Sari la conținut

Izabela Vizită în Iași


izabella11

Postări Recomandate

  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Bună eu sunt Izabela am 23 de ani sunt în vizită pentru două zile în Iași serviciile mele sunt Oral neprotejat în funcție de igiena ta cu finalizare orală  sex normal  doar protejat,   anal doar protejat  în funcție de dimensiune , Cunilingus, aniilinguri,fk(sarutari. Masaj prostatic masaj de relaxare și masaj erotic. 150 pentru o finalizare (maxim 30 min) 200 pentru finalizare și masaj. 250 pentru două finalizări. Numărul de telefon pe care poți face programările o să fie ‪+40 765 936 648‬ Aștept mesajele pe tel sau pe WhatsApp . Dacă nu răspund înseamnă că sunt ocupată vă rog să reveniți cu un apel sau un mesaj . Ca locație sunt în cartierul Newton Tătăraraș 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau
Acum 39 minute, izabella11 a spus:

Bună eu sunt Izabela am 23 de ani sunt în vizită pentru două zile în Iași serviciile mele sunt Oral neprotejat în funcție de igiena ta cu finalizare orală  sex normal  doar protejat,   anal doar protejat  în funcție de dimensiune , Cunilingus, aniilingus ,fk(sarutari. Masaj prostatic masaj de relaxare și masaj erotic. 150 pentru o finalizare (maxim 30 min) 200 pentru finalizare și masaj. 250 pentru două finalizări. Numărul de telefon pe care poți face programările o să fie ‪+40 765 936 648‬ Aștept mesajele pe tel sau pe WhatsApp . Dacă nu răspund înseamnă că sunt ocupată vă rog să reveniți cu un apel sau un mesaj . Ca locație sunt în cartierul Newton Tătăraraș 

 

Link spre comentariu
  • Oras:IASI ROMANIA
  • Oras:IASI ROMANIA

Salutare tuturor ! 

Tinind cont de pasiunea mea pentru femeile mai coapte am vrut sa ii mai fac o vizita colegei ALice astazi cind e ultima zi de stat in IASI ! Din pacate nu am gasit-o libera in fereastra de timp in care puteam eu  si m-am reorientat catre colega ei cu care facusem cunostinta miercuri cind am fost la ALICE .

Locatia e la Newton , in apartament e foarte cald cred ca erau 25 de grade minim fara miros de tigara, prosoape curate destul de bune , apa calda la dus etc ... Bineinteles ca pe linga toate astea mai este si un pat care scartaie, dar cum nu ma intereseaza de vecinii de dedesubt nu m-am intimidat.

Aspect fizic este cel care se vede in poze : sanii siliconati, tatuaje, genutze false la ochi , machiaj etc . La fata arata mai bine decat in poze din punctul meu, abdomenul este plat, fund frumos ! 

Oral : Nota 8 - bine executat, destul de Soft, usoare tendinte de Deep. Un plus a fost ca se uita in ochii tai cind o suge, un minus ca a prestat cam putin la partea aceasta ! 

Anal nu a vrut sa faca pe motiv ca sunt prea mare si ca nu poate.  Nu o sa ii scad puncte aici pentru ca macar m-a gadilat in orgoliul meu de "macho" :)) chiar daca eu consider ca nu o am asa de mare . 

Are pierce in lindic pe care l-am smotocit putin inainte de a trece la normal in misionar ! Pasarica este epilata si frumos mirositoare , fara probleme .

Normalul s-a executat in misionar unde a incercat ceva contre si a punctat miscarile mele cu ceva gemete, putin cam exagerate dupa mine, apoi am lasat-o pe ea deasupra unde se misca bine . As fi preferat si ceva saruturi. Nu toata lumea e confortabila cu a - si lua limbile la supt dar macar ceva pupici pe buze ar fi de bun augur ! 

Am achitat 150 de lei de la inceput . 

 

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau
1 oră în urmă, futarilainsuratila a spus:

Salutare tuturor ! 

