Sari la conținut

In cautarea unui tanar 18-26 pentru MMF


Postări Recomandate

Vizitator mperfomance
Reputație: 0

Da unde sa va dea mesajele ma fraților ca voi nu aveti mesagerie 🤦‍♂️Voi când va faceți cont chiar nu citiți nimic din regulament , io înțeleg ca pula nu știe carte dar cum o sa va dați voi nr de telefon între voi dacă nu aveti mesagerie 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca
Acum 5 minute, mperfomance a spus:

Da unde sa va dea mesajele ma fraților ca voi nu aveti mesagerie 🤦‍♂️Voi când va faceți cont chiar nu citiți nimic din regulament , io înțeleg ca pula nu știe carte dar cum o sa va dați voi nr de telefon între voi dacă nu aveti mesagerie 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Crezi ca ăștia știu cum se mănâncă treburile pe aici? Au văzut ca este loc de un mascul și repede se baga în seamă!!! 

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
1 oră în urmă, mperfomance a spus:

Da unde sa va dea mesajele ma fraților ca voi nu aveti mesagerie

Pai e simplu ... cu porumbelu' voiajor ... tshtttt ... plicul a ajuns la destinatar ... porumbelu'  la întoarcere aduce și confirmarea de primire.

E simplu, dacă vrei cu adevărat!

Link spre comentariu
Vizitator mperfomance
Reputație: 0

🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️Mare e grădina  Altu2 sa sti ca ideea ta nu e rea , chiar am un prieten ce are ceva porunbei se ocupa cu așa ceva și ma gândesc săi propun aceasta metoda de mesagerie aici 😂😂😂😂👍

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758272942
  • Oras:Un sat mai mare
  • Telefon: 0758272942
  • Oras:Un sat mai mare
Acum 12 ore, ciucurel a spus:

Crezi ca ăștia știu cum se mănâncă treburile pe aici? Au văzut ca este loc de un mascul și repede se baga în seamă!!! 

is curios daca au fost pe bune chestiile astea, ca am vazut mai multe mesaje de genu dar eu mereu le-am considerat drept trolling. si legata de treaba cu mascul ... destul de putini pe la 20 de ani is masculi in ale sexului.

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...