Jump to content

Propunere vizita in Arad blonda cu sani mari din Sibiu

Recommended Posts

• Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

El îmi da mie cite 20 pe zi și mai are o curva debila Deva Diana amundoi îmi da acuma s-or liniștit de vro doua zile   Am scris de una de la deva ca eu  dat de ia  la traseu și or sărit toți pe m

Tu crezi ca eu îmi pun mintea cu el sau nu am de lucru ai un mare dobitoc și ca el sunt mulți  Am scris de una Diana pe deva care vine de la strada și nu le-o convenit la citiva devpe Deva dar mi

Ai un prost și pe mine mo minusat gunoiu asta cred ca am vro 100 de la el in păcălici eu ai spun Lăbuș  Am scris de una de la Deva Diana care frecventa strada și S-o băgat gunoiu asta in seama sa

Nu am stat să citesc toate recenziile ei dar așa din poze care le-am văzut cu ea arată bine, sânii sunt piesa de rezistență naturali. Eu aș vrea să vină la noi, ar fi fain să ne strângem mai mulți și să o convingem să vină😁

Dacă se ține cont și de părerea mea...eu sunt pro cu toate mâinile...Alina...vino cu "jucărioarele " (sânii bestiali) la noi,băiețeii,neințărcați...!Hai...numai,hai...!Ho,Ho,Ho...poți veni în decembrie de luna cadourilor...!

La 02.12.2021 la 10:32, Arad_lust a spus:

Vad ca nu se prea înghesuie lumea , dar dacă vine nu mai ai loc de programări. 🤣

Ce rost are sa batem aici din gura. Important e atunci cand e in Arad cum te poti sincroniza, mai ales cei casatoriti ...

• 2 weeks later...

Acum 40 minute, Alina996xxxw a spus:

Încă nu vin

Multumim de lamurire!

Daca poti sa ne dai si o speranta pe cand te putem astepta la noi ne-am bucura si mai mult.

Spor in tot ceea ce faci si Sarbatori Fericite iti doresc! 

Pupici virtuali pana vor deveni reali.