel de specimene cu multe nr de telefon le evit sa moara de foame dpmdv. Sa aveti o seara buna

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
14 minutes ago, xxx1969 said:

Asa consideră  unele din fomistele astea de aceea au 2-3 nr de tel ca sint rupte în gura  de foame. Eu unult astfel de specimene cu multe nr de telefon le evit sa moara de foame dpmdv. Sa aveti o seara buna

D'acord! Spor la "bani", Denisa! :P

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Si eu am văzut că are mai multe telefoane .dar nu a răspuns  cu mine de față, și-a dus telefoanele in alta cameră, am întrebat-o de  cat timp este in pitesti  ,si mia zis ca este de 3 ani,adevarul  este ca un prieten  de al mea mio zis ca a fost la ia in alta locație in nord acum 1an.gen acum nu stiu  ce sa zic nu toată lumea este la fel.....🤔🤔🤔

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Am fost si eu la ea si nu face treaba buna,am luat o ora in urma la recenzii ca a zis cineva ca face calumea rau de tot si am zis haide sa vad ce si cum,m-am dezbracat si m-am pus in pat la care incepe sa ii sune telefonul 2 telefoane de fapt unu dupa altul si a inceput sa raspunda nu avea stres a stat vro 2 minute in telefon si dupa asta a inceput un oral care parerea mea este de 5...adica doar varful sugea si dadea oleaca cu buzele pe ea de la jumate in sus dupa am zis haide normal tu peste mine si a zis ca la primul numar nu se pune ea si zic eu bine,trec peste dupa 5 minute zic haide anal s-a pus capra si o baga tot in pasarica dau ce dau si zic haide anal,isi da cu lubrifiant si am inceput dupa sa dau mai incet ca o doare dau mai incet si dupa 3 minute zic eu haide finalizare orala acum ca ea nu o suge dupa ce o scoate de la anal...zic bine haide eu peste si atunci ii suna telefonul si raspunde da prezervativul ea jos o sterge si vorbea la telefon si inchide si zice haide finalizare orala,o suge oleaca si zice stai sa sun pe cineva si incepe sa sune pe cineva si zice da laba si cand iti vine imi faci semn si incep si nu imi vine inchide ea si tot ea cu gura mare ca ce iti dai asa greu drumu si zic eu aia e sunt tanar rezist,dupa 5 minute imi vine sa imi dau o ia in gura imi dau drumu si dupa se duce la baie se spala si vine inapoi se pune langa mine si zice asteptam si dupa 5 minute haide iar face oral si jalnic iar si zic eu lasa asa nu mai e nevoie ca deja ma enervasem grav si voiam sa plec.

Locatie : 8 e curata

Oral: 1

Normal: 3

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...