Tinind cont de pasiunea mea pentru femeile mai coapte am vrut sa ii mai fac o vizita colegei ALice astazi cind e ultima zi de stat in IASI ! Din pacate nu am gasit-o libera in fereastra de timp in care puteam eu  si m-am reorientat catre colega ei cu care facusem cunostinta miercuri cind am fost la ALICE .

Locatia e la Newton , in apartament e foarte cald cred ca erau 25 de grade minim fara miros de tigara, prosoape curate destul de bune , apa calda la dus etc ... Bineinteles ca pe linga toate astea mai este si un pat care scartaie, dar cum nu ma intereseaza de vecinii de dedesubt nu m-am intimidat.

Aspect fizic este cel care se vede in poze : sanii siliconati, tatuaje, genutze false la ochi , machiaj etc . La fata arata mai bine decat in poze din punctul meu, abdomenul este plat, fund frumos ! 

Oral : Nota 8 - bine executat, destul de Soft, usoare tendinte de Deep. Un plus a fost ca se uita in ochii tai cind o suge, un minus ca a prestat cam putin la partea aceasta ! 

Anal nu a vrut sa faca pe motiv ca sunt prea mare si ca nu poate.  Nu o sa ii scad puncte aici pentru ca macar m-a gadilat in orgoliul meu de "macho" :)) chiar daca eu consider ca nu o am asa de mare . 

Are pierce in lindic pe care l-am smotocit putin inainte de a trece la normal in misionar ! Pasarica este epilata si frumos mirositoare , fara probleme .

Normalul s-a executat in misionar unde a incercat ceva contre si a punctat miscarile mele cu ceva gemete, putin cam exagerate dupa mine, apoi am lasat-o pe ea deasupra unde se misca bine . As fi preferat si ceva saruturi. Nu toata lumea e confortabila cu a - si lua limbile la supt dar macar ceva pupici pe buze ar fi de bun augur ! 

Am achitat 150 de lei de la inceput . 

 

Mulțumesc frumos te pup și poate ne revedem data viitoare in 3 pupici 

A00773D5-92CF-472C-8114-C47AE905C2AE.jpeg

37E5FA00-ADA8-45FC-BE9D-6F904C12B9E5.jpeg

FD3AE815-FC40-42CC-A533-BAF3750EFDBA.jpeg

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator Groyp
Reputație: 0
4 hours ago, futarilainsuratila said:

Salutare tuturor ! 

Tinind cont de pasiunea mea pentru femeile mai coapte am vrut sa ii mai fac o vizita colegei ALice astazi cind e ultima zi de stat in IASI ! Din pacate nu am gasit-o libera in fereastra de timp in care puteam eu  si m-am reorientat catre colega ei cu care facusem cunostinta miercuri cind am fost la ALICE .

Locatia e la Newton , in apartament e foarte cald cred ca erau 25 de grade minim fara miros de tigara, prosoape curate destul de bune , apa calda la dus etc ... Bineinteles ca pe linga toate astea mai este si un pat care scartaie, dar cum nu ma intereseaza de vecinii de dedesubt nu m-am intimidat.

Aspect fizic este cel care se vede in poze : sanii siliconati, tatuaje, genutze false la ochi , machiaj etc . La fata arata mai bine decat in poze din punctul meu, abdomenul este plat, fund frumos ! 

Oral : Nota 8 - bine executat, destul de Soft, usoare tendinte de Deep. Un plus a fost ca se uita in ochii tai cind o suge, un minus ca a prestat cam putin la partea aceasta ! 

Anal nu a vrut sa faca pe motiv ca sunt prea mare si ca nu poate.  Nu o sa ii scad puncte aici pentru ca macar m-a gadilat in orgoliul meu de "macho" :)) chiar daca eu consider ca nu o am asa de mare . 

Are pierce in lindic pe care l-am smotocit putin inainte de a trece la normal in misionar ! Pasarica este epilata si frumos mirositoare , fara probleme .

