Sari la conținut

💖MIRA💖Skinny🌸 0738511283 🌸


Mira1

Postări Recomandate

Vizitator misterx
Reputație: 0
Acum 18 minute, Impartial a spus:

Multumesc frumos ca m-ai luminat! 😂😂

:) pe Mira o știu din locație, ne-am intersectat dar nu ne-am ciocnit încă;). Am prins-o nemachiată și chiar e frumoasă. Nu înțeleg de ce unele preferă să se ascundă sub machiaj când sunt faine natural. E skinny dar cu forme aperisante. Cred că împreună cu Emma ți-ar clarifica orice urmă de dubiu. 

Link spre comentariu
  • Oras:Univers
  • Oras:Univers
Acum 1 minut, misterx a spus:

:) pe Mira o știu din locație, ne-am intersectat dar nu ne-am ciocnit încă;). Am prins-o nemachiată și chiar e frumoasă. Nu înțeleg de ce unele preferă să se ascundă sub machiaj când sunt faine natural. E skinny dar cu forme aperisante. Cred că împreună cu Emma ți-ar clarifica orice urmă de dubiu. 

Stai putin...eu nu am zis niciunde ca fata nu ar fi frumoasa sau ca nu ar avea servicii bune. Eu doar am glumit nitel cu Lucas vizavi de faptul cu comunicarea/conexiunea.😂

Link spre comentariu
Vizitator misterx
Reputație: 0
Acum 2 ore, Impartial a spus:

Stai putin...eu nu am zis niciunde ca fata nu ar fi frumoasa sau ca nu ar avea servicii bune. Eu doar am glumit nitel cu Lucas vizavi de faptul cu comunicarea/conexiunea.😂

Credeam că la mine făceai referire că și eu mai caut conexiuni 5g cu unele. Dar interesul vădit e tot ăla să le fut. Nu să le iau acasă. Doar că una e să futi cu o conexiune gprs si alta e să ai 5g sau chiar wireless gigabit. You know what I mean? 😂

Link spre comentariu

Salutari 

Tocmai ce am plecat de la Mira și vreau sa las câteva cuvinte aici . Mira este o fata foarte frumoasa , sau cel puțin pe gustul meu , skinny da dar cu forme faine ! Este comunicativa și vorbăreață și știe sa creeze o atmosfera destinsa și plăcuta ! Am stat doar 30 min fiind prima data dar totul a decurs foarte frumos și sigur voi mai reveni ! 
la ieșire am vorbit și glumit puțin și cu Ema , ambele fete sunt foarte sociabile și cu glumele la ele ! 
La următoare vizita poate facem un 3 some :) ! 
 

  • Like 6
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Heaven
  • Oras:Heaven
2 hours ago, andreew81 said:

Salutari 

Tocmai ce am plecat de la Mira și vreau sa las câteva cuvinte aici . Mira este o fata foarte frumoasa , sau cel puțin pe gustul meu , skinny da dar cu forme faine ! Este comunicativa și vorbăreață și știe sa creeze o atmosfera destinsa și plăcuta ! Am stat doar 30 min fiind prima data dar totul a decurs foarte frumos și sigur voi mai reveni ! 
la ieșire am vorbit și glumit puțin și cu Ema , ambele fete sunt foarte sociabile și cu glumele la ele ! 
La următoare vizita poate facem un 3 some :) ! 
 

❤️ @andreew81 iti multumesc mult pentru vizita si pentru cuvintele frumoase ❤️
🥰 Ma bucur ca am reusit sa fiu pe placul tau 🥰

💋🤗 Te asteptam cu mare drag si la un trio 🤗💋

Link spre comentariu
  • Oras:Heaven
  • Oras:Heaven
1 hour ago, alecs30 said:

Wowww Mira am impresia ca și funduletul tău trebuie inspectat 😜😋😁🙈 

O sa mi fac timp sa l studiez în amănunt 

Te pupp💋 Mira 

🥰 Te astept .. oricand 💋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...