Normalul s-a executat in misionar unde a incercat ceva contre si a punctat miscarile mele cu ceva gemete, putin cam exagerate dupa mine, apoi am lasat-o pe ea deasupra unde se misca bine . As fi preferat si ceva saruturi. Nu toata lumea e confortabila cu a - si lua limbile la supt dar macar ceva pupici pe buze ar fi de bun augur ! 

Am achitat 150 de lei de la inceput . 

 

Tuturor ni se spune ca o avem mare, ba. Doar i-ai dat bani sa te minta frumos, nu? 

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 20 ore, futarilainsuratila a spus:

Se poate sa fie și cum zici tu! Mă bucur macar că nu e butonul de la lift!

Adică per total tea cam tepuit. Oral 2,3 minute sa nu zici ca nu ti-a luat palosu în gurita , după care asa încet stai ca stau eu deasupra 2-3 minute dupaia hai în misionar 3-4  minute si gata hai da-ti drumul nu? Daca o facut 150 de ron pt 10-15 minute pt cine e ok? Pt ea nu?? Interesant e daca noi putem produce bani astia asa de repede ca ele, ca eu sunt "dr bebe" adica "dr" si eu muncesc pt bani ca nu cad din cer. O seara buna sa aveti toti! Si daca viitoare alegeți ceva mai bun si de "durata". 

Link spre comentariu
  • Oras:IASI ROMANIA
  • Oras:IASI ROMANIA
Acum 1 oră, dr bebe a spus:

Adică per total tea cam tepuit. Oral 2,3 minute sa nu zici ca nu ti-a luat palosu în gurita , după care asa încet stai ca stau eu deasupra 2-3 minute dupaia hai în misionar 3-4  minute si gata hai da-ti drumul nu? Daca o facut 150 de ron pt 10-15 minute pt cine e ok? Pt ea nu?? Interesant e daca noi putem produce bani astia asa de repede ca ele, ca eu sunt "dr bebe" adica "dr" si eu muncesc pt bani ca nu cad din cer. O seara buna sa aveti toti! Si daca viitoare alegeți ceva mai bun si de "durata". 

As fi vrut să exceleze mai mult la capitolul GFE. In rest nu mă pling. Că o paranteza vreau să îți zic că am ajuns exact după ce ai plecat tu de la Alice și femeia se plingea de dihania ta de pula. Înseamnă că ești " gospodar" și îți trebuie o femeie mai de cursa lunga. Daca o găsești da-ne ai noua de veste.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Da pe dracu, minte ma aia de îngheață apele. Acuma tu chiar si o crezi. Jur ca nu so plâns nici una asa sa zici ca vai ce pula are asta. E o mincinoasă femeia aia. Sunt si căsătorit ma man si totul e ok, ce sa zic acuma vreo 17, 18 cm. Nu-i ceva ruda de parizer, pula de negru! Am fost acuma în ultimele 2 săptămâni la mai multe ca o plecat nevastamea acasă la părinți, apoi m-am trezit ca in filmul Homealone hahahaha pai am fost la slabanoaga aia cu multe anunturi la 100 de ron sex total, apoi am futut o pe aia în cur si in pizda si nu so plâns 1 secunda! Am mai fost de 3 ori la Andrea de la Top, ca no sa ma satur de ea si am futut o si pe aia bine cat de cat vreo 15 minute intre reprizele de supt! si nici poveste, Renata asta de la Top am fost de 2 ori ca nu m-am săturat ce bună i si se fute fata nu se joacă si te si suge calumea! La Renata am sa ma mai duc cu plăcere chiar merita, e bestiala! Am mai fost la una venita a avut aici anunt una blondina ofera total, dar si la aia iam dat review negativ, nasoala femeia nasol feling si ea era in lumea ei, nu stiu la ce se gandea! Da si aia no cântat nimica deci pula de elefant hahaha du-te ba ma faci sa rad jur!!!  Barbatusau statea intrun Ford deasta mai vechi in fata blocului, ca era ceva bloc asa mai mic. Am mai fost la una de publi24 una cu anunt cu mamica de 24 de primaveri undeva in nicolina pe strada masini 3a parca, ba aia atata mo supt de am avut iriitație la pielea de pe pula! Vreo 2 zile mi-am simtit pielea iritată de la atata supt! La aia iam dat 250 de ron 1 ora si cand am fost la dus mia furat din portofel 100 sau 150 de ron, nu stiu exact exact ca nu stiu exact exact cati bani am avut la mine, da am zis in gândul meu ca fata o muncit pt bani aia si dai in cacat de hoție. Aia la corp nu era prea bună, era destul de nasoală sa zicem asa da am fututo si pe aia ca pe o halca cu carne. Am mai fost chiar primadata la o tipa cica ROXANA parca asa mai plinuta dar nu-i plinuta! Are cur asa un pic mai mare da bună la futut si la supt si asta 0749405318! Pe asta ti-o recomand!!! si pe Renata, si no pe Andreea o știe deja toată țara bănuiesc. Acuma eu tiam dat 2 recomandari tu ai ceva sa imi recomanzi care i asa muncitoare si pune suflet in ceea ce face?? Ca astea 2 pizde Alice si Izabela sunt puse doar pe fast-fuck 5 minute hai să-ți drumul odata !! Ce Anal ce vrajeala mai e si asta ??? Ba prosti sunt multi dar se pare ca tot prosti sunt cand vezi un coment si tu tot recidivezi! Eu nu m-am dus la câteva doar pt ca am văzut comenturi negative!! 

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 54 minute, futarilainsuratila a spus:

As fi vrut să exceleze mai mult la capitolul GFE. In rest nu mă pling. Că o paranteza vreau să îți zic că am ajuns exact după ce ai plecat tu de la Alice și femeia se plingea de dihania ta de pula. Înseamnă că ești " gospodar" și îți trebuie o femeie mai de cursa lunga. Daca o găsești da-ne ai noua de veste.

Vezi ca am scris mesaj, dar nu ma pricep aici cum se posteaza si asa mai departe, nici likuri si dinastea nu stiu sa dau! Cum pot să-l citez pe coldfusion sa citească ce am scris mai jos? Ca imi da el dislike la comentarii ? Sa i recomand si lui una alta  

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Ba futarilainsuratile tu nu teai prins de faza cu ai pula mare ma?? Nu tia spus-o si tie personal? Ma da credul mai esti! Asta i cacatul care le spune ma la toti, nu te-ai prins?? Nu ma pot fute cu tine ca ma doare ca ma omori, ma chinui ma baiatule ma, în cur doamne feri ca imi spargi rozeta. Ba da cat de creduli sunt uni oameni, incredibil!!!! Slabanoaga aia care are anunturi aici si pe publi24 cA lucrează la număr total 100 de ron are 45 de kg maxim! Tu ai vazut-o?? Daca nu dute in vizita si fute-o in cur sa vezi cum sta la pula! Iar figurantele iti iau bani rapid si hai gata, ceau la revedere 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi
10 hours ago, dr bebe said:

Vezi ca am scris mesaj, dar nu ma pricep aici cum se posteaza si asa mai departe, nici likuri si dinastea nu stiu sa dau! Cum pot să-l citez pe coldfusion sa citească ce am scris mai jos? Ca imi da el dislike la comentarii ? Sa i recomand si lui una alta  

Vezi-ti de treaba ta, nu ma pasioneaza recomandarile, recenziile si parerile tale.

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Panarama asta sti ce a facut? Nu stiu cum a descoperit adresa mea de facebook, si a inceput sa dea mesaje la toată lista de prieteni cu mesajele preluate deaici!! Rog administratori sa ia masuri si daca au nevoie de orice dovezi sunt aici pt ajutor! Doresc sa li se șteargă conturile la aceste femei! Si nu stiu cum as putea sa le deschis un proces pt defăimare la adresa mea!!

  • Mersi 